Treść opublikowana przez truckmaniac
-
STROJENIE CB I ANTENY
I bardzo dobra odpowiedź uzyskałeś. Zostaw tak jak jest, ale to nie znaczy, ze okresowo nie powinieneś SWR sprawdzić. jeżeli zamierzasz się zaopatrzyć w miernik, to tych najtańszych unikaj, bo nie są warte NIC. A jeżeli robisz to w jakimś serwisie i widzisz "fachmena" z takim miernikiem, to od razu zrezygnuj z jego usług.
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
Koledzy. Wiem, że wszyscy Kochacie swoje niuńki. Niestety, jeżlei chodzi o CB, tu nie ma miejsca na kompromisy. Dziurka w dachy to podstawa, potem pożądna antena (ważniejsza niz samo radyjko) POtem radio i pożądne zestrojenie.
-
[B5 AFN] Kilometry podane na VAG a na liczniku te same
Ocenianie auta, czyli roczniki = iles tam km, to totalna głupota. Ostatnio kupilismy dla mojej mamuski 9 letnie Vw Polo z ori 35 tys km. Auto stoi jeszcze na fabrycznych oponkach Sprawdzone w serwisie, po ksiązce i jeszcze kilku "cwancykach" Niech ktoś mi powie, że to niemozliwe
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Cos cicho w temacie jakichś spocików. Własnie w przyszłym tygodniu wybieram sie do PL, wiec może jednak ??
-
Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"
No cóż. Jestem laikiem, a jednak i ja wychwiciłem sporo błędów. Domyslam sie, ile musieli wychwycić fachmeni. Myslę, że pochwała należy się za chęci, aczkolwiek merytoryka pozostawia sporo do życzenia. Nie zniechęcaj sie i pisz dalej. Tylko cięzka praca da Ci pożądane efekty
-
[ALL] Jak to jest ze sprowadzaniem?
No cóż. Mówi sie trudno. Mądry Polak po szkodzie Zapłacimy i trudno. Na szczęście to nie auto na handel, tylko dla mnie
-
[ALL] Jak to jest ze sprowadzaniem?
Uwierz mi, ze nie jest to dobre rozwiązanie. Za rok ubezpieczenia we Włoszecg zapłacę w Polsce za 10 lat. Że nie wspomnę o Bollo (czyli coś w rodzaju podatku drogowego)
-
[ALL] Jak to jest ze sprowadzaniem?
Witajcie. jak już napisałem w powitaniu, właśnie stałem sie właścicielem B6 Avant 2,5 TDI multitronic. Za dwa tygodnie zamierzam go sprowadzic do Polski, ale za Boga nie wiem, jak to teraz zrobic. Muszę się przyznać do swojej ignorancji. Byłem święcie przekonany, że akcyzy juz nie ma i nie brałem tych kosztów pod uwagę. Teraz do wszystkiego mi dojdzie jakieś 1500 EUR akcyzy, a nie specjalnie mi sie usmiecha oddawać rządowi kasiorki, do której nie ma prawa. czy może ktoś mi udzielić fachowej porady jak wybrnąć z tej kłopotliwej sytuacji ??
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
Sobie na początek kupiłem Nikosia D40 i bardzo polecam. Dla poczatkujacych ideał. Teraz będę sie chyba przymierzał do D300
-
[ALL B6] Przednie lampy led w B6
A mnie się wydaje, że trza by to zobaczyc na autku. Same nie wygladają rewelacyjnie, ale juz zamontowane...
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
Należy tu wyjasnić, że jeżeli chodzi o pracę anteny, to uchwyt jest zdecydowanie najgorszym rozwiązaniem montażowym. Najlepsza (dla mnie jedyna słyszna) jest dziurka w dachu. Paradoksalnie to rozwiazanie jest najmniej szkodliwe dla Waszych pupilków
-
[ALL B6] Multitronic - warto?
W mojej skrzynia została wyminiona w ramach gwarancji po 60 000. Według książki serwisowej było to w 2005 roku. Aktualna skrzynia ma 7 biegów.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Serdecznie. Nazywam sie Artur, mieszkam we Włoszech i właśnie zakupiłem swoje trzecie w życiu Audi. Tym razem jest to A4 Avant 2,5 TDI multitronic (B6 '03). Wcześniej (lata temu) jeździłem 90 2,3 QUATTRO (B3 '88) i 80 2,0 (B4 '91). Mam nadzieje, że zagoszcze tu na dłużej i bedę w stanie sie czegoś od Was nauczyć