Treść opublikowana przez filip1001
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
wstydzę się jeszcze zobaczę jak mi to wyjdzie czym wpadnę do Kaletki
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
Tez jestem zainteresowany poszły PW
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
szuka
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
już jest
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
auto czeka na nowego właściciela
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
może jakąś liste utworzyć :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
zastanawiam się nad tym czy nie skorzystać ze swoich możliwości w tym dziale i nie usunąć Twego posta
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
odpowiedź : NIE kolejne pytanie: NIE :decayed: jak bym pokazał foto to czar pryśnie mogę powiedzieć tylko tyle: kolejne COOO
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dobre pytanie palcami się nie pokazuje ale wypadałoby tu co po niektórych wytknąć paluchem :gwizdanie: jak dobrze pójdzie to na spota wpadnę nowym nabytkiem, więc trzymajcie kciuki
-
[B6 AVF] Dolphin Grey Sedan [KFX]
jak najbardziej wrażenia pozytywne tylko te radio jakoś tak, ale to pewnie dlatego, że jestem zwolennikiem modów ori
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no i git to wstępnie sobota o 16
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dobra, czyli 2 chętnych już jest. A jak reszta? Gwerty, Joker, Kolasterka, Johnybravo, Marcinos ??? Godzina myślę popołudniowa 16-17? [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 22:31_________________________________________________Widzę, że i Babcuk przegląda wątek także może jeden więcej nas zaszczyci
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
rozumiem, rozumiem Ogólnie jako nadworny sprzątacz tego działu czyli moderator przypominam o tym, że mamy jakoś na święta zorganizować spota :gwizdanie: Kto chętny i jaki termin ??
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
czyli trochę autek było, widać nawet kilku znajomych było :gwizdanie: ogólnie pewnie fajna atmosfera
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
fakt, na tym forum klimat jest bardzo fajny ja też mam nadzieję niedługo będę posiadaczem A6, więc już nas kilku tu będzie
-
[ALL] Objawy padających wtryskiwaczy
Chyba prostej recepty na sprawdzenie w jakim stanie są wtryski nie ma. Ciężko obejść się bez VAG-a i dobrej umiejętności jego obsługi. W najgorszych przypadkach autem może telepać, problemy z odpaleniem na zimnym ale to nie reguła
-
[ALL] Objawy padających wtryskiwaczy
ale przecież 3,0 TDI to nie pompowtryskiwacze
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
:wallbash: na otwarciu będą wszyscy tylko nie ja
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Marcinos, laptop za 400 PLN do VAGa http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=197680.0
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
chętnie bym wziął Twojego, ale u mnie auto z założenia nie jest do szpanowania, więc póki co nie bardzo mi ono leży , może za parę lat
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
już dawno z nim o tym gadałem dokładnie auto jest w posiadaniu klubowicza jaca.13 czy jakoś tak, to rodzina Tomeksa, te auto odpada bo raz , że przebieg 270 tys a dwa to A4 B7 a znowu na tę samą deskę nie chcę się gapić
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kupca póki co nie mam, tak w A6 C6 jest w 2,7 Q ale w opcji, w 3,0 to standard. Jak na razie zacząłem poszukiwania A6, zobaczymy co z tego wyjdzie Ale szczerze to wolałbym 2,7, ludzie, którzy mieli do czynienia z tymi silnikami twierdzą, że są bardziej żywotne niż 3,0.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no może może i ja akurat będę na miejscu za tydzień we czwartek więc bym się pisał na spota w KFC, żeby pod ratuszem nie zamarznąć
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja chciałem wyskoczyć, ale chyba klapa
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nie , możliwe, że dzięki Tobie Gwerty , parę razy porządnie się rozpędzałem m.in. na autostradzie :gwizdanie: więc było gdzie mnie namierzać, ale CB nie zawiodło póki co a sprawdzałeś już ile Twoje cudo pójdzie maksymalnie? nawigacja pokazywała 226km/h