Treść opublikowana przez Madas
-
SPOTY RADOMSKIE
zrelaksujesz się tutaj ...tyle dobrze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem tylko .... listę robię ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj zapraszam na spty Poznańskie
-
SPOTY RADOMSKIE
ooo jest i następny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narka Piter
-
SPOTY RADOMSKIE
ooo jednak jest ktoś ... no właśnie jak nie u Was
-
SPOTY RADOMSKIE
kontrola ... kurcze nikogo nie ma chyba
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
damy po 2 dychy i na zakupy puścim stary za tyle to ja później samochodu nie spakuje :gwizdanie: :gwizdanie: po piątaku starczy oj mało miejsca będzie ... 2 dychy to 2 dychy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale napstrykałeś tych czapek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piotrek bardzo prosty dojazd jest tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki kolego za zwrócenie uwagi na objawy choroby mam dobrego psychologa w tych sprawach- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
damy po 2 dychy i na zakupy puścim- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wybaczam ponieważ sztuką jest się przyznać do błędu .... :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i grzecznie proszę nie nabijać się ze mnie :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
klubowicz :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no brzuch ze śmiechu mnie pobolewa :polew: :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
te lubliniaki to niewychowańce jakieś , starszego gnoma wyzywa toż to zwykli łachmani- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
taaa .... żona będzie zazdrosna i jep paletką w łep to wy tam się chłopaki poprzytulacie a ja przytulę Twoją żonę żeby jej smutno nie było i Ciebie nie biła :gwizdanie: :gwizdanie: jestem w stanie to zrobić dla Ciebie!! no ciekawe jak ze zlotu byś wrócił- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o nic ...tak sobie dyskutujemy ... ale lepiej żebyś się nie wkminiał jak dorośli rozmawiają :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ogólnie tak- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a no nie wiem ...mam nadzieję że same dobre rzeczy :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widziałem to w jakimś wątku .... czarny humor .... dobrze kojarzę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no co tam Wentylek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sam się walnął w łeb... nie przesadzaj cicha woda - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00