Treść opublikowana przez zbychzz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Ile w tym prawdy ?
gdyby robiło by się samochody jak parenaście lat temu to kto by z tego wyżył ? a tak zrobi się taką padake na max 10 lat i klient znowu zapłaci za następny - i tak rynek samochodowy zacznie funkcjonować bo kto by wyżył z klienta takiej 80 gdzie tylko paliwo się leje ???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy serdecznie i Ciebie
-
[B5 AFN] Woda na wycieraczce
muszisz kupić gumę do żucia i zakleić dziurę milion tematów o tym było albo więcej - dlaczego nie szukasz ??? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2 jeżeli nie znajdziesz to zaprotestuj że nie nie potrafisz skorzystać z opcji SZUKAJ !
-
[ALL B5] Problem z światłami mijania
tak jak pisze Wojtek - sprawdź lampę i przewody elektryczne czy nie są kombinowane
-
[ALL B5] Wymiana kontrolki w zegarach? Jak to zrobić ?
w bardzo prosty sposób - odkręcasz licznik (2 śrubki) i wymieniasz światełka - jest pare na prawdę fajnych linków o tym jak zdemontować llicznik (poszukaj )
-
[B5 AFN] Wyciek oleju ale skąd???
ciężko powiedzieć skąd to tak leje - z bagnetu raczej nie bo też umorusany u góry a przy chłodniczce oleju wszystko ok ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj wśród audiMANIAKÓW
-
[ALL B5] Brak ładowania
przyczyna to niewzbudzenie - czyli kabelek albo przewodzi albo nie - u Ciebie przewód jeste pewnie na wykończeniu. Z resztą napisze nam to tchorzo - no chyba że alternator u Ciebie zregenerowany przez super fachowca
-
[ALL B5] Brak ładowania
no i sam napisałeś sobie rozwiązanie - masz problem z wzbódzeniem, czyli 3 kabelek musisz sprawdzić od alternatora. Nie jestem pewny ale ma tu też prawdopodobnie duże znaczenie czy świeci się dioda od braku ładowania na zegarach (jest połączona szeregowo z układem) - jeżeli nie świeci to jej wymiana powinna rozwiązać problem - w przeciwnym wypadku to tak jak wyżej czyli przewód.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Złudzenie optyczne
a tu pare następnych złudzeń: Cztery koła - należy przez ok. 30 sekund intensywnie wpatrywać się w koło o wybranym kolorze, a następnie przenieść wzrok na jakiś czas na czarny punkt w środku obrazka. Wokół punku powinno pojawić się tajemnicze widmo. no i wkejać inne a nie tylko paplać :bicz3:
-
Spoty Olsztyńskie
ja odpadam niestety - w czwartek wyjeżdżam w góry ale jakby co to udanej zabawy (choć pewnie i bez tego będzie udana)
-
Złudzenie optyczne
Coś dla rozluźnienia Po pewnym czasie patrzenia na krzyżyk, punkty znajdujące się w okręgu znikną kręcą się czy nie ? te pasy są na prawdę proste ... Wpatruj się przez około 20-30 sekund w środek spirali, a następnie popatrz na rękę. okręgi czy spirala ? Jeśli ruch będzie zgodny w ruchem wskazówek zegara, to będzie znaczyło, że w tej chwili bardziej używasz prawej półkuli mózgu. Ruch przeciwny do ruchu wskazówek zegara oznaczać będzie, że to lewa półkula jest w tym momencie bardziej aktywna. i na koniec coś extra
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Spoty Olsztyńskie
weź nie podawaj tego linka bo straszna padaka
-
Spoty Olsztyńskie
siem ziomalu
-
Strefa Śmiechu
to nie jest śmieszne - to jest tragiczne - PORAŻKA aż nie chce mi się wierzyć że to Solar :bicz3: ale żeby nie było OT
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Spoty Olsztyńskie
a ja tam po dąbroszczaków śmigam 3xx w innych miejscach nie wciskam do dechy bo sie boje :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Jak dotrzeć do firmy krzak ?
ten oszust wcześniej już działał: http://forum.gazeta.pl/forum/w,54,92971215,92971215,Prosze_o_pomoc_Szukam_firmy_z_Bydgoszczy.html
-
Spoty Olsztyńskie
no to teraz Grzesiu będzie miał czyściutke opoony , Marek zresztą też coś wywojował :naughty: