Treść opublikowana przez zuzelaczek111
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Trzeniu gratuluje. Widac ze masz jaja chlopie.
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
miron gratuluje bo naprawde ten samochod to cos pieknego, mam tylko nadzieje ze kiedys spotka mnie taka sama przyjemnosc. mam pytanko ta navi jest z b7 jezeli tak to moglbys mi napisac na pw ile za nia dales tez bym chcial takie cacko razem z dvd.
-
[B6 BDV] oto moja zonka
kombi bo mam malego synka i kobiete ktora podobno jest jego matka, a ze czesto smigam do polski to ubrania tych dwojga musze gdzies zaladowac a6 nie kupilem bo mi sie nie podoba takze to bylo najbardziej racjonalne i praktyczne wyjscie.pozdrawiam :gwizdanie:
-
[B6 BDV] oto moja zonka
normalna seryjka ale ja sie za nia wezme czekam na opinie no i oczywiscie podpowiedzi co zrobic z autkiem napewno z pewnych rad skorzystam, mam juz kilka pomyslow ale jeszcze brak pesosu wiec do dziela panowie macie duzo pola do popisu. za wszystkie sugestie wielkie dzieki. tutaj mozna zobaczyc fotki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6106acdd7e9bb69a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2c64f3eb598812ae.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd67ad3e680284e7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9a4ff8d25fc91890.html
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
nie wiem jak to jest jezdzic w autku ze skora ale wiem jedno jak tylko bede mial pare zlotych to odrazu kremowa skora najwyzej w lato lod pod dupe i jazda. koles ktory wymyslil skore w samochodzie wymyslil tez stringi na dupciach laseczek,wnioski: welur w aucie to babcine galoty.pozdro :>
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja na swoim 1 zbiorniku tzn. zalalem do pelna i wyzerowalem licznik zrobilem w jezdzie mieszanej 580km no i zostalo jeszcze 20 km jak tankowalem to chyba normalnie.obroty w granicach ktorych nie ma na obrotomierzu, no chyba ze na autobahnie normalna jazda z pewna iloscia niedozwolonych redukcji ale to takie tam emocje na drodze. drugi bak juz sie konczy jutro bede tankowal jezdzilem spokojniej i mam juz nastukane 600km i na rezerwie 70km ale glownie trasa. co o tym sadzicie chyba jest ok, a moze nie? pozdrawiam
-
[ALL B6] czy to sprzeglo????????
a wiec tak czytalem w waszych postach o sprzegle wszystko jest w miare podobnie jak ruszam na 1 biegu i tylko na 1 pojawia sie chrupniecie na pozostalych biegach jest ok.oprocz tego jak ruszam juz po tym chrupnnieciu jest taki ulamek sekundy i auto zaczyna ruszac nie wiem myslalem ze jeszcze mam niewyczute sprzeglo bo mam samochod dopiero kilka dni ale zrobilem juz ponad tysiac km i nawet najwiekszy debil wyczulby sprzeglo. no i jeszcze jedna rzecz te chrupanie, i dlatego pisze o tym w nowym temacie, jest wyczuwalne nie jak u was na sprzegle tylko w 100% na pedale gazu moze to cos innego wkurw....a mnie to bo dopiero co kupilem sobie wymazone auto a juz cos jest nie tak. dzieki za wszystkie podpowiedzi mam nadzieje ze powiecie mi cos innego jak wymiana sprzegla
-
[B6 ALT] Pytanie o nawigację
dzieki Trzeniu nie wpadlem jakos na to [br]Dopisany: 26 Lipiec 2008, 00:32 _________________________________________________to dozuce jeszcze takie pytanko czy do mojej b6 bedzie pasowala navi z b7
-
[B6 ALT] Pytanie o nawigację
ja mam prosbe do Alvaro zeby mi dal jakis link gdzie moge zobaczyc jak wyglada 1din i 2din bo nie moge ogarnac ktore ja mam ;(
-
[B6] Moja A4
famfastyczny srodek az zazdro [br]Dopisany: 25 Lipiec 2008, 18:37 _________________________________________________teraz i ja zauwazylem ze te felgi jakies male ale i tak fajnie sie prezentuja
-
Nowicjusz - wątek powitalny
zostalem szczesliwym posiadaczem tago autka, czuje sie jak nowozeniec pozdrawiam wszystkich. Bede mial duzo pytan o ten samochod wiec prsze o odpowiedzi. Z gory wszystkim dziekuje