Treść opublikowana przez pawello85
-
Nowe paliwo E10 na stacjach benzynowych od 2024r
Ktoś jeszcze przejmuje się E10, z wyjątkiem aut z przed 25 lat ? E10 powinno zawierać do 10 % dodatków "bio" - a w rzeczywistości zawiera ok 5,5- 6 % - czyli nieznacznie więcej niż dotychczasowe E5. Problem zacznie się robić jak faktycznie ilość biokomponentów dobije do granicznego 10 %...
-
Router tenda ac10
90Mbps to teraz przejdzie przez router noname za 50 zł. prędkości powyżej 200 Mbps są dopiero wyzwaniem dla najtańszych budżetówek, a 5Ghz obecnie to absolutny must have - chociaż w zasadzie już wyparty przez WIFI 6.
-
Okresowy serwis klimatyzacji w A4 B7
Kupiłem niedawno A4 B7 - jest sens cokolwiek robić z klimatyzacją, jakiś przegląd czy coś skoro mrozi jak szalona? Przez ponad 10 lat jeżdżenia łącznie 6 samochodami nigdy nie robiłem żadnego przeglądu okresowego / sezonowego i nie wiem czy powinienem. Coś to mi w ogóle da? Jedyne co zawsze robiłem z klimą to czyszczenie własnym generatorem ozonu ( 2 x do roku) a jak śmierdziało - to również pianką do czyszczenia przewodów wentylacji.
-
Zaciski hamulcowe - czy wymieniać od razu 4 ?
@gawortom i jak tam po wymianie zacisków ? Ja co prawda jeszcze nie mam tego problemu, auto mam od tygodnia, zaciski wyglądają spoko, ale będę miał do zrobienia wahacze i też wszędzie widzę masę skv w bardzo fajnych cenach
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Strasznie tu cicho, zarejestrowałem się na forum z nadzieją, że poznam tutaj spoko osoby w realu, znajdę zloty itp - a tu ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu zero spotów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie, Jestem nowym posiadaczem A4 B7 2009 r, prościutko od Niemca, który nie płakał jak sprzedawał :D