Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. ja moge ? mozesz ale jaką teraz
  2. Wytrzymał do końca no jak mogło być inaczej ...beze mnie ni dy rydy
  3. dobra trza spadać bo padam na ryj
  4. Madas :gwizdanie:
  5. nawet Bartuś się obudził
  6. też zauważyłem
  7. co jest? jakies konkurencje sprawnosciowe... nawet Pepin bedzie jechal ooooo kurczę może jakoś odmówię gości
  8. Musashi co robisz w przerwach pomiędzy forum a szukam materialow nt naprawy peugeota 406 :polew: z czego się śmiejesz
  9. ja nie moge bo będę miał gości
  10. no dokładnie .... najładniejsze miasto w polszy Oj tu bym się pokłócił :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a ktore jest ladniejsze? no właśnie
  11. no dokładnie 3 klocki to nie do wytrzymania
  12. ok ale ja kontroluję bajere się trochę pomieszało co
  13. Musashi co robisz w przerwach pomiędzy forum koty karmi
  14. Welcome in wielkopolska ziemia witam kolege ze stolicy no dokładnie .... najładniejsze miasto w polszy [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 00:45_________________________________________________ zakrecilem sie troche... za duzo kart z forum pootwieranych mam ok ale ja kontroluję bajere
  15. Welcome in wielkopolska ziemia Pablo wita jak u siebie
  16. a Ty co taki tajemniczy
  17. a wynocha mi akysz [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 00:41_________________________________________________ nie wiem...za miesiac? już odpowiedziałeś mi na tego posta :gwizdanie: że po świętach napisałeś
  18. To looknij sobie na to, to Ci sie odechcę http://moto.allegro.pl/item589651396_okazja_audi_rs6_5_0_v10_570ps_2008r_uszkodzona.html Ktoś chętny :gwizdanie: masakra ...auto miazga ale opolone jak po miesiącu na plaży i solarium
  19. masakra :polew:
  20. juz powoli spać mi się chce
  21. jestem za ....
  22. to są obrzeża miasta
  23. witaj serdecznie zapraszamy na spoty Poznańskie http://www.a4-klub.pl/smf/wielkopolskie/spot_poznanski_slota_parking_king_cross_pogoda_parking_przy_sw_jerzego-t16926.0.html;new
  24. cześć Misiek_Poznań
  25. ale kiedy ten strzeszynek planujecie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.