Treść opublikowana przez storm37
-
[ALL B6] Montaż CB
Witam, zastanawial sie ktos moze czy jest mozliwosc zamontowania CB w popielniczce ?? Wymiarami pasuje idealnie jak sie wyciagnie popielniczke (Uniden 520XL) ale czy bedzie miejsce w tunelu zeby je wepchnac glebiej pozdrawiam
-
[B6 AWX] Logowanie gr.020
Ja tez dorzuce cos od siebie Wykres z hamowni: Wykres z VAG-COM pozdrawiam
-
[ALL] Diagnostyka VAG - nauka
Witam, koledzy chcialbym troche sie podszkolic w diagnostyce VAG, logowaniu..., mozecie mi polecic jakas lekturke co by mnie troche nauczyla Zalezy mi na poznaniu VAG-COMa jak i rowniez odczytu logow bo jakos nic nie kminie z tych cyferek :> a checi na nauke mam spore pozdrawiam
-
Jaki telewizor LCD FullHD
Witam, zamierzam kupic telewizor LCD na oku mam Sony KDL-32W4000 czy to bedzie dobry wybor moze wiekszy, inna marka ?? a moze dorzucic pare zl i kupic Sony KDL-40W4500 FullHD 100hz - co myslicie o tej technologii Telewizor bedzie wykorzystywany do TV kablowej (sporadycznie), filmy z PC-ta i sony playstation 3 :gwizdanie: Telewizor musi byc FullHD. pozdrawiam
-
[VW GOLF ALH] Proszę o analizę logów
Witam, prosze o analize logow, sa to logi z golfa IV ALH 90KM STATYCZNE 000 001 003 004 007 013 018 STATYCZNE BS 000 003 004 011 DYNAMICZNE 000 001 003 004 008 010 011 Dziekuje i pozdrawiam.
-
[B6 AWX] Demontaż świec żarowych
Nie powinien przepuszczac powinien wydac z siebie charakterystyczne "klik" jezeli bedziesz ciagnal dalej to nie przepusci tylko bedzie dokrecal z wieksza sila.
-
[B6 AWX] Jakiej firmy koło dwumasowe ?
zalezy jaki chcesz zestaw jezeli chodzi o Sachs to zmiescisz sie w 1300zl komplet, LUK 1700zl + robocizna (400/500zł) Otoz jezeli chodzi o pierwszy montaz to dowiedzialem sie w mojej firmie (VWMP) ze koncern VW uzywa i LUK-a i Sachsa :gwizdanie: Ale wypowiedzi na temat tych 2 firm mile widziane pozdrawiam
-
[B6 AWX] Demontaż świec żarowych
powinien "klikac" :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Czy ten włącznik świateł będzie pasował do mojego auta ?
szukam do a4 ale sa same zmeczone i do tego cena , znalazlem ten wlacznik w dobrej cenie i tak sie zastanawiam czy bedzie pasowal
-
[B6 AWX] Czy ten włącznik świateł będzie pasował do mojego auta ?
Witam, moze ktos mi powiedziec czy wlacznik swiatel o nr. 4F1941531D bedzie pasowal do mojego samochodu A4 2001 AWX pomijajac funcje AUTO ktorej we wlaczniku nie mam. pozdrawiam.
-
[B5 1Z] CZy ten termostat bedzie pasołał ?
termostat jest ori zamawialem go u nich jest OK tylko o ile pamietam bez uszczelki (oringu)
-
[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?
Wprowadza silnik w chwilowe wibracje i slychac takie chrobotanie przy 2000rpm jezeli przy tych obrotach wcisne mocno pedal gazu, przy wyzszych obrotach jest Wczesniej moze tez to wystepowalo ale znacznie ciszej sie zachowywalo wiec nie zwracalem na to uwagi. Teraz jeszcze tragedi nie ma bo nie jest to az tak glosne ale rozmawialem z Rogalem to powiedzial ze jezeli bede wstawial w granicy 2000rpm to dzwiek i wibracje beda sie nasilac. pozdrawiam
-
[B6 AWX] Jakiej firmy koło dwumasowe ?
Witam, koledzy w najblizszym czasie planuje wymienic kolo dwumasowe, jakiej firmy mam kupic i czy wymienic za jednym zamachem odrazu sprzeglo ?? Moze znacie jakis sklep w ktorym sa przystepne ceny pozdrawiam
-
[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?
Podroz 7 godz. troche slisko na drogach bylo wiec troche to trwalo, robota 2godz. jak dwumas bylby sprawny to niewiele wiecej dalo by sie usyskac bez dymienia...
-
[B6 AWX] Demontaż świec żarowych
najlepi Najlepiej odkrec swiece i podlacz je besposrednio pod akumulator jak beda grzaly to dobre jezeli nie do wymiany :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Demontaż świec żarowych
spryskaj wd 40 poczekaj chwile i odkrecaj :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Demontaż świec żarowych
poprostu pociagnij do gory (tak z wyczuciem), te wtyczki maja w sobie tzw klip ktory sie zatrzaskuje na swiecy
-
[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?
Witam jestem juz po zabiegu oto obiecany wykresik... Niestety dwumas do wymiany ale ogolnie jestem zadowolony auto ma nowa dusze jezdzi sie rewelacyjnie Podziekowania dla Rogala za dobra robote Cineksik jakos tak nagle to wszystko wyszlo a szkoda... pozdrawiam
-
[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?
No to juz kawalek drogi jest Jak wroce wrzuce wykresik
-
[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?
400 kilometrow to nie jest az tak zle, 6 godz. i na miejscu :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?
zdecydowalem sie na zrobienie programu u Rogalottiego, jutro wizyta w MR Motors... pozdrawiam
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów (poprawione)
dzieki za odpowiedz
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów (poprawione)
hmm , wczoraj sciagnalem waz (filtr powietrza) od turbo i wyczulem lekki luz poprzeczny na wirniku (musialem mocniej ruszyc palcami zeby byl wyczuwalny, jak lekko to nic nie czuc) i delikatne opary oleju w wezu, oleju silnik nie bierze kontroluje stan... czy to normalne ??
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów (poprawione)
koledzy mozecie mi napisac czy z moich logow mozna sie dowiedziec jaki jest stan turbosprezarki ??
-
[B6 AWX] Jaki zawor EGR
Witam zamierzam kupic nowy zawor egr poniewaz troche cieknie ze starego olej, z jakiej firmy kupic PIERBURG czy WAHLER pozdrawiam.