Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Moja na sprzedaż why?
  2. jak QUATTRO nie ma czyli dekory wewnątrz zmieniane , bo ze znaczkiem QUATTRO, szkoda, ze czerwony FIS, wymień sobie dywanik u kierowcy bo dziura szpeci poza tym wiadomo, fotele i reszta MEGA pokaż zewnątrz
  3. Ja byłem, dość pozytywnie zaskoczony, dobre ceny, i obiekt całkiem spoko. W zimę czynne są tylko 2 z 4 zjeżdżalni, ale mi to nie przeszkadzało. :gwizdanie:
  4. racja, znaczki out, a wydech przesadzony przynajmniej dla mnie :gwizdanie: pokaż środek
  5. nie szukaj guza tylko sie szykuj i jedziemy do BT w marcu
  6. To była kiedyś fajna tradycja :gwizdanie: Kto był w BT I na pewno dobrze wspomina przejazd Również mam nadzieję iż w tym roku wrócimy do starego dobrego fajnie byłoby filmik nakręcić z przejazdu :gwizdanie: przecież jest ale nie ze zlotu 2011
  7. Łukasz, tyle, że każdy klubowicz, VIP, moderator i inni płaci składki na rzecz klubu w wysokości 50 PLN co roku, stąd ta zniżka.
  8. To była kiedyś fajna tradycja :gwizdanie: Kto był w BT I na pewno dobrze wspomina przejazd Również mam nadzieję iż w tym roku wrócimy do starego dobrego fajnie byłoby filmik nakręcić z przejazdu :gwizdanie:
  9. a no, zapomniałem, że co niektórzy trzeźwieli przez 3 kolejne dni po zlocie :gwizdanie:
  10. taaa.. jedzonka było i dużo i smaczne w dodatku nie trzeba w każdym razie było pizzy na telefon zamawiać
  11. ja poprzednim razem zmyłem się szybciej, bo do domu mam nie 600 a 800 km, od siebie mogę zaproponować wspólny przejazd trochę szybciej niż o 12 jak to chyba w zeszłym roku było, wtedy myślę też, ze byłaby większa frekwencja pod krokwią ale tych co do domu mają 200-300 km zupełnie nie rozumiem, czemu nie pojechali
  12. oj zdziwiłbyś się ... wiesz co się na Śląskich dzieje :gwizdanie: potwierdzam Uploaded with ImageShack.us no faktycznie ostro tam spamujecie
  13. Pany, może chciałby się ktoś wybrać na ogólnopolski zlot do Bukowiny T. ?? Jest jeszcze sporo czasu, można spokojnie 1 dzień zarezerwować ( ew. + sobota), kaskę uszykować i jechać. Bo ja mam zamiar się wybrać, jakby ktoś reflektował to można jednym autem jechać i wtedy koszt przejazdu po połowie. A impreza naprawdę super. A znajomość, atmosfera i możliwość pogadania z niektórymi ludźmi z forum bezcenna. :good:
  14. aktywność w wątku jak nigdzie indziej, gdyby do BT utrzymało się takie tempo powstawania nowych odpowiedzi przed zlotem w temacie byłoby ponad 13 000 odpowiedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.