Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
Zbych???? ja nawet zakupów tam nie robie wobec tego nie pozostaje nam nic innego, jak przeprowadzić forumowe śledztwo pierwszy na przesłuchanie do mnie zgłosi się z pół litrem wódki Załek :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Zbych???? ja nawet zakupów tam nie robie
-
Spoty Olsztyńskie
najlepszego Grzesiu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Spoty Olsztyńskie
ja też się wybieram
-
[ALL B5] Problem z napięciem
najpierw to trzeba sprawdzić napiecie ładownia (dużo tego na forum więc nie będe się rozpisywał) następnie jeżeli to regulator to go wymieniasz - nie wiem jak tam u ciebie (ja sam dałem radę w garażu bo dostęp jako taki mam do alternatora). Co do ceny to coś koło 120zł powinno kosztować.
-
[ALL B7] Malować dokładke tylnego zderzaka w kolor B7 ?
nie maluj bo zepsujesz tylko jej wygląd !
-
[ALL B5] Problem z napięciem
prawdopodobnie regulator napięcia na alternatorze się odezwał
-
Spoty Olsztyńskie
coś ty tam znowu nawiwijał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Spoty Olsztyńskie
o widzę że było przednio
-
[B5 AFN] Błędy
błąd 575 może spowodować kilka nieprawidłowości: zapieczone kieronice w turbawce, nieszczelność w dolocie, wężyki podciśnienia itp. lepiej zrobić logi niż po omacku wymieniać części
-
[B5 AFN] Zamiana licznika zwyklego,na licznik z pelnym Fisem,prosze o podpowiedz
proszę: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10354.0
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Spoty Olsztyńskie
no to jakbym nie dojechał to dobrej zabawy życzę
-
Spoty Olsztyńskie
o k... ! nawet Paweł się zjawi :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
ja nie jestem pewny czy się nie wykręcę byłem z córą u lekarza i coś nie wiele pomagają jego leki więc jeżeli będzie mi gorączkować jutrzejszego wieczorka to o piwku zapominam, a do tego coś się teście zapowiadają. nie chciałbym za bardzo mieszać, ale może jednak dacie namówić się na przyszłą sobotę ?
-
Spoty Olsztyńskie
hmmm... no ja raczej sam wpadnę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj