Treść opublikowana przez zbychzz
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
mam prośbę do tych z etką albo do tych z listwami na stole Poda ktoś może numerki tak jak Antonio do listw s-line ?
-
Spoty Olsztyńskie
właśnie - gdzie ten zadymiarz zajączek ?
-
Strefa Śmiechu
^^ solar coś ty za syf tu powiesił ;P zimny łokieć - poziom hard
-
Strefa Śmiechu
Przepisy jasno nakazują aby pasy zapinać. - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu Engenheiro no futebol!! - YouTube kurde kiedyś za starych czasów (przed modami forum) mozna było jeszcze normalnie umieścić filmik (żeby był wyświetlany od razu) - teraz to trzeba się nakombinować, że się odechcewa.
-
Spoty Olsztyńskie
co prawda nie kombi ale nawet nie tak źle wygląda
-
Spoty Olsztyńskie
no proszę - gratki Arko
-
Spoty Olsztyńskie
byłem - nawet ciekawie było (najbardziej było żal jednej stłuczki - subarynką chcieli polatać bokiem ale nie wyszło)
-
Spoty Olsztyńskie
jeżeli chodzi o piwnego spocika to ja chętny (zresztą na normalnego też - podejrzewam, że i reszta ekipy też się skusi ...
-
Spoty Olsztyńskie
hehe - tragedii nie ma, a co do tuby to pomyślimy jeszcze co do furki to narazie sobie odpuszczam bo musze troche dozbierać
-
Spoty Olsztyńskie
wszystkiego dobrego zajączek
-
Spoty Olsztyńskie
albo po starym jakie ma parametry albo w sklepie podpowiedzą jaki albo sam możesz sprawdzić po kodach wyposażenia z naklejki
-
Spoty Olsztyńskie
Arek jakby co to mam zniżke w jednym ze sklepów, to może uda się w dobrej cenie kupić - napisz tylko jaki i podam ci po ile by to tam kosztowało
-
Strefa Śmiechu
- Spoty Olsztyńskie
nie motor a motorek 1,6- Spoty Olsztyńskie
mam e36 ale nic specjalnego. W tym wszystkim tyle fajnego że jest szyber i naped na tył, co bedzie można zima sie pobawić. A i jeszcze 1 zaleta to to że stary paździeż to się nie martwie, że dzwi mi pod sklepem porysują itp. Po za tym to kiszka. Zastanawiałem sie wcześniej nad bmw w xdrivie ale teraz wiem, że za chiny tego nie kupie. Zostaję jednak dalej przy moim wyborze: b7 w q (marzy mi się z silniczkiem bau, ale to zostanie raczej tylko życzonkiem bo tylko jedną taką widziałem na allegro).- Spoty Olsztyńskie
teraz wszyscy będą kupować bm-ki Hymn bmw - YouTube zaleczeq już się ustawił pierwszy w kolejce- Spoty Olsztyńskie
Myślałem żeby wyprać środek w swoiej furce i przypomniało mi się, że ktoś miał taki odkurzacz piorący tylko nie pamiętam kto ... Przyzna się ktoś ?- Strefa Śmiechu
lepsza wersja - bardziej wciągająca Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję. Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem. No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wziąłem jaj komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?- Spoty Olsztyńskie
hehe dobre- Spoty Olsztyńskie
kurcze fajna ta twoja furka Michał - taki też będzie mój następny zakup (oczywiście w q pochwaliłby się i ja, ale nie bardzo jest co tu pisać przy takiej furce ... kupiłem sobie też coś na przetrzymanie bo przydaje się od czasu do czasu samochodzik - nie jest to nic specjalnego bo stare bmw- Spoty Olsztyńskie
No no no - ładna furka Michał - a ja myślałem że kupiłeś ostatnio na giełdzie w olsztynie )) Adrian co do wody to też miałem u siebie: czyściłem odpływy i wymieniałem uszczelke pod obudową od ecu (jest tam uszczelka, która prawdopodobnie skończyła już swój żywot ....)- Strefa Śmiechu
nie studenciaki a Remi Gaillard- Spoty Olsztyńskie
u mnie nic się nie zmienia - dalej po 35zł Nie ma co się rozpisywać Michał bo nie mój ;( mazda na common railu czy jak to tam sie pisze ...- Spoty Olsztyńskie
dieselek nie mój, ale zbierał się na prawdę fajnie- Spoty Olsztyńskie
napełnić to nie wiem gdzie najlepiej ale odgrzybić to ja już wiem kto to najlepiej robi żeby się nie chwalić - Spoty Olsztyńskie