Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zbychzz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbychzz

  1. a do czego te ustrojstwo ?
  2. Na pks-ie kiedyś sprawdzałem swoją furke - tam mieli sprzęcik. A co się dzieje Grzesiu ?
  3. masz tu w online: http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A4/1998/218/56/
  4. a4 kombiaka z silnikiem na B (najlepiej BAU) ale koniecznie w q staram się spokojnie podchodzić do tematu ale fura już by się przydała (jak znajde ładne 1,9 to to też się skusze) także jak coś fajniego zobaczycie to dawać znać
  5. a szukam narazie - ale jest lipa ;( byłem ostatnio w Żninie oglądać furke ale okazała się kiszka niestety i szukam dalej ...
  6. oj tam oj tam
  7. Zbysiu teraz to i etka ma z tym problem.więc nie da rady ,ale widziałem gdzieś stronke z vin dekoderem za smsa jakieś 12 ziko ,na bezwypadkowe pl http://www.bezwypadkowy.net/dekoder-vin?vin=WAUZZZ8E04A109525 mam ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- a za 50 koles z a 3 klub sprawdza wszystko................... dzięki Grzesiu za pomoc - właśnie napisałem na allegro do gościa i chyba coś tam z tego będzie bo ta stronka coś nie bangla (pokazuje mi motor bau i moc 130km ) wybieram się po furkę w czwartek - zobaczymy czy zakupy sie udadzą ... także na następny spocik się zjawie - tyle że jeszcze nie wiem czy nowym nabytkiem czy rowerkiem
  8. od czasu modów na całym forum w ogóle bieda ;(
  9. etka nie mam, a potrzebuje sprawdzić wyposażenie - pomoże ktoś może ? (WAUZZZ8E04A109525)
  10. to możliwe? tak możliwe - ja sam tak codziennie przed pracą latam sobie (kilka osób z forum też zresztą - stąd też się wziął filmik) ale żeby ot nie było:
  11. )))
  12. przez te polepszenia to aż mnie boli jak mam wejść na te forum - tak wszystko intuicyjnie zrobione ... ;p nie wiem czy to tylko moje odczucia ale wkurza mnie ta nowa wersja ---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:20 ---------- a tak a propos jak tu wyświetlić wątki z nowymi odpoweidziami na tematy, w ktorych brało sie udział - ktoś wie ?
  13. dzieki Jaro za podpowiedź - ale tu chodzi mi o longlife-a. W swoim wątku poruszałeś temat gdzie prawdopodobnie olej był rzadko wymieniany - longlife jest przstosowany do większych przebiegów (nawet do 50k) i chciałem się dowiedzieć jak wygląda to w praktyce ale z tym olejem właśnie.
  14. Mam okazję kupić samochód z silniczkiem BAU. Wszystko jest ok, ale dowiedziałem sie że samochód jeździ od conajmniej 3 lat na oleju castrol longLife i jest wymieniany co 30k. Jakie są wasze opinie na ten temat - wart uwagi ?
  15. po nowemu jakoś ale denerwuje mnie, że wszystkiego trzeba szukać. A tak a propos ktoś wie gdzie jest link do nieprzeczytanych postów ? (tych co się wnich brało udział oczywiście ) coś mi się wydaje, że przez te upiększenie liczba użytkowników drastycznie spadnie ;P
  16. ale się narobiło - dobrze, że w ogóle dało się wejść tu
  17. ale smieszne ... żeby nie było ot:
  18. padła mi ostatni drukarka - pewnie jakbym miał takiego pomocnika to jeszcze by pożyła, a tak sam ją musiałem naprawiać
  19. wszystkiego dobrego Marek
  20. u mnie w wiosce regeneracja felgi kosztuje 170,- ale felga wychodzi w b.dobrym stanie (a i właściciel mówił, że może taniej ale już inny lakier).
  21. Jeździłem na Rikenach ale zimówkach i sprawowaly się całkiem nieźle. Co do letnich to wolałbym jednak coś lepszego - zimą zazwyczaj nie osiąga się zbyt dużych prędkości (chyba że wybierasz się gdzieś na południe) ale już inaczej jest latem. Dozbieraj sobie siurki i kup jakieś lepszejsze.
  22. mikrostyk w drzwiach załącza światła wew. i po drugiej części światla opcjonalne (w drzwiach i nogach) - więc pomocnicze pytanko jak sprawdzałeś ten mikrostyk ? Jeżeli sprawdzałeś jego działanie po lampce podsufitki to nie jest to najlepszy pomysł. Miałem tak samo u siebie - mikrostyk w drzwiach załączał podsuftke ale nóg i drzwi nie
  23. Witaj w klubie - zapraszamy na spociki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.