Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
no zbychzz przestał być ostatni zmotoryzowany - sprzedałem fure się znaczy
-
Spoty Olsztyńskie
cześć Wam ekipa wszystkiego najlepszego Grzesiu ! :drunk: :drunk:
-
[ALL B5] Sygnał z czujnika abs
dzięki Paweł
-
[ALL B5] Sygnał z czujnika abs
hejka, szukam i szukam i nie mogę znaleźć pomoże ktoś i podpowie gdzie wejść w logach, żeby zobaczyć sygnał dla każdego z czujników abs-u (zliczanie impulsów).
-
Spoty Olsztyńskie
no właśnie, jak już jesteśmy przy tej rzeźbie piwosza to co z Taktusiem się dzieje
-
Spoty Olsztyńskie
:polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Załęk + 10 kg Adria - garb i +20 kg ja (Karol) - muły klata i -25kg a reszt w normie, sflaczałe ciałka i bebzduny od piwska :polew: :>
-
Spoty Olsztyńskie
ja to już zapomniałem jak wy w ogóle wygladacie - dobrze że zajączek zostawił swoje zdjęcie przy profilu to jego przynajmniej poznam
-
Spoty Olsztyńskie
narazie nie, ale wiecie jak ja podchodze do sprzedaży niby i bym go może sprzedał ale z drugiej strony go żal ... i tak od roku ale w listopadzie konkretnie wezme się za sprzedaż, bo ac/oc se kończy
-
Spoty Olsztyńskie
na ramki nie zwróciłem uwagi ale naklejka rzuciła sie w oczy na klapie
-
Spoty Olsztyńskie
cześć Grzesiu
-
Spoty Olsztyńskie
koło rolnika w stronę jarot jechało jakieś dziewczę
-
Spoty Olsztyńskie
cześć wam [br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 21:25_________________________________________________wczoraj jakąś b6-ke widziałem od nas czarną - kto to przyznać sie ?
-
Spoty Olsztyńskie
hehe - zdjęcia pierwsza klasa - widze, że jak zwykle zjazd się udał
-
Spoty Olsztyńskie
no jak tam - gdzie te fotki z Kaletki ? Pochwalcie się jak tam było bo wiem że na pewno się udała ale i fotki jakie byście rzucili - MICHAŁ :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
dzięki dzięki za życzonka :>
-
Spoty Olsztyńskie
i ja też zagłosowałem
-
Spoty Olsztyńskie
gdyby nie ten kers to Heidfeld na pewno byłby na pole position Kubica pewnie po tych klasyfikacjach zaczął już chodzić
-
Spoty Olsztyńskie
nie, no przecież nie piszę że Ci nie wierzę
-
Spoty Olsztyńskie
tylko jeszcze napisz ile w tym na lawecie się przejechałeś
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
ale fajny filmik - czytając spodziewałem się w ogóle czegoś innego a tu takie zaskoczenie mcm jak zwykle pokazał coś na swoją klase
-
Spoty Olsztyńskie
no proszę - i na dziendobry same plusy
-
Spoty Olsztyńskie
dzięki za udany spocik Panowie i Panie
-
Spoty Olsztyńskie
ja pierdykam to tacy goście istnieją na serio - i z jednej i z drugiej strony MASAKRA.
-
Spoty Olsztyńskie
jak tego nie sprzedam to nowszego nie kupie więc jeszcze trochę się poużeram albo oddam do komisu - albo jeszcze raz przemyśle sprawe, przyjrze się łezka sentymentu uroni się i nie sprzedam