Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. chłodniczy warto też przed zimą wymienić
  2. Bardzo fajny wypasik , jakbyś dorzucił kiere 3 ramienną pikowaną i gałkę zmiany biegów to byłoby cudnie. A co do felg- ja bym tu widział model RS6 18":wink4:
  3. Maszyna pierwsza klasa Jak wrażenia i odczuwalne różnice po przesiadce z B7?? Podobieństwo w numerach rej. tu i w byłej B7 chyba nieprzypadkowe
  4. Filip - za to masę Twoich fotek widać w galerii ogólnopolskich W poniższej galerii zdjęcia od 51 do 55 http://picasaweb.google.com/chyrek/ZlotA4JarosAwiec?authkey=Gv1sRgCLzP5rn6r9PZGg&feat=directlink# O, np.: no wiem, wiem
  5. Lemm 900 masz taką?? jak się sprawuje? :gwizdanie:
  6. Bart-S, to niesprawiedliwe, bo ja żadnych fot nie dostałem
  7. Pany, zna się ktoś trochę na CB-RADIACH? Potrzebuję dobrą i krótką antenę, bo jazda z biczem 1,5 metra jest kłopotliwa Możecie coś polecić?
  8. Panowie, potrzebuję antenę do CB- RADIA Johnny III. Zależy mi na tym, aby była przede wszystkim dość krótka. Obecnie mam SIRIO ML145, ale w codziennym użytkowaniu jest nie bardzo, na każdym parkingu podziemnym przeszkadza, a chowanie jej do auta jest kłopotliwe z racji długości. Co możecie polecić , żeby było niezłej jakości? Myślałem nad modelem Missouri
  9. dawaj foty audiolek z litwy, zaraz je ocenimy co z nich za "przypadki"
  10. to ta czarna w benzynce do kupienia? bo jakaś srebrna jeszcze jest.. obecnie do sprzedania jest czarna, srebrna była poprzednim autem właściciela
  11. Johny, auto klubowe na sprzedaż warte zainteresowania : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168604.0
  12. kiedyś ktoś na forum pokazywał B6 bez klimy- ale może to było spowodowane faktem, że ktoś sobie zamówił auto bez klimy celowo
  13. Panowie, chciałbym podłączyć się do tematu, rozglądam się za laptopem do ok 3K. Jakby było coś faktycznie mega hiper to jestem w stanie zapłacić trochę więcej. Moje wymagania: procek Intel Core i5 ( na i7 raczej za mały budżet) dysk 500gb pamięć 4gb 1066Mhz Karta Ati radeon HD5650 lub inna porównywalna, może być GF 330M lub podobna matryca 15,6 lub większa wytrzymała bateria producent: Dell/Toshiba/IBM-Lenovo/Sony w skrócie to tyle, może ktoś coś polecić? bo od czytania tych wszystkich rankingów i porównań już mnie bolą oczy :gwizdanie:
  14. dokładnie, tym bardziej, że dysponujesz budżetem prawie na B6, a to , że jakieś tam wymiany trzeba to trzeba, ale na pewno warto, nie to żebym chciał kogoś obrazić, ale jeździłem B5 i B6, w ogóle inne światy, tak jak różnica B7 i B8, aha i jeszcze taka rzecz- jak kupisz taką extra B5 za prawie 30k to licz sie z tym, że będziesz nią jeździł parę ładnych lat, albo jak ją sprzedasz za 2-3 lata to stracisz sporo kasy, bo ceny polecą na łeb i będziesz mógł za nią wziąć pewnie z 15K
  15. Johny, szczerze Ci radzę- jak masz kupić auto to szukaj B6 1,9 TDI, zobaczysz i się przekonasz, że było warto, może właśnie warto poszukać czegoś lekko pukniętego i zrobić na tip top :gwizdanie:
  16. A jak byś faktycznie chciał kupić 2 letnie RS4 to ile taka impreza kosztuje?? Turdzi: auto z takim dyfuzorkiem wygląda mega zresztą i tak jest kox
  17. autko bardzo fajne , zacny silniczek, ale........ koniecznie wrzuć jakieś normalne foty, jak nie masz aparatu, to któryś ze znajomych na pewno ma
  18. Joker, przeczytaj uważnie pierwszy post na górze- co Ty na to ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.