Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. może FORMACJA B7 lub B7 GROUP
  2. faktyko jutro otwierają :> , pitole dzis się nie myje , zrobie to jutro w aquaparku
  3. Jak tam Panowie w Suwakach ? Miasto zblokowane , muzyka gra? Z okazji jutrzejszego otwarcia Aquaparku ?
  4. Więcej fotek (środka) by się zdało prezentuje się bardzo fajnie
  5. faktycznie, było chwilę wystawione, bo miałem 2 AUDI i któreś trzeba było sprzedać, ale szybko zdecydowałem, że sprzedam te drugie bo tego szkoda
  6. dzięki za miłe słowa drewienko już było ostatnio prawie wymienione ale ktoś mnie wyprzedził z dekorami alu szczotkowanymi i je kupił szybciej a co do pakietu biznes- to uchwyt pod telefon m.in. , po kodach wyposażenia mi taki wykazało, a pakiet schowek to dodatkowe schowki pod fotelami z przodu
  7. nie no jasne spoko, tak tylko mówię, gdybyś chciał coś tego typu i teraz to furacza antonia polecam szczerze , o wiele lepsze jego gdybyś miał przeglądać te parchy na allegro i robić wycieczki po nic
  8. też widziałem na żywca i nawet jeździłem nią za kierą jak cena Ci odpowiada to bierz, bo naprawdę antonio włożył w nią dużo serca a kupił B7 wielkim przypadkiem , nie to żeby B6 się psuło czy coś :gwizdanie:
  9. ja wezmę termos z herbatą jakby było bardzo zimno Dawać Panowie ze spamem dawać
  10. dobra, to się spotkamy pod ratuszem i pomyślimy co dalej, w każdym razie mam nadzieję, że obejdzie się bez wykrętów typu "zimno, wiatr w oczy" i ma być nas dużo a nie jak zawsze 3-4 auta
  11. Aparat mogę wziąć jak coś Tu auto klubowe w serialu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175961.0 PS. Kto się wstępnie ma zamiar pofatygować na spota? :gwizdanie:
  12. no widziałem ten wątek o A4 w serialu :gwizdanie: ja jego furę widziałem na żywo- kozak nie z tej ziemi podobnie jak avant B6 Bart-s'a po prostu kosmos :kox: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 15:56_________________________________________________słuchajcie Pany, myślałem może jakby na najbliższym spocie była frekwencja odpowiednia to byśmy zrobili na parkingu pod Plazą jakieś foty, które potem każdy z nas umieściłby w podpisie ? :gwizdanie:
  13. no dobra to termin ustalony, a miejsce? pod ratuszem czy na plazie ?
  14. Pany kiedy Wam pasuje na święta spota zrobić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.