Treść opublikowana przez Kowal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szydera szyderą ale cała akcja z obwodnicami super
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: i weź tu sobie człowieku załóż stronę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nieźle Suli nie masz tam jakiejś fuchy dla kolegów ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po dzisiejszym spocie chyba porzucę samodzielną wymianę żarówek masakra ale liczy się efekt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam pytanie do planujących byc dziś na spocie. czy ktoś ma gdzieś koło siebie możliwość kupienia mi żarówek HT Philips Vision Plus? musze wymienić i chciałbym to zrobić na spocie ale nie mam gdzie kupić żarówek po pracy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema wszystkim i co Panowie, przyznawać się kto juz na letnich jeździ
-
[ALL] Renowacja lakieru
Dokładnie. Oddam specjaliście i za 400pln będę miał zrobione. Tyle samo musiałbym wydac na kosmetyki gdybym chciał robić sam a do tego nie jestem przekonany czy zrobił bym to jak trzeba.
-
[ALL] Renowacja lakieru
Niby tak ale trzeba mieć cierpliwość i trochę umiejętności.
-
[ALL] Renowacja lakieru
Korzystał ktoś może z usług tej firmy http://www.ochronalakieru.pl/nasze_prace.php Ceny z kosmosu. Ciekawe jak robią w porównaniu np. do Smart Plus.
-
[B6 AVF] Czułość centralnego zamka
Jeśli nie otworzysz drzwi w ciągu bodajże 60 sekund od otwarcia zamka drzwi same się zaryglują więc nie mart się. Z oknami jest juz gorzej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chopy nie bądźcie tacy i weźcie VAGa bo nie wiem czy zbierac kase na skraplacz boberek dałbyś radę? stawiam browca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie podpisales oswiadczenia o zapoznaniu z cennikiem. bedzie problem :gwizdanie: rozumiem, że opłata w krowach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie mógłby ktoś wziąć dziś VAG na spota? miałbym prośbę o sprawdzenie szczelności skraplacza klimatyzacji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cześć Pany zdrówka dla Tomków
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie potrzebuje namiar na dobrego blacharza lakiernika w wawie. mozecie pomoc?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu a jaki stan? napisz na PM ile byś za nią chiał [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 11:48_________________________________________________Kamilek za***isty :polew: rozjebało mnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czesc musze wymienic maskę w swojej niuni. nie wiecie gdzie moge kupic i mopalowac maskę do b6 w cenach niższych niż w ASO?
-
[ALL B6] Za niska wycena
jeszcze mi nic nie zwrocili oprocz 800pln ktore wycenił rzeczoznawca
-
[ALL B6] Za niska wycena
150 pln
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czesc wszystkim dzis troche lepiej na asfalcie. nawet sie nie spoznilem do pracy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cześć wszystkim Panowie ma ktoś maila do Roberta?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Andy dowaliłeś teraz nawet nie zrozumiałem pytania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe wersja reżyserska a na tego kaczora to juz nie moge patrzec. po drodze do pracy mam go chyba z 5 razy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
racja racja ale bądźmy idealistami