Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zbychzz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbychzz

  1. a u mnie po staremu - dziś wziąłem się za letnie porządki fury w środku [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 20:35_________________________________________________a jak tam przygotowania do chipa - coś jeszcze zostało do zrobienia bo wiem że kwiatko juz zakleił dziurę w dolocie
  2. :>
  3. taa
  4. chodzi o podpięcie pod komputer i odczyt wartości z czujników (logi) podczas wolnej przejażdżki na przyczepnej nawierzchnii
  5. czujnik abs lub wieniec pękł. Najlepiej sprawdzić na vag'u czy co się dzieje i zrobic logi.
  6. niby wszystko ok ale zmień tytuł bo nim tylko bałagan do tego wątku wprowadziłeś swoimi wypowiedziami
  7. no i zmień ten tytuł bo ni kij ni w oko
  8. ECU to komputer sterujący twoim silnikiem i znajduje się po lewej stronie przy podszybiu pod maską w czarnej skrzynce. Więcej nie będę się rozpisywał bo coś mi się wydaje, że pownieneś zacząć więcej czytać wstępnych info i to nie tylko w dziale diagnostyki VAG
  9. mi się wydaje że przeładowanie na turbince (czyli czyszczenie turbinki)
  10. bez komputera to takie wróżenie z fusów - możemy tu mówić o tysiącu powodów ale i o tym że ta octawia ma pewnie inną charakterystykę momentu.
  11. do Mariana fury naszym to jeszcze daleko i to nietylko w spalaniu a ja właśnie wróciłem spod reala - ale zabawa, tylko trzeba uważać bo i furek parę innych sie zebrało żeby nie przydzwonkować
  12. wszystko byłoby spoko gdyby nie to że w większości to właśnie ta guma się wyrabia ;(
  13. dziś taka pogoda że będzie grzechem nie podjechać na parking pod real
  14. zobacz tutaj Wojtek -> http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_blad_519_co_to_moze_byc-t57072.0.html;msg612462;topicseen;highlight,00519#msg612462
  15. w sumie fajnie że Grzesiu zapodał linka, bo jest to jakieś rozwiązanie. Mnie tu trochę zgarsza ta taśma klejąca więc będe w wolnej chwili szukał dalej czegoś bardziej dopasowanego.
  16. witamy kolejnego Olsztyniaka
  17. koledze pewnie chodzi o zamiennik bo w oryginale to tylko z całym wałem można kupić. Coś było na forum, że chyba od transita by pasowała podpora.
  18. odświeżę trochę tego kotleta i spytam: czy znalazł już kto może te spryski z mgiełką co by pasowały do naszych przedlifowych b5 ?
  19. problem prawdopodobnie istnieje po stronie elektroniki przy silniczku wycieraczki, może wypowie się jakiś elektronik co możnabyłoby tam zrobić. Zastanawiam się czy można to naprawić czy całość do wymiany.[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 17:40_________________________________________________wynika z tego co napisałeś, że ominął elektronike i zmostkował całość - szkoda że nie jest to naprawialne ;(
  20. proponowałbym najpierw diagnozy przy pomocy vag'a.
  21. albo b7 z tyłem i bokami z 80-ki
  22. dobra trzeba zwiewać
  23. no ostatnio też niby miało być tylko piwko
  24. no to trzeba będzie coś zaplanować
  25. no z przyjemnością kaletka, ale jeszcze nie teraz. a tak w ogóle to kiedy spotykamy się na piwku ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.