Treść opublikowana przez jarucki
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
No panowie Widzę że przejściówki już zamontowane Czarne Kolektory, hmmmm, skąd ja to znam pozdrawiam
-
[B5 AFN] Czy podejdzie turbo od AWX?
Fakt Wtopa!
-
[B5 AFN] Czy podejdzie turbo od AWX?
chyba raczej szybko-złączkę na wyjściu turbo
-
[ALL] Turbina BPW nadaje sie zamiast AWX do AFN ? czy ... Kolektor..
Kolektor Wydechowy AFN=AWX więc nie ma potrzeby Co do ssącego to ponoć daje to jakieś lepsze efekty
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Wszystko zależy od Firmy w której flokujesz... ceny mogą zaczynać się od 40-100PLN za słupek Jeśli będziesz chciał coś flokować odezwij się bo znalazłem firmę która jest Tania
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
wrzucam...
-
[ALL] Jak podłączyć wskaźnik BOOST ?
hmmmm logicznie i łopatologicznie Wskaźnik: czerwony - + czarny - - biały - do czujnika ciśnienia niebieski - jak go podłączysz pod + to wskaźnik powinien lekko przygasnąć Czujnik: czerwony - + czarny - - biały - do wskaźnika -- połączyć z białym Co złego to nie ja :D:D:D
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Przecież można przerobić podświetlenie wskazówek w AG... widziałem to gdzieś na forach....!
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Mała Aktualizacja... Pozdrawiam
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Masz regulację podświetlenia deski rozdzielczej? to podepnij się pod oświetlenie deski! jak wali za mocno to taj jakiś opornk na wejściu i już Ciut ciemniej będzie świeciło
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
w moim przypadku na postoju wskazówka śmiga, lecz trzeba gazować auto na "sucho" - tego akurat nie lubię
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Wskaźnik prawdopodobnie jest sprawny! Problem który opisujesz mówi że coś nie tak wpiąłeś się w układ! Używałeś załączonego trójnika? tam jest taki zaworek, który powinien być "skierowany" na wyjście wskaźnika Jeśli chodzi o spadek Ciśnienia... to mam to samo co ty z tym że mi Ciśnienie idzie na 1.1 Bara i ustatkuje się na 0.8 Bara przy stałej prędkości! Dzieję się tak bo działa Ci zawór N75 Który nie pozwala na przeładowanie Turbiny - jeśli jest inaczej to Proszę o poprawę
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Znajdź sobie jakiś odpowiedni element z tego układu i wkręcaj króciec Silnik 2.5 TDI Silnik 1.9 TDI
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Co to za różnica, czy króciec zostanie zamontowany zaraz na wyjściu z turbo, czy np gdzieś za IC. Przecież Ciśnienie jakie generuje turbosprężarka jest takie same na całej jej "trasie" nie zważając czy jest to zaraz na wyjściu z turbo, czy tuż przed samym EGR'em! Plastik o którym mówisz nie jest na wejściu, lecz na wyjściu turbiny!
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Pozwolę sobie zaprezentować mój ostateczny i finalny projekt słupka Cały słupek jest pokryty Flokiem w odcieniu zbliżonym do oryginału! Wielkie Podziękowania Dla kolego "krzyniek" dzięki któremu wskaźnik "wyładowania" funkcjonuje... Mam ochotę na uzupełnienie słupka na 3ma zegarami.... ale to się jeszcze zobaczy...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie czytając cały wątek nasuwa mi się pytanie! Od czego odpowiedzialne są PINy w licznikach z CAN'em??? i co z tymi pinami zrobić przekładając licznik z 2000r do auta z 1997!!?? Pytam się ponieważ widzę jak łatwo można w A4 przełożyć liczniki z modelu po 2000 r., do auta z 1997 r., a z tego co widzę to wystarczy poprzekładać PINy!
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
jest to uzależnione od rocznika
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
krzyniek możesz mi powiedzieć gdzie kupiłeś króciec???
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
a chłodnicy oleju nie montujesz?
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Panowie jak jest z tym wężykiem w ECU i silnikiem AHU. Kolega seba1-2 w pierwszym poście opisuje krok po kroku jak podłącza wężyki.... W dniu dzisiejszym postanowiłem przygotować przewody pod wskaźnik turbo, okazało się że w moim aucie (Passat B5...) w skrzynce ECU nie ma wejścia i wężyka z ciśnieniem no to się rozczarowałem. Wielka Prośba do kol. krzyniek aby dał jakieś info jak to zrobić w jakiś szczegółach...
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Co do obijania / obklejania materiałem to nie lepiej oddać do flakowania ?
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Ja mam pytanie a raczej prośbę do osób które mają już wskaźnik turbo boost aczkolwiek jeszcze go nie zamontowały! Albo już go zamontowały i mają ochotę pomóc drugiej osobie! Potrzebuję wymiarów (średnica wskaźnika to 52mm ale reszty nie znam) takiego wskaźnika! Potrzebne będzie mi to do zrobienia słupka, ale w trochę inny sposób niż kolega, więcej czasu... i roboty... i miejmy nadzieje że coś z tego wyjdzie. Sposób Działania będzie opierał się na technice budowania słupków pod tweetery.
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Fajnie to wygląda a może by tak to wszystko obszyć materiałem u tapicera ?
-
[B5 AEB] Żarówki do lamp FK Automotiw dzielone
Żarówki postojowe na pewno nie będziesz zmieniał z racji ich braku, są ringi które robią za postojówki. Żarówki (od świateł mijania i drogowych) jakie są w reflektorze to H7 Do mijania możesz sobie zamontować HIDy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, kolegów i koleżanki : B5