Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
neta mu wywaliło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a widzisz bo łapczywy byłeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale burza jest masakryczna szok aż strach się bać :evil:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam chłopcy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty Bartek piszesz się na gokarty czy odpuszczasz bo za wolno jeździsz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no to ja też uwielbiam ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie.... teraz nie, tylko w nocy kiedy śpię
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no błyska już 1.5 godz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja też nie ...ale kiedyś miałem zanim jeszcze nasza klasa była- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co za zmasta- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie mam NK znaczy konta :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na ja nic nie jem a coś bym zjadł ...ale nie wiem co- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak myślałem że wybyłeś na jedzonko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś piszesz się na gokarty na początku czerwca ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co chwile coś nie tak z tym GG ...masakra jakaś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi lata w miare ... a gadu Ci dziala? GG mi nie działa od południa ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi lata w miare ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o tej porze chopie a co ze zdrowiem jak jest ochota to i pies kota wyłomota jeszcze 22 nie ma- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o tej porze chopie a co ze zdrowiem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
płynie poezja płynie po wielkopolskiej krainie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak oryginalne dukaty to będę bogaty się rymuje- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
jedziemy ale musi byc zagwarantowana pogoda :gwizdanie: inaczej cienko to widze trudno będą drifty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to gites.Mi nie trzeba przypominać Dukaty dzisiaj puściłem , więc jutro po 9.00 będą na koncie Pzdr kurcze ale nie wiem czy mi dukaty wymienią w kantorze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie ale zaraz dojdę :gwizdanie: :shocked: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00