Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
cześć Grzesiu kto wie gdzie w olsztynie można zregenerować soczewki z reflektorów ?- Spoty Olsztyńskie
ceny tych kabelków są na prawdę śmieszne ...- Spoty Olsztyńskie
cześć Grzesiu- Strefa Śmiechu
The Cab Ride Prank - YouTube Top 10 Pranks of 2012 || FailArmy - YouTube- Spoty Olsztyńskie
wyszpachlować błotnik ale nie wiadomo która to strona i dlatego vag potrzebny )) vaga ci u nas pod dostatkiem jakby co- Strefa Śmiechu
tu jakby ktoś chciał sobie zrobić wersje extra super s-line Grill Audi A4 B6 oryginał projektzwo tylko u nas (3820280468) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- Błąd poduszki silnika [01375]??
przyklejam linka, który na pewno pomoże przy wymianie tej poduszki How to replace leaking motor mount VW Passat- Spoty Olsztyńskie
Adrian, jak ogarne jutro swoje sprawy i zdążę, to zajadę do gościa i spojrzę na te fotele- Regeneracja boczków (podłokietniki drzwiowe)
w przypadku czarnego wnętrza pewnie się sprawdza, gorzej podejrzewam będzie w wnętrzu siwego koloru- Regeneracja boczków (podłokietniki drzwiowe)
bardzo dobrze to wygląda - chyba pójdę tym samym tropem a próbowałeś robić coś z tunelem ? u siebie mam strasznie sfatygowany od kolana- Regeneracja boczków (podłokietniki drzwiowe)
wziąłeś boczek do lakierni na dobranie koloru i zamówiłeś w sprayu po czym sam to malowałeś czy jak ? widzę żę te boczki mają strukturę więc zastanawiam się jak to u ciebie wygląda. Fajnie byłoby gdybyś rzucił się jakąś fotką ... myślę też o regeneracji tunela.- Regeneracja boczków (podłokietniki drzwiowe)
cześć, Szukałem ale nie radze sobie za dobrze z tą szukajką to podpytam bo może już temat był poruszany. Czy ktoś wymyślił regeneracje podłokietników drzwiowych ? Może ma ktoś pomysł czym lub u kogo możnabyło nanieść warstwę dla poprawy tych pościeranych elementów ?- Strefa Śmiechu
multipla - samochód z wodogłowiem- Spoty Olsztyńskie
z takimi wlotami to pewnie ma tam z 600 koni- Strefa Śmiechu
Google Glass: The Interview - 9GAG.tv- Strefa Śmiechu
This May Be The Weirdest Car Commerical Ever - 9GAG.tv- Spoty Olsztyńskie
Kolega chce wyciąć dpf w swoiej a4 b8, no i przy okazji można byloby pogrzebać co przy chipie Kto powie gdzie jest ktos godny polecenia gdzie by to mógł zrobić ? Do Pawła nie moge się dodzwonić, a on pewnie by wiedział (możliwe że by ogarnął dpf-a).- Strefa Śmiechu
- Spoty Olsztyńskie
tylko kombiak wczhodzi w gre, ale dzięki- Spoty Olsztyńskie
Kto mi podpowie skąd się biorą wypryski na karoserii nad przednią szybą ? zastanawiam się i nie do końca jestem przekonany, że od żwiru na drodze ... Oglądałem już dwie furki, które to miały. macie może jakiś pomysł na ta zagadkę ?- Kod dostępu do bloków pomiarowych silnika na VCDS
Musiałbyś Wojtek poczytać na innych forach (możliwe że i tu data systemu przeszkadza) - u siebie jak zmienie date to albo mam błąd połączenia ( port status: ok interface: not found!), albo inny komunikat o błędzie sterowników, albo nie widzi bloków pomiarowych. Natomiast vcds 11 a 12 to dwie różne wersje i kabelek nie będzie pasował na obydwa bo się różni (wersja 10, 11, 12 - do każdej kabelek się różni).- Kod dostępu do bloków pomiarowych silnika na VCDS
tak - miałem aktywne 01/08 ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- Małe sprostowanie, żeby było jasno: - łączyłm się dziś z b7 3.0tdi na cr caga jeszcze tez sprawdze, ale to już za jakis czas bo nie mam narazie takiej furki do przetestowania. aha i jeszcze jedno: nie działa ponoć jak jest vag zainstalowany na tym samym systemie, ale nie moge potwierdzić bo robiłem za dużo rzeczy ra nraz aby być pewny czy vag robił jakieś problemy z łączeniem ...- Spoty Olsztyńskie
widziałem już 3.0 bez q wiec raczej chyba nie ...- Kod dostępu do bloków pomiarowych silnika na VCDS
No i jakoś udało mi się podłączyć z silniczkiem i wszystkie bloczki były tym razem aktywne Połączyłem się z silniczkiem i złapalem wysztko co mi było potrzebne do sprawdzenia. Ponieważ była to wersja 12.10.3 beta więc musiałem się trochę pomęczyć i pochodzić po holenderskich i nie tylko forach ale udało się, dla tych co by mieli podobny problem to vcds zaczął działać po: - wyłączeniu wifi (mimo że nie korzystałem z neta) - przestawieniu daty w systemie na 01.06.2013 No i pozdrowienia również dla tych niedowiarków co by od razu nowe kable kupowali - Spoty Olsztyńskie