III LETNI ZLOT OGÓLNOPOLSKI - PIŁA 2009
WĄTEK TEN POŚWIĘCONY JEST WSZELKIM DYSKUSJOM NA TEMATY ZLOTOWE I POCHODNE!!!
:evil:
np.:
- kulturalne obrażanie
- półchamskie teksty
- jechanie po bandzie
- wychwalanie organizatorów
- włażenie w pupke Madasowi
Zastrzeżenia i reklamacje od razu będą kasowane :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
WSZYSTKIE INFORMACJE ORGANIZACYJNE TUTAJ ---[br /]
*ZLOT OGÓLNOPOLSKI*PROSZĘ OSOBY CHĘTNE NA ZLOT O WYSYŁANIE [br /]*PW - KUREDU*
MAPA DOJAZDOWA DO HOTELU GEOWITA ( bardzo prosty dojazd z obwodnicy Piły)
Na zlocie odbędzie się konkurs na najładniejsze auto -ponieważ nie wszyscy zaglądają na forum to szczegóły głosowania przekażemy każdemu uczestnikowi przy wjeździe na zlot, głosować będziemy na lotnisku więc każdy ma piątek i sobotę na zastanowienie się, na które auto zagłosować :gwizdanie: