Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
dla mnie ok
-
Spoty Olsztyńskie
jako nowy to nawet masz taki obowiązek ) spociki otwarte jak najbardziej dla każdego i tak już zostanie, także zapraszamy
-
Spoty Olsztyńskie
nie no, ten niebieski wygląda dużo dużo lepiej
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
szczerze mówiąc to wygląda całkiem ładnie. Kasiury troche tam upchane w sprzęcie, ale mimo co to bym się zastanawiał bo można za to kupić już duuuzo młodszą a4-ke (choć nie z takim wyposażeniem). no i plus oczywiście duży że to q- Spoty Olsztyńskie
w takim wypadku to nawet i sedan mógłbym jeździć ...- Spoty Olsztyńskie
przy parówkach- Spoty Olsztyńskie
mnie nie będzie- Spoty Olsztyńskie
ładna furka Michał ja tam nie potrafie wskazać dobrej kwatery - ale Arko chyba coś powinien już zacząć się rozeznawać w temacie- Spoty Olsztyńskie
ach ty diablaku ty Michał- Spoty Olsztyńskie
no to żeby jednak Kwiatka nie zawieść, nie będzie mnie na spociku a tak na prawdę nie będzie mnie na pewno to już wiem - włąśnie wróciłem do domciu z cukierkami z apteki ;P dobrej zabawy na spociku- Spoty Olsztyńskie
postaram się wpaść ale nie na długo - zależy czy się doleczę do soboty ... (w razie czego wezmę dziś podwójną dawke leków moze Patryk będzie miał coś więcej do wywiezienie u nas to zahaczy o alibi ...- Spoty Olsztyńskie
nie marudź - miejsce dobre i po za tym już dobrze przetestowane (a parówke se kupisz w tesco po drodze) kto będzie na spociku ?- Spoty Olsztyńskie
Wszystkiego najlepszego Marek- Strefa Śmiechu
tam od razu smutne ... po prostu dużo handlujących na alledrogo jest sprytna i ma duże szczęście w zakupach za granicą - większośc tych samochodów są po starszych ludziach co to tylko jęździli samochodem po prostu tylko do serwisu (bo wiadomo, że samochód serwisować trzeba) no i od czasu do czasu do kościoła, ale to rzadko bo i dlatego takie przebiegi. Druga połowa kupiła od wnuczka co nie sprzedał auta z powodu sentymentu, a i nie był w stanie go używać bo miał rękę w gipsie przez 3 lata (samochód stał w szopie i w końcu trzeba było go sprzedać, bo potrzeba było miejsca na basen). Po za tym chyba nie wierzysz, że któryś handlowiec kupiłby samochód od turka bo przecież to nie przystoi - zresztą kto by chciał kupić samochód od turka i tak bezszczelnie na nim zarobić ... a jakby ktoś jeszcze chciał pomyśleć o jakimś powypadkowym samochodzie, to od razu prostuje - żaden, ale to żaden handlowiec nie kupi samochodu powypadkowego bo większość jest z nich uczciwa i by nie była w stanie nawet przez telefon wypowiedzieć słowa "bezwypadkowy, lać i jeździć" - nocy taki by nie przespał z rok czasu i w lustro by nie spojrzał z pięć ... sam zastanawiałem się by kupić samochód od handlowca ale nie mam serca ich wykorzystywać. Dlatego chyba sam przejade się do szwajcarii (bo tam najwięcej dziadków i bogaczy co to samochody za daromo rozdają z powodu b.wysokiego standardu życia) i kupie sobie samochód (nie wiem tylko czy brać pieniądze bo może po przekroczeniu granicy sami beda mie pytać czy nie chce audi za darmo). dlatego też widząc taki przebieg powinieneś uwierzyć w moc autosugestii i ... olać takie ogłoszenie- Spoty Olsztyńskie
o jest i szef szefów dawno nie było cie widać Mareczku - może na spocika wpadniesz następnego ? Proponowałbym Michała dać do modów (choć warto byłoby spytać czy jest możliwość wprowadzenia 2 osób do edytowania) tylko tam czasem Patryka nie podawaj bo same spamy będą )- Spoty Olsztyńskie
no i d*pa - Marcin fure sprzedał, a ja myślałem że dozbieram na nią ;PPP- Spoty Olsztyńskie
Adrian może nie, ale zaleczeq obowiązkowo xxl- Spoty Olsztyńskie
ja bym musiał sobie kiedy sprawić koszulke - ale też czarną- Spoty Olsztyńskie
nie chcesz na spota to spot do ciebie wpadnie- Spoty Olsztyńskie
następnego spota robimy u Czaji w domu- Spoty Olsztyńskie
a zajączek wie co pisze - wszystkie się go boją (duże czy małe). Jak ostatni jednemu trzasnął to mu kredki z tornistra wypadły )- Spoty Olsztyńskie
NIEDZIELA 14:00 PARKING RUŚ nie to żebym coś tam gadał ale obecność OBOWIĄZKOWA ...- Spoty Olsztyńskie
fajno będzie bo powolutku ekipa się zaczyna szykować- Spoty Olsztyńskie
no to jak tam - kto na spocika niedzielnego się szykuje ? - Spoty Olsztyńskie