Treść opublikowana przez zbychzz
-
Listwy drzwiowe
Jak poszukasz na aledrogo to za tą cene kupisz komplet używanych listw s-linowych i jeszcze ci zostanie
-
domykanie szyb z pilota
na dobry początek wymienił bym baterie w pilocie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Spoty Olsztyńskie
mnie nie ma w olsztynie na ten czas więc odpadam
-
Spoty Olsztyńskie
no a ja podjechałem bo myślałem ze zobacze wasze gębki a tu nic ... przy okazji jakaś niebieska 6-tka podjechała, ale tak szybko jak wjechała tak wyjechała
-
Strefa Śmiechu
Chuck Norris - Google Search
-
Strefa Śmiechu
Niektórzy zrobią wszystko... byleby się znaleźć w centrum uwagi
-
Strefa Śmiechu
Etiopia weszła w okres renesansu - PaczTo.pl
-
Strefa Śmiechu
hehehe chciała się pseudo "celebrytka" pobawić i pożreć za free, a tu jej nie pozwolili nie wiedzieli że na same dzien dobry powinni jej rzucić czerwone arrasy pod te jej kacze łapy )
-
Spoty Olsztyńskie
no piszesz i piszesz że wstydzić sie mam, to co mam robić innego ?
-
Spoty Olsztyńskie
skrzypuś ja przez Ciebie cały czas się wstydze
-
Wałbrzych
no niestety - tak to już jest przy aluminiowych wahaczach (choć nie powiem bo samochodzik dobrze się trzyma) spytaj jeszcze Tomka (TOM77 - ma swój wątek w któryś z działów sprzedaży) - kiedyś kupowałem coś od niego regenerowanego do zawieszenia (chociaż ceny i tak ma niezłe więc może się pokusisz na nówke).
-
Spoty Olsztyńskie
popytaj jeszcze Toma bo on też może całkiem niezłą cene zapodać
-
Spoty Olsztyńskie
miałem na moiej audicy ferodo i ate i nie narzekałem chciaż może być lepiej z zimermanem (takiego składu nie przetestowalem) ...
-
Spoty Olsztyńskie
moim zdaniem całkiem dobry zestaw (chociaż nie wiem czy nie skusiłbym się na tarcze ATE)
-
Spoty Olsztyńskie
kozak to ten co później jechał i go zgarneli palmowski już sie cieszy bo za chwile po drugie przyjadą ...
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ja tam bym założył nowy wątek ale przed tym sprawdź sobie te metalowe osłony tarcz hamulcowych bo pewnie to one tak hałasują (trzą
-
Wałbrzych
Piotrek daj namiary do siebie na pw
-
Wałbrzych
Piotrek może Ciebie mógłbym poprosić o spoglądnięcie na furke w Wałbrzychu ? Oferta - Audi A4 - Witam. Oferuję do sprzedaży sprowadzone z niemiec od pierwszego właściciela kultowe AUDI A4 B7 3.0TDI W QATTRO S-LINE auto serwisow
-
Wałbrzych
hello, żyje tu ktoś ?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
aktualna - rozmawiałem z właścielem wczoraj nie jest to jakaś super okazja, to jeszcze aktualne
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
właściciel przez telefon wydawał się rozsądny, ale nie chciałbym za bardzo jechać "w ciemno" link: AUDI A4 3.0 TDI QUATTRO BIXENON ALCANTARA (3112230702) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany 04-04-2013 at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2013 at 20:56 ---------- Siemka, Sbenios i jak - oglądałeś tą a4-ke ?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
cześć WAM Zainteresowała mnie jedna furka w waszych okolicach i chciałem spytać czy miałby ją ktoś was okazje zobaczyć ? jest to a4 w miejscowości Biesiekierz. Prosiłbym o info jeżeli ktoś z was miałby niedaleko i ochote przypatrzeć się jej. Mam kawałek drogi do was i dobrze byłoby gdyby ktoś pomógł, i rzucił by okiem na to żeby ewentualnie zaoszczędzić drogi
-
Spoty Olsztyńskie
ale mimo co dziękuję, ze pomyślałeś o mnie
-
Spoty Olsztyńskie
yo yo co prawda szukam 3,0 ale czemu by nie zerknąć i na to tylko pytanie Adrian zasadnicze - czy miała q czy nie ?