Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. nawet więcej, często wychodzi to bliźej 8K za 4 sztuki niż 6K + wymiana
  2. filip1001 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    polecam TOM77, ja od niego brałem, dobra cena + super obsługa
  3. ode mnie również życzenia w nowym roku: i wszystkiego najlepszego oraz każdemu z osobna RS4 B8 w full opcji z !!!
  4. Dokładnie auto było tam kupione od na prawdę wporzo handlarza a poza tym to mam teściów w Augustowie A już co niektórzy to wymyślają :P mi powiedziano, że autem jeździł bogaty rolnik i już i mogłoby się zgadzać bo pod maską, pod filtrem powietrza znalazłem trochę słomy i innych śladów mogących to potwierdzić Lakier nie jest taki ładny dlatego pisałem, że na wiosnę robię mega polerkę. PS. Auto kupowałem na podstawie stanu technicznego a nie stanu licznika. Ja auta (bo nie szukałem tylko Audi) szukałem od marca, więc ta "perełka" była i jest dla mnie mega wypaśna to jak następnym razem będziesz w Augustowie do daj znać to zrobimy spota zapoznawczego
  5. filip1001 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tylko coś chłopaki się krępują hehe do kogo to mówisz ???
  6. :polew: ja narazie nie mogę bo nie mam fury jeszcze na podwórku, wróci z lakierki i zakładam wątek no ja też jako pierwszy nie bardzo bo ten tego... no właśnie..
  7. Kolego, na fotach poznaję, że auto gościło w Augustowie na jeziorem Sajno. Zgadza się? Co tam, robiłeś ?
  8. no to sie odzywaj tam u "nich" a ja zaraz po Tobie w kolejności
  9. Ciekawe czy nas tam uroczyście powitają :gwizdanie:
  10. jak coś to i mi pasuje
  11. dobra to ja zaczynam: 1. filip1001 - B7 FORMACJA
  12. Jak już koledzy wyżej pisali zacne plany Mam parę pytań jeśli wolno pytać 1. Dlaczego chcesz usunąć tylną wycieraczkę? 2. Po co te naklejki vwzone.pl ? 3. Może pokażesz się na zimowym ogólnopolskim zlocie a4-klub.pl w 2011 ? 4. Czemu fotele są kremowe a boczki czarne? Proponuję rozkodować sobie wyposażenie po kodach z wlepki z ks. serwisowej. Możliwe, że ktoś sobie tak zażyczył :gwizdanie: 5. Jesteś świadomy, że jak zrobisz te wszystkie mody to będzie ciężko sprzedać auto za sensowne pieniądze, biorąc pod uwagę, że pewnie i tak spor za nie dałeś, jeżeli ma 64 tys przebiegu ? PS. Szkoda, że to BKN a nie ASB W każdym razie co by nie mówić auto bajka Powodzenia w modowaniu
  13. całkiem możliwe bynajmniej ja nie przykleje na sowje auto testu z DUREX'ów czyli "elite" :gwizdanie: no fakt, śmiesznie to będzie wyglądać na aucie topor, Ty jako szef tego wątku podejmij stosowne decyzje w tej sprawie , można też spróbowac tak, że wykreślic z ankiety opcję ELITE i zobaczymy na co wtedy będą głosy
  14. na formacje będzie ciężej zebrać glosy
  15. Topor, mamy 10 głosów na ELITE
  16. no i się porobiło niestety nie dotrę na spota bo nie mam auta ojciec musiał pilnie sprawę załatwić po 16 i d*pa ;( ;(
  17. No to jeszcze 1 głos więcej na ELITE i klamka zapadnie
  18. Topor , mi jak coś to B7 elite też pasuje, mamy już chyba z 7 czy nawet 8 głosów na ELITE
  19. jutro jak przyjadę pod Ratusz to za mną będą jechały 2 A8 4,2 QUATTRO jako nasza ochrona na czas jutrzejszego spotu. To też z racji, że pełnię funkcję moderatora.
  20. Dzisiaj tam był mój kumpel i podobno był tłum :gwizdanie: ale aż trudno uwierzyc, że na takim parkingu nie będzie miejsca dla kilku
  21. to co? zostajemy przy "formacji" ?
  22. no to jak jemy to jemy :gwizdanie: bo miałem swoje kanapki brać to ilu nas będzie? :gwizdanie: znowu Augustów zawiedzie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.