Treść opublikowana przez filip1001
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
co tu taka cisza ? :gwizdanie:- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
STÓWKA!!!!!!!!- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Ściemnia, żadnych nielegalnych używek na zlocie przeciez wiadomo Kurde, aż mi się śniło dzisiaj... Że przez te teksty na forum mi kij do bilarda przeszukiwali :laghing2:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Przed zagazowaniem autko spalało latem w mieście 10,5-11,0 l/100km, w trasie to od 8,0 w górę - zależy jak się jechało. Zimą to już trochę gorzej bo w mieście to 12,5-13,5 l/100km. W trasie praktycznie to samo. Teraz na LPG w mieście od 12,5 w górę, w trasie raczej nie schodzi poniżej 10,0 l, ale teraz sobie nie żałuję i raczej ekonomiczna jazda to to nie jest. Co do TFSI to niestety minusem (jak dla mnie) tego rozwiązanie jest brak możliwości zagazowania takiego silnika. Kolejny minus to problemy z zasyfionym dolotem - dotyczy wszystkich silników TFSI i FSI, mgła olejowa z drobinkami kurzu osiada na zaworach ssących i powoduje zaklejanie wszystkiego. W sieci są fotki silnika 4.2 V8 FSI - na fotkach widać jaki syf się tam zbiera. W silnikach z tradycyjnym wtryskiem w kolektor tego nie ma, bo mieszanka paliwowo-powietrzna skutecznie obmywa wyżej wymienione elementy układu dolotowego. powiem tylko tyle: AAAAhhhhaaaa :tongue4: jednak na temat benzynek w Audi wiem bardzo mało. Czyli podsumowując: w B7 jak benzynka to tylko 1,8 T??- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
1,9 to konstrukcje w b7 o tyle dobre, że praktycznie bezawaryjne, i najtańsze w obsłudze, montowano je z myślą o handlowcach, którzy dużo jeżdżą, a koszty jazdy mają być jak najmniejsze, dla nas jako dla potencjalnych kupców używanych B7 egzemplarze 1,9 mają pewny feler- bardzo często strasznie marne wyposażenie, łącznie z plastikową kierownicą na pokładzie 2,0 jak wiadomo mają sporo wad, które potrafią uprzykrzyć życie, 3,0 występowały w 2 wersjach BKN I ASB i każda z nich ma też swoje bolączki, chociaż poprawiona wersja ASB jest na tyle solidna, że przy odrobinie chęci i stosunkowo małym nakładzie finansowym w stosunku do ceny zakupu można praktycznie kompleksowo ten silnik na długo "udoskonalić" najrzadszy z diesli jest 2,7, o nim nie chcę się wypowiadać, pomimo, że to bliźniacza konstrukcja do 3,0, jest ich stosunkowo mało i trudno coś konkretnego mówić PS. W odpowiedzi na post sylwiastego, owszem, 1,8 T świetna jednostka, w sumie 2,0 TFSI też niczego sobie, tylko te spalanie... ;( jeżeli to nie tajemnica- ile pali Twoje 1,8 T benzynki na trasie i ile w mieście średnio??- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja właśnie idę po piwo do lodówki, wezmę i dla Ciebie , nawet je za Ciebie wypiję w sumie to wezmę dla wszystkich jak starczy- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Joker, nawet nie wiesz w jakim błędzie jesteś określając BPW bezawaryjnym , to dalej silnik, w którym mogą występować takie problemy: czyli na początku marca spot w Plazie- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
taką : http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-0-tdi-140km-pelen-pakiet-s-line-i1471316843.html- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kto kupił i kto sprzedawał? nie wiem ale fura cudo w środku skóra czarno czerwona (kubły) miała pakiet sportowy jakis tam ms design chyba.. na prawdę ładna i na feldze BBS 18 lub 19" może zaraz w archiwum gdzieś wyczaję tu to zaraz wkleję ASB to piękna sprawa, ale ceny Audi z tym silnikiem są masakryczne, uważam, że zbyt wysokie względem innych mniejszych wersji silnikowych- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kto kupił i kto sprzedawał?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Marcinos80 przegląda wątek , zaraz coś od siebie dorzuci do naszej niezwykle wyczerpującej dyskusji- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a co w niej takiego ?? dlatego żeby Cię nie denerwować chcę ją sprzedać PS. Joker, Ty na Matarni bywasz na spotach, co?? Myślalem, żeby na wiosnę odwiedzić antonia, bym na spota wpadł z Wami, byśmy jakieś piwko ustawili nad morzem , ale póki co to daleko zanim się tam bym wybrał :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
u mnie one jeżdżą na letnich, zimówki są na 16", komfort jazdy bez porównania większy , aż się sam zastanawiam jak to będzie odczuwalne jak znowu na wiosnę założę 18", boję się, że odniosę wrażenie, że zawiecha jakaś wybita- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
18" RS6 takie jak u mnie??- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dziś o 6 rano w BAU było -18 , dziś w nocy ma być ostrzej :gwizdanie: powiem Wam nietypową sytuację dziś miałem, jadę sobie z BAU do BS, jestem jakieś 500 m przed przejazdem kolejowym w Suwałkach, słońce praży,pięknie ładnie się jedzie, dłuższa część drogi była kompletnie sucha, a tu nagle szklanka na drodze na odcinku kilkuset metrów, jakby ktoś wiadrem wody nalał, wyglądało na to, że poprzeczne koleiny w tym miejscu były i woda nie miała jak odpłynąć, i rzecz jasna nikt nic z tym zamiaru na pewno zrobić nie ma- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a z Poznania nie wiesz, szykuje się jakaś grupka na przejazd grupowy?- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak tam Panowie sesyja ?? Ja już w końcu po wszystkim [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 12:49_________________________________________________Gwerty, gratki wskoczenia na główną listę na ogólnopolski. Już nawet zaliczka opłacona, więc się zdecydowałeś Od razu mówiłem, że się załapiesz. Jeszcze jest 7 os na rezerwowej, oni też pewnie wskoczą i będzie komplecik. Jeżeli u Ciebie nic się nie zmieniło i pociśniesz z PO to się pewno spotkamy na miejscu, bo ja pewnie z Olsztyna będę gonił No chyba, że bym pojechał przez PO i byśmy razem pojechali dalej w sumie z PO do BT dobra droga jest bo spora część to autostrada. Tak patrze po osobach, kto jedzie to wniosek jest jeden, będzie można zobaczyć live mega kox fury ostrych rezaczy- [ALL B7] A4 B7 :)
Bezawaryjnej jazdy i powodzenia w modach - Nowicjusz - wątek powitalny
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.