Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. wstydzę się jeszcze zobaczę jak mi to wyjdzie czym wpadnę do Kaletki
  2. Tez jestem zainteresowany poszły PW
  3. auto czeka na nowego właściciela
  4. może jakąś liste utworzyć :gwizdanie:
  5. zastanawiam się nad tym czy nie skorzystać ze swoich możliwości w tym dziale i nie usunąć Twego posta
  6. odpowiedź : NIE kolejne pytanie: NIE :decayed: jak bym pokazał foto to czar pryśnie mogę powiedzieć tylko tyle: kolejne COOO
  7. dobre pytanie palcami się nie pokazuje ale wypadałoby tu co po niektórych wytknąć paluchem :gwizdanie: jak dobrze pójdzie to na spota wpadnę nowym nabytkiem, więc trzymajcie kciuki
  8. jak najbardziej wrażenia pozytywne tylko te radio jakoś tak, ale to pewnie dlatego, że jestem zwolennikiem modów ori
  9. no i git to wstępnie sobota o 16
  10. Dobra, czyli 2 chętnych już jest. A jak reszta? Gwerty, Joker, Kolasterka, Johnybravo, Marcinos ??? Godzina myślę popołudniowa 16-17? [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 22:31_________________________________________________Widzę, że i Babcuk przegląda wątek także może jeden więcej nas zaszczyci
  11. rozumiem, rozumiem Ogólnie jako nadworny sprzątacz tego działu czyli moderator przypominam o tym, że mamy jakoś na święta zorganizować spota :gwizdanie: Kto chętny i jaki termin ??
  12. czyli trochę autek było, widać nawet kilku znajomych było :gwizdanie: ogólnie pewnie fajna atmosfera
  13. fakt, na tym forum klimat jest bardzo fajny ja też mam nadzieję niedługo będę posiadaczem A6, więc już nas kilku tu będzie
  14. Chyba prostej recepty na sprawdzenie w jakim stanie są wtryski nie ma. Ciężko obejść się bez VAG-a i dobrej umiejętności jego obsługi. W najgorszych przypadkach autem może telepać, problemy z odpaleniem na zimnym ale to nie reguła
  15. ale przecież 3,0 TDI to nie pompowtryskiwacze
  16. :wallbash: na otwarciu będą wszyscy tylko nie ja
  17. Marcinos, laptop za 400 PLN do VAGa http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=197680.0
  18. chętnie bym wziął Twojego, ale u mnie auto z założenia nie jest do szpanowania, więc póki co nie bardzo mi ono leży , może za parę lat
  19. już dawno z nim o tym gadałem dokładnie auto jest w posiadaniu klubowicza jaca.13 czy jakoś tak, to rodzina Tomeksa, te auto odpada bo raz , że przebieg 270 tys a dwa to A4 B7 a znowu na tę samą deskę nie chcę się gapić
  20. Kupca póki co nie mam, tak w A6 C6 jest w 2,7 Q ale w opcji, w 3,0 to standard. Jak na razie zacząłem poszukiwania A6, zobaczymy co z tego wyjdzie Ale szczerze to wolałbym 2,7, ludzie, którzy mieli do czynienia z tymi silnikami twierdzą, że są bardziej żywotne niż 3,0.
  21. no może może i ja akurat będę na miejscu za tydzień we czwartek więc bym się pisał na spota w KFC, żeby pod ratuszem nie zamarznąć
  22. ja chciałem wyskoczyć, ale chyba klapa
  23. nie , możliwe, że dzięki Tobie Gwerty , parę razy porządnie się rozpędzałem m.in. na autostradzie :gwizdanie: więc było gdzie mnie namierzać, ale CB nie zawiodło póki co a sprawdzałeś już ile Twoje cudo pójdzie maksymalnie? nawigacja pokazywała 226km/h

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.