Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. ppffff identycznie jak w BAU :wallbash: ja to nazywam skrzywieniem życiowym, ludzie myślą tak, że gdyby może mieli jakieś super fury to może, może by gdzieś pojechali, a tak to po co zwyklakami podjeżdzać na spoty druga sprawa, że na forum nie można wprost nachapać się pieniędzy, a dla wielu Polaków robienie czegoś na czym nie da rady zarobić jest zajęciem bezsensownym w pewnym sensie a przecież na forum nie chodzi o to kto i czym śmiga, tylko, że bierze udział w życiu społeczności klubowej :gwizdanie:
  2. http://www.eurosport.pl/skoki-narciarskie/mistrzostwa-swiata/2010-2011/malysz-konczy-kariere_sto2689819/story.shtml dziś próbowałem bilet kupić, ale już nie ma, pewno od dłuższego czasu zresztą :gwizdanie: Poziek jak jebnie na glebe, to i z daleka usłyszysz. Kto to jest Poziek??
  3. http://www.eurosport.pl/skoki-narciarskie/mistrzostwa-swiata/2010-2011/malysz-konczy-kariere_sto2689819/story.shtml dziś próbowałem bilet kupić, ale już nie ma, pewno od dłuższego czasu zresztą :gwizdanie:
  4. tja , ja bym poszed w Daytona Gray ale niestety to z palety audi exclusive , a wiec 15K heh, wystarczy wejść na stronę www audi, i w konfiguratorze jak się zaczyna dodatki wybierać to szybko cena auta wzrasta, szkoda, że trzeba płacić za nieraz naprawdę pierdółki, biorąc pod uwagę, że audi samo w sobie już nie jest tanie, w sumie producent (marka audi) wychodzi na tym bardzo dobrze, bo raz, że audi kupowane jest przez określonych odbiorców, którzy czegoś bardziej nieprzeciętnego od auta oczekują tzn. rzadko bynajmniej w PL trafiają te auta np. do przedstawicieli handlowych itd, a dwa jak ktoś już je kupuje to dość często chce mieć niezłe wyposażenie, i zarabia się na aucie a potem na dodatkach :gwizdanie: ciekawe kiedy ja będę stał przed takim problemem jaki kolor w aucie wybrać Turdzi, w każdym razie powodzenia w konfigurowaniu furki
  5. duża jest dopłata do innych kolorów? myślałem, że dopłata jest tylko do kolorów specjalnych ew. z linii Exclusive jak dla mnie w palecie kolorów Audi bardzo podoba się Mauritius Blau jak tu tyle, że B7, ale B8 też widziałem i live + fajne fele jest mega:
  6. 11 Marca ja też będę w domu, więc może bym do BS podjechał i byśmy się spocili troszeczkę , PS. Gwerty, byśmy obgadali co i jak w BT, ja już nie mogę się doczekać :kox:
  7. dlaczego czerń ? przecież ten kolor optycznie pomniejsza jeszcze
  8. W handlu to są tzw. trudne pytania , te pytanie zadaje się 3/4 sprzedającym auta na allegro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.