Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Sebastian, jako moderator tego wątku nalegam, abyś pojawił się na spocie. Będzie nam bardzo miło
  2. No Pany tym razem to i ja powinienem się pojawić. Godzina 18??
  3. Uffff jestem z tego powodu przeszczęśliwy Kto był ?
  4. Panowie, ja dzisiaj nie dotarłem za co niezmiernie przepraszam. Zwyczajnie się nie wyrobiłem bo byłem dziś w trasie
  5. Poszukuję osoby, która siedzi w temacie dofinansowań i funduszy pozyskiwanych z Unii Europejskiej. Może ktoś z Was się tym zajmuje ?
  6. Jak wszedłem w Suwalskie i zobaczyłem jakie tu dyskusje się odbywają to pomyślałem, że chyba pomyliłem wątki, bo tu dawno tyle nikt nie pisał Ale jednak Mi piątek też wstępnie pasuje
  7. Kamil.. Kamil. .. A co? Mnie do Suwałk nie zapraszasz??
  8. Trzeba było tydzień temu napisać - w tamtym tygodniu sprzedałem po moich maluchach, stan igła, nic nie pukało, nic nie stukało. Ori lakier. Przebieg nie kręcony. Z kompletną książką serwisową rzecz jasna
  9. Odpalają w te mrozy od pierwszego strzału
  10. Jak widać dotychczas przed świętami nie udało się nic dotąd zmontować w temacie spota. Jest natomiast opcja na disco bandżo w klubie SWISS na wylocie z Suwałk na Budzisko. 2 dzień świąt, godziny wieczorne. Byłby ktoś chętny ? Szanowny joker-lukasz zarezerwował tam dla nas specjalnie stolik, więc jak prawdziwe VIPy będziemy mieli gdzie usiąść Kto się pisze ? Ja i i joker jesteśmy chętni.
  11. Również dzięki za spotkanie w doborowym towarzystwie
  12. sebgra, odezwij się Spot ustalony na dzień dzisiejszy ( 31.10.2015 roku ) o godzinie 19 na parkingu podziemnym CH PLAZA , na końcu strefy żółtej.
  13. Sylwek, to 18:30 będzie Ci pasować ? Myślę standardowo w Plazie
  14. Możemy się w Augustowie złapać
  15. a może jutro ?
  16. No jak już Szanowny Sylwester z Suwałk się odezwał to niebawem będzie spot
  17. Ja tu cały czas temat śledzę i zastanawiam się dlaczego reszta się nie odzywa, hmmm? sebgra i Słowiu ja chętnie się pospotuje
  18. Poczekajmy niech się ktoś jeszcze odezwie. Może niedziela
  19. No dobrze by było w końcu coś zmontować
  20. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, nie potrzebuje ktoś do B8 alufelg 16" na zimę w dobrych pieniądzach ? Felgi z mojej B8, marka ALUTEC, produkcja Niemiecka. Jak coś to PW. W razie czegoś mogę załatwić do tego dobre oponki na zimę.
  21. Może czwartek o 18 ? może być w BS
  22. A przyjedziesz na spota ?
  23. Mądrego dobrze posłuchać czekamy na wypowiedzi innych towarzyszy
  24. Dobry dobry Panowie, żyje tu ktoś ? Kiedy się pocimy w te coraz chłodniejsze dni ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.