Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. nie wiem czym jezdziles wczesniej ale wg mnie przesadzasz zrob sobie akcje serwisowa (byla zmiana sterownika silnika) i poczujesz roznice. ja nie narzekam, ale ja akurat od 7lat jezdze na zawiasach sztywniejszych i wiekszych kolach. na zime mam co prawda 16tki, ale po ich zmianie jakos nie odczuwam strasznej roznicy. Jak to dokładnie jest z tą akcją serwisową? Robią to w kazdym ASO? Odpłatnie cz za free?
  2. spokojnie , to nie BLB............ duzo lepsze nie jest ale zawsze Z tymi BLB też jest rożnie, są ludzie na forum, którzy mają BLB i sobie chwalą , mając ok 200tkm na blacie :gwizdanie:
  3. Mam nadzieję, że nie padnie. Nie mogę sobie pozwolić, by auto stało przez dłuższy czas w naprawie. Myślę, że przy wizycie na Mineralnej wyjdzie co w jakim jest stanie i czego można się spodziewać.
  4. Servo jest, a z tyłu szyby owszem na korbkę, w końcu auto na indywidualne zamówienie. [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 15:12_________________________________________________Kiedyś RS4 widziałem z korbami z tyłu, więc w takim przypadku to nic dziwnego. Może to nawet i dobrze, bo nieraz jak kogoś wiozę z tyłu, ktoś położy rękę na drzwiach i się otwiera szyba. A zresztą i tak rzadko kiedy ktoś z tyłu będzie jeździł. :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 15:14_________________________________________________PS. Głupio by było nie kupić tego auta z powodu braku elektryki z tyłu.
  5. Spoko Spoko . Dla mnie taki przebieg jest normalny. Gorzej jakby auto miało na blacie 300 000 i więcej i miało 3,5 roku. Jeżeli ja bym kupił takie autko jako nowe w 2007 i bym nim do dziś jeździł to pod warunkiem, że auto nie spędziłoby połowy czasu w ASO też bym nim zrobił przez 3,5 roku jakieś 130 tys.
  6. jestem ciekaw jaka bedziesz mial mine jak ci Witek program zrobi , ja robilem juz pare remapow w roznych autach w jednych bylo czuc mniej w innych bardziej ale w wypadku BRD to roznica jest taka jak bys wsiadl do auta o 100KM mocniejszego od serii a nie tylko o 20 pare Poproszę go żeby mnie wpierw tym autem po programie przewiózł, bo sam się będę bał.
  7. No to jest ogolnie masakra w DE a zlwaszcza jak kupujesz TDI ludzie daja po 100k za auta z przebiegiem ponad 150 tys.Niby po innych drogach itp. itd. ale na niektorych elemntach przebiugu nie oszukasz. Zamiast auto zachwalać to Ty mi tu wizerunek psujesz. U mnie jest tak: mówisz i masz- jutro będzie przebieg 34 tys km. Wedle życzenia
  8. Drewno mnie aż tak bardzo w oczy nie razi. Są inne priorytety: program itd itp Fakt przebieg do najmniejszych nie należy. Ale to jest taka przeciętna norma w DE- 50 tys/rok. A ta kiera była od nowości. Auto po VIN-ie ma zapis, że było na indywidualne zamówienie i posiada elementy linii Audi Exlcusive może dla tego ma taką kierę, albo ktoś sobie zmienił. W każdym razie na chwilę obecną jest bardzo zadbana i widać, że ktoś na nią kasy nie szczędził. PS. Te auto bez programu mówiąc delikatnie- nie jedzie. [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 14:37_________________________________________________Rosemeyer, jak Ci się jeździ na 18" po naszym kraju? Jak jak najadę na jakąś dziurę/koleinę to przeżywam szok po przesiadce z B6 z kołami 205/55/16".
  9. Ori , nawet w VIN-ie jest :gwizdanie:
  10. Faktycznie :gwizdanie: , ciekawe czy tam zamykają ten parking na noc [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 14:13_________________________________________________ A co ja jakiś rzecznik białegostoku jestem ???? Najczęściej z całego BI udzielasz się na forum. Ja ci to mówię: czuj się zaszczycony
  11. ja na twoim miejscu poszedlbym w 16" I to jeszcze 1/3 po ostrych dziurach :gwizdanie: Tylko ewentualnie nie wiem jaki wzór by pasował z oryginału
  12. Ja będę bez kierowcy. Poczekamy do środy i będziemy myśleć jak we czwartek z pogodą. Szczepan , wypowiedz się jak BI zapatruje się na pomysł z PLAZĄ w razie ulewy :gwizdanie:
  13. tam jest parking bodajże na 400 aut, ja mogę jechać , nie wiem jak BI. Ale mam nadzieję, że nie będzie padać
  14. No faktycznie z tym deszczem to trza pomyśleć. Nie najlepiej u nas z tego typu miejscami raczej wszycho pod gołym niebem :gwizdanie: , a na jakieś 10-15 aut to kawałek placu trzeba
  15. Już za 3 dni mega hyper ekstra oryginalny wypasiony spot podlaskiej grupy trzymającej władzę
  16. Rocznie autko będzie robiło jakieś 40 tkm. Tak mówicie o tych 17- 18". Jak nie warto to może zasadzę jednak 16" ?
  17. Trudno jest w tym kraj uważać. Jeszcze po mieście to powiedzmy. Ale na trasie ? Nieraz da się jakąś dziurę ominąć. Ale jak np. z naprzeciwka jedzie TIR i jest wąsko a na blacie 130km/h to nie ma mowy.
  18. Możesz coś więcej napisać o tym eibachu ? I jeszcze co do zostawienia 18"- boje się o same felgi- większa dziura i felgi będą pogięte. Chyba, że się mylę. :gwizdanie:
  19. Witam. Nabyłem nowe autko, (B7 BRD) , które ma felgi 18" i kapcie 235/40/18 . Wzór jest piękny, ale jazda po dziurach już niestety do przyjemnych nie należy. Zastanawiam się nad zmianą felg na mniejsze. Problem w tym, że nie mam praktycznego porównania jak się na poszczególnych rozmiarach jeździ. Pod uwagę biorę felgi ( z oponami) dedykowane do tego auta czyli 235/45/17 lub 205/55/16 tylko oryginał. Wiadomo, w rozmiarze 17" łatwiej wybrać- mi praktycznie każdy wzór s-line się podoba. Gorzej jest z 16" , ale niektóre fele też są fajne. Moje obecne 235/40 mają tę samą szerokość co fabryczne 235/45/17 , także noszenie na koleinach te same. A jak różnica w "komforcie" ? Będzie bardziej miękko? Czy przy 235/45/17 również będzie tak twardo i każda dziura= zęby wypadły pod kierownicę ? A może kombinować coś z rozmiarem i kupić np. 235/50/17? Tu fotka auta: ( wiem, że na zawieszeniu s-line jest bardziej twardo, ale bez przesady) Gapienie się w tabele rozmiarów felg , opon itd nie ma sensu. Chodzi mi o opinię tych, którzy na takich felach jeździli. Specjalnie nie zamieszczam fotek felg, które mi się podobają, bo porady mają być obiektywne. Nie w stylu : bierz te bo są fajne. Czekam na opinie i porady.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.