Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
polecam się na wcześniejszy koniec maja bo pod koniec wyjeżdżam na mały urlopik
-
Spoty Olsztyńskie
takiego jeszcze nie mam[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:39_________________________________________________ok - niech będzie rabacik na piwko (do ciebie Grzesiu to ja po prostu mam słabość ale to już ostateczna decyzja i jej nie zmieniam no i nie przeginać mi tu - cena chyba jest już wystarczająco promocyjna :bicz3:
-
Spoty Olsztyńskie
sam sam
-
Spoty Olsztyńskie
No to ja się przyznam, że od dziś jakby ktoś z Was chciał klime przczyścić to zapraszam: http://www.a4-klub.pl/smf/all_ozonowanie_ukladow_klimatyzacji_olsztyn_i_okolice-t133345.0.html
-
Spoty Olsztyńskie
:>
-
Spoty Olsztyńskie
dobra spoko
-
Spoty Olsztyńskie
nie za bardzo wiem o co chodzi z tymi kartami
-
Spoty Olsztyńskie
wtrysków nie wymieniałeś na przegląd ?
-
Spoty Olsztyńskie
albo przyspieszyć do 273 bo przy takiej prędkości już nie łapie ponoć
-
Spoty Olsztyńskie
dobry dobry
-
Spoty Olsztyńskie
jeżeli rower to polecam tereny przy łańsku - tam jest na prawdę super. Drogi w lesie, mały ruch i pełno lasu Dziś będę musiał zrezygnować ze spocika niestety. Mam nadzieję że Monia sie nie pogniewa i ktoś jej znajdzie te piszczenie z tyłu fury
-
[ALL] OBDII VAG kupiony na allegro - problem
a pochwal się jeszcze co zrobiłeś, że w końcu się podłączyłeś ?
-
[B5 AFN] Elektronika wariuje
a sprawdź jakie masz napięcie na alternatorze - może regulator zwariował i stąd ta szopka.
-
[B5 AFN] Wyciek z Odmy co wymienić??
ja bym zastanawiał sie nad 2 rzeczami: regulator ciśnienia lub ten biały element w ksztalcie walca na 4 fotce (jeżeli dobrze sobie przypominam to chyba filtr). Jak wymieniałem u siebie ten regulator to w ramach eksperymentu zajrzałem do rozbieralnej (rozbieralnej tylko 1 raz) puszki i zobaczyłem tam nieźle nawalonego syfu (pewnie przez to u mnie tak samo to wyglądało). Ale u mnie znów nie ma tego filterka (w wersjach nowszych dopiero się pojawił)
-
Spoty Olsztyńskie
wybadamy na zlociku - oczywiście jeżeli się zjawisz Monia [br]Dopisany: 07 Maj 2010, 22:49_________________________________________________a propos mój kolega ostatnio wyciągał już drugi raz kociaka spod maski ( tyle że jemu piszczeało wtedy z przodu )
-
[B5 AEB] 1.8T quattro Drift :)
co racja to racja - w końcu tu 4 kółka wchodzą w grę
-
[ALL] OBDII VAG kupiony na allegro - problem
może masz coś nie tak z samym gniazdem diagnostycznym - radziłbym najpierw połączyć się ze sprawdzonym kabelkiem a później przełożyć kabel i sprawdzić (oczywiście komputer ten sam). Wtedy będziesz wiedział czy to interface czy gniazdo. Możesz też sprawdzić na innym samochodzie twój felerny kabelek
-
[ALL B5] Głośnik przestaje grać
sprawdź kabelek do tego głośnika bo pewnie styka ledwo i stąd ta magia. U mnie tak samo było i wystarczyło że poprawiłem kabelki przy radyjku i ok.
-
[B5 AEB] 1.8T quattro Drift :)
na mokrym da rade :>
-
[B6 ALT] Wymiana oleju w skrzyni ,robił ktoś 2.0 benzyna 2001r
nie zniechęcaj się tak szybko - chodzi po prostu o to, że tamat był milion razy poruszany i gdybyś użył szukajki to byś od razu wiedział co i jak. Po za tym jest tak jak czaki napisał
-
[B5 AVG] Przewód (rurka) podciśnienia sterowania VTG (kierownicami turbiny)
pytanie chyba zbędne - wystarczy zobaczyć grubość ścianki tego wężyka. Ja wcześniej miałem problem właśnie przez wężyk, który się zaginał pod wpływem podciśnienia. W tych silikonowych b.mało prawdopodobne żeby taka sytuacja się powtórzyła.
-
Spoty Olsztyńskie
a bardzo możliwe - do pracy sobie jechałem
-
Spoty Olsztyńskie
polsat pisze że walka będzie o 21 więc trzeba się nastawić na jakąś 23~24
-
Spoty Olsztyńskie
jakbyś pasażerów wysadził w olsztynku to by może nawet poniżej 5 zszedł
-
Spoty Olsztyńskie
a no w końcu ładna pogoda się robi (ale spokojnie - w piatek znowu zacznie padać) [br]Dopisany: 05 Maj 2010, 15:36_________________________________________________5,3 to całkiem nieźle - a przy jakiej prędkości jeszcze się pochwal