Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zbychzz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbychzz

  1. no zbychzz przestał być ostatni zmotoryzowany - sprzedałem fure się znaczy
  2. cześć Wam ekipa wszystkiego najlepszego Grzesiu ! :drunk: :drunk:
  3. hejka, szukam i szukam i nie mogę znaleźć pomoże ktoś i podpowie gdzie wejść w logach, żeby zobaczyć sygnał dla każdego z czujników abs-u (zliczanie impulsów).
  4. no właśnie, jak już jesteśmy przy tej rzeźbie piwosza to co z Taktusiem się dzieje
  5. :polew:
  6. Załęk + 10 kg Adria - garb i +20 kg ja (Karol) - muły klata i -25kg a reszt w normie, sflaczałe ciałka i bebzduny od piwska :polew: :>
  7. ja to już zapomniałem jak wy w ogóle wygladacie - dobrze że zajączek zostawił swoje zdjęcie przy profilu to jego przynajmniej poznam
  8. narazie nie, ale wiecie jak ja podchodze do sprzedaży niby i bym go może sprzedał ale z drugiej strony go żal ... i tak od roku ale w listopadzie konkretnie wezme się za sprzedaż, bo ac/oc se kończy
  9. na ramki nie zwróciłem uwagi ale naklejka rzuciła sie w oczy na klapie
  10. cześć Grzesiu
  11. koło rolnika w stronę jarot jechało jakieś dziewczę
  12. cześć wam [br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 21:25_________________________________________________wczoraj jakąś b6-ke widziałem od nas czarną - kto to przyznać sie ?
  13. hehe - zdjęcia pierwsza klasa - widze, że jak zwykle zjazd się udał
  14. no jak tam - gdzie te fotki z Kaletki ? Pochwalcie się jak tam było bo wiem że na pewno się udała ale i fotki jakie byście rzucili - MICHAŁ :gwizdanie:
  15. dzięki dzięki za życzonka :>
  16. i ja też zagłosowałem
  17. gdyby nie ten kers to Heidfeld na pewno byłby na pole position Kubica pewnie po tych klasyfikacjach zaczął już chodzić
  18. nie, no przecież nie piszę że Ci nie wierzę
  19. tylko jeszcze napisz ile w tym na lawecie się przejechałeś
  20. ale fajny filmik - czytając spodziewałem się w ogóle czegoś innego a tu takie zaskoczenie mcm jak zwykle pokazał coś na swoją klase
  21. no proszę - i na dziendobry same plusy
  22. dzięki za udany spocik Panowie i Panie
  23. ja pierdykam to tacy goście istnieją na serio - i z jednej i z drugiej strony MASAKRA.
  24. jak tego nie sprzedam to nowszego nie kupie więc jeszcze trochę się poużeram albo oddam do komisu - albo jeszcze raz przemyśle sprawe, przyjrze się łezka sentymentu uroni się i nie sprzedam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.