Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. no i u mnie jeszcze jedna kolejna poprawka w piątek, bo dziś oblałem
  2. Czekamy na nowe fotki i rozwój wydarzeń , gratki zakupu
  3. wlepki z kodami wyposażenia podrabiają na 100%, nawet był kilka razy taki przypadek w dziale "zakup kontrolowany", jak uwagę przyciągała wlepka z dziwną czcionką, a po sprawdzeniu numeru VIN w ASO okazywało się, że auto powinno mieć np inny silnik lub inny rocznik, niestety są to chore patologiczne zjawiska, które powszechnie występują na naszym rynku, tak samo jak ogólna dostępność używanych części do prawie nowych aut aut np na allegro, zobaczcie sobie ile jest na allegro np. ćwiartek do Audi Q7 z 2009 roku, przecież to praktycznie nowe auta, a można do nich kupić praktycznie wszystko, kompletne zderzaki S-LINE, fotele,lampy, przecież to nie są auta kilkunastoletnie, gdzie części pochodzą z rozbiórki, demontażu aut powypadkowych więc ciekawe skąd te podzespoły pochodzą ??? a te kręcone przebiegi to wcale paranoja, jeżeli władze naszego kraju nie wprowadzą jakichś metod archiwizowania przebiegów aut to za kilka lat znalezienie auta bez kręconego licznika będzie niewiele mniejszym prawdopodobieństwem jak trafienie szóstki w totka, a główną przyczyną kręcenia jest popyt na coraz to nowsze ( nie znaczy droższe) auta, które chcieliby kupować Polacy, bo przecież jak to będę jeździć zakatowanym Audi z 2002 roku z przebiegiem 325 tys, jeżeli sąsiad ma dopiero co kupioną BMW z 2000 roku z przebiegiem 180 tys, lepiej kupić ładną podpicowaną sztukę z ustawionymi 170-oma tysiącami na blacie, bo i tak nikt nie będzie wnikał ile jest w realu. Zresztą auta z cofniętymi szafami są tańsze od tych z prawdziwymi małymi przebiegami, więc jeszcze lepiej bo Polak nie lubi przepłacać. A skoro jest i dobrze i tanio to jest SUPER AMEN
  4. A co a co?? [br]Dopisany: 03 Luty 2011, 22:26_________________________________________________ to pewnie spotkamy się na miejscu
  5. Gwerty, do Bukowiny będziesz leciał z Poznania czy z Suwałk?
  6. ma może ktoś z Was kontakt do użytkownika NoSkObIl ?? Bo chyba swojego czasu bywał na spotach u Was jakby ktoś miał to na PW, będę wdzięczny
  7. kurde, nie wiem z czego tu się cieszyć, wiecie ile osób przez to forum straciło mnóstwo cennego czasu na te ciągłe siedzenie online i nabijanie postów ?? nie no żart oczywiście, ja tam się cieszę, że tu trafiłem i powiem Wam, że lada moment będziemy czytali wątek "100 urodziny klubu" bo bardzo przydatna strona, mnóstwo spoko ludzi :good: 200 LAT 200 LAT !!!!
  8. to nie tak do końca, zależy jeszcze jakie było B6 i jakie ma być B7, w przypadku Bartka musi być wypaśne B7 i myślę, że znowu pojawi się banan na buzi, w moim przypadku było B6 w prawie podstawie i jest B7 z paroma dodatkami( nie chce użyć słowa wypaśne), i uwierz mi- różnica w ogólnej radości z jazdy jest spora, a składa się na to wiele czynników
  9. też chciałem to zaproponować, na zachodzie jest odrobinę większy szacunek dla "rezaczy", nie mówię, że tam będą płacić kokosy, ale wydaje mi się, że łatwiej będzie znaleźć kogoś, kto słono za auto zapłaci, a w sumie jest za co [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 20:13_________________________________________________ Jak będziesz szukał to daj znać, kupimy wtedy hurtem 2 sztuki, ja wezmę jedną
  10. Mniej więcej ile te autko jest teraz warte??
  11. Trzymam kciuki. Pojutrze zdasz relacje jak jej smakowało.
  12. Myślę, że nie jest to wybitnie trudne danie. Nadziewasz mięso, nacierasz je przyprawami, do piekarnika i pieczesz. Do tego podajesz je z warzywkami, pieczarkami lub czymś wedle uznania. Np tak: Uploaded with ImageShack.us Myślę, że powinna być pod wrażeniem. Po kolacji powinna ci się odwdzięczyć w odpowiedni sposób :gwizdanie: No chyba, że chcesz frytki z biedronki lub jajecznicę zrobić
  13. Ostatnio w KFC jest promocja na Twistery a tak na poważnie to w czym Twoja kobieta gustuje? Bo nie każdemu doradzisz np. owoce morza jak ich nie lubi. Ja bym poszedł w jakieś dobre mięsko np polędwiczki, może nadziewane np śliwkami , do tego dobre winko
  14. No wreszcie ććććććććććććććććććććććććććććććććć*pa ććććććććććććććma działa tyle walki o takie badziewko dzięki wszystkim za porady
  15. a co tam ciekawego jest? :gwizdanie:
  16. Faktycznie pierwsze A4 B8 Allroad na forum, gratki
  17. temat chyba ogarnięty, a przynajmniej częściowo.., dzwoniłem do prezydenta USA, który stwierdził, że jest tylko jedna opcja załatwienia sprawy, ściągnięcie sterów za pomcą DELL Driver Manager przy użyciu Internet Explorera. I faktycznie, zadziałało, stery są, karta jest widoczna, grafika spoko, tylko znowu nie ma "ci" :gwizdanie:
  18. A jak ustawić to, żeby po restarcie sam nie instalował sterowników?? Bo on sam je instaluje domyślnie, ja nic mu nie wybieram :gwizdanie:
  19. dell dla podzespołów montowanych w swoich laptopach, ale zrobionych przez inne firmy odsyła do strony producentów tych części, więc wyjdzie na to samo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.