Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
jak mi córa trochę podrośnie to i kaletka będzie - narazie musze ograniczyć sie do rzadkich aczkolwiek udanych imprez olsztynskich [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 23:17_________________________________________________ciekawy ten tłumik - kupuj a jak sie sprawdzi to i może ja się skuszę na niego.
-
Spoty Olsztyńskie
plecionke powiadasz - zaczęło w kabinie spalinami zajeżdżać ? [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 23:11_________________________________________________ja niestety odpadam z kaletki
-
Spoty Olsztyńskie
to jeszcze fotel jakiś mocniejszy kup, żeby w starym dziury nie zrobić po chip'ie
-
Spoty Olsztyńskie
jak tam przygotowania Grzesiu do chip'a ?
-
Spoty Olsztyńskie
no właśnie się budzę
-
Spoty Olsztyńskie
ano leci leci
-
[B5 AFN] Wykręcenie turbiny-jak odkręcić zapieczone śruby?
coś w rodzaju wd40 i pukanie po śrubkach - i tak aż do skutku (na pewno więcej niż 15min
-
Spoty Olsztyńskie
no widzę że i teściowie do nas witają
-
Spoty Olsztyńskie
niestety nie udało mi się dziś dotrzeć na spocika a tak w ogóle to gdzie lista i zdjęcia ?
-
Spoty Olsztyńskie
no i kuźwa jakiś ch...j ukradł mi dekielki z felg - normalnie jakbym go złapał to bym mu ręcę przy samej d*pie upi...
-
[B5 AFN] Notlauf - czy to wina zaworu N75 ?
to że zgasł to trzeba poszukać na forum bo milion tematów już było na ten temat. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2
-
Spoty Olsztyńskie
no to wszystkiego dobrego Marek !
-
[B5 AFN] Problem z przyśpieszaniem -log do analizy :)
w sprawie ceny czujnika to można sprawdzić na stronie http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ a jeżeli chodzi o zakup zaś to polecam naszego klubowego znajomka: http://www.a4-klub.pl/smf/czesci_w_super_cenach_z_hurtowni_duze_upusty_dla_klubowiczow-t30793.375.html
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
kuźwa ale małpa z butami wspijaczkowymi to pewnie by tam rąk w ogóle nie używał - ale co jak co to ciekawy jestem ile już gnatów połamał przy takich trikach bez asekuracji.
-
Spoty Olsztyńskie
a gdzie reszta ludzi (przecież było jeszcze spotkanie golfiarzy i hond )
-
[B5 AVG] Pierwsze hamowanie po dlugim postoju - serce w gardle
potwierdzam - u mnie również wróciło wszyskto do normy. Przyczyną takiego zachowania był po prostu mróz (czyli zdzieranie warstwy lodu i ślizganie a później ok)
-
Spoty Olsztyńskie
no właśnie najlepsze życzonka Michał
-
Spoty Olsztyńskie
igrzyska jeszcze nie zdążyły się zacząć a już jeden zabity http://igrzyska.wp.pl/vancouver/title,Tragiczny-wypadek-na-treningu-saneczkarzy,wid,11969952,wiadomosc.html to się popisali kanadyjczycy
-
Spoty Olsztyńskie
no nie powiem ale strasznie do ornety bym się przejechał - nigdy tam jeszcze nie byłem, a śniegu się trochę posypało to by możnabyłoby może znajdzie się jakiś maniak ?
-
Spoty Olsztyńskie
no kwiatko z takim chipem u siebie to będziesz asfalt dziurawił co do wtrysków to widziałem 216-ki gdzieś z jakieś 3 miechy temu za 1300 - opcją były by jeszcze końcowki ale chyba niekomu by nie chcialo sie pierniczyć z ich ustawianiem (bo ustawianie u pompiarza)
-
Spoty Olsztyńskie
no jak tak przesiądziesz się do fury o mocy większej z jakieś 50% to ty chłopie weź kasiure na przygody w powrotnej drodze [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 20:58_________________________________________________ ja mysle ze mogl sie pomylic i o 20, tylko w druga strone Sama wymiana wtryskow na 216 (bez programu) w AHH moze spowodowac moce w okolicach 140 koni. Przy dobrym zestrojeniu az strach sie bac co moze pokazac ten silnik Slyszalem o przypadkach gdzie przy samej wymianie wtryskow i dobrym zestrojeniu AHH wypluwaly po 150-160 koni oj chyba zbyt optymistycznie podchodzisz do tematu
-
Spoty Olsztyńskie
oj nie wiem czy o 10 kucy się nie pomyliłeś - 140 to chyba z awx'em wychodzi
-
Spoty Olsztyńskie
oj widzę, że będzie się działo co do Karola to nie wiele tam moze dorzucić bo ciężko sie kręci afb ale ty Grzesiu co tam dorzucasz oprócz 216-ek ?
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów - szarpanie silnikiem
wydaje mi sie, że kąt wtrysku nie mieści się w tolerancji (za mały) ale to chyba nie są powody tego szarpania, ale zaraz ktoś mądrzejszy pewnie sie wypowie.
-
Spoty Olsztyńskie
no ten twój mechanik ma niezłe ceny. co do sąsiada to odpóść sobie bo takiego starego grzyba i tak nic nie nauczysz.