Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie Ty lecisz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro będzie nowy dzieć więc się nachalasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wiadomo ...mogłeś też się napić z innymi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie Nikuś przejdź się [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 23:29_________________________________________________ to Ty 2 pifka wypiłeś i jeszcze jesteś w stanie kikać na klawiaturze? :mysli: a może Weronika to napisała :polew: :polew: spoko spoko daję radę ..wyrobiłem się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kur*a palant juz nie pierwszy raz taki numer wycial... a sie wkur*ilem ostro :angry: nie przejmuj się szkoda nerwów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale jestem głodny po tym piwie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to nie ciekawie a ja jestem po 2 pifkach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pijany byłeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O!! siemka siemka sto lat przyjacielu sto lat to miałeś mi w Bukowinie śpiewać :gwizdanie: i śpiewałem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O!! siemka siemka sto lat przyjacielu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nawet TV nie załączyłem jeszcze :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co tam słychać chłopaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej ja też jestem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co tak cichutko w Resie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam robicie w ten piękny dzień
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nastepny sie chwali dokładnie ...musi na spocie pokazać :gwizdanie:
-
[ALL B6] Czy polecacie takie piękne 16 alufelgi i czy będą pasowały?
oczywiście w pewnych opiniach w tej tematyce się zgodzę ....lecz zdarzają się repliki z modeliny znacząca jest firma wykonująca repliki .....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj Ty niedobry :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u nas jest z 12 teraz a ma być 30
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tamto bedzie trwc do jakies 14 wiec jak cos to przyjezdzajcie... jeśli się wyrobimy to wpadniemy ..... Kuredu też może wpadnie z nami bo siedzi natręt od rana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo to ciężko będzie ....bo musimy zawieche robić z Musashim
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witanko ale piękny dzionek o której jest to na torze Poznań ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do jutra chopy - Nowicjusz - wątek powitalny