Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
a u mnie po staremu - dziś wziąłem się za letnie porządki fury w środku [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 20:35_________________________________________________a jak tam przygotowania do chipa - coś jeszcze zostało do zrobienia bo wiem że kwiatko juz zakleił dziurę w dolocie
-
Spoty Olsztyńskie
:>
-
Spoty Olsztyńskie
taa
-
[ALL B6] Dziwne chrobotanie
chodzi o podpięcie pod komputer i odczyt wartości z czujników (logi) podczas wolnej przejażdżki na przyczepnej nawierzchnii
-
[ALL B6] Dziwne chrobotanie
czujnik abs lub wieniec pękł. Najlepiej sprawdzić na vag'u czy co się dzieje i zrobic logi.
-
[B5 AAH] Podpora wału
niby wszystko ok ale zmień tytuł bo nim tylko bałagan do tego wątku wprowadziłeś swoimi wypowiedziami
-
[B5 AFN] VAG - nie mogę zrobić logów
no i zmień ten tytuł bo ni kij ni w oko
-
[B5 AFN] Problem z obrotami i do tego kopci na wolnych
ECU to komputer sterujący twoim silnikiem i znajduje się po lewej stronie przy podszybiu pod maską w czarnej skrzynce. Więcej nie będę się rozpisywał bo coś mi się wydaje, że pownieneś zacząć więcej czytać wstępnych info i to nie tylko w dziale diagnostyki VAG
-
[B5 AFN] VAG - nie mogę zrobić logów
mi się wydaje że przeładowanie na turbince (czyli czyszczenie turbinki)
-
[B5 AVG] Czy to objawy przepływomierza?
bez komputera to takie wróżenie z fusów - możemy tu mówić o tysiącu powodów ale i o tym że ta octawia ma pewnie inną charakterystykę momentu.
-
Spoty Olsztyńskie
do Mariana fury naszym to jeszcze daleko i to nietylko w spalaniu a ja właśnie wróciłem spod reala - ale zabawa, tylko trzeba uważać bo i furek parę innych sie zebrało żeby nie przydzwonkować
-
[B5 AAH] Podpora wału
wszystko byłoby spoko gdyby nie to że w większości to właśnie ta guma się wyrabia ;(
-
Spoty Olsztyńskie
dziś taka pogoda że będzie grzechem nie podjechać na parking pod real
-
[B5 AFN] Problem z obrotami i do tego kopci na wolnych
zobacz tutaj Wojtek -> http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_blad_519_co_to_moze_byc-t57072.0.html;msg612462;topicseen;highlight,00519#msg612462
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
w sumie fajnie że Grzesiu zapodał linka, bo jest to jakieś rozwiązanie. Mnie tu trochę zgarsza ta taśma klejąca więc będe w wolnej chwili szukał dalej czegoś bardziej dopasowanego.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolejnego Olsztyniaka
-
[B5 AAH] Podpora wału
koledze pewnie chodzi o zamiennik bo w oryginale to tylko z całym wałem można kupić. Coś było na forum, że chyba od transita by pasowała podpora.
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
odświeżę trochę tego kotleta i spytam: czy znalazł już kto może te spryski z mgiełką co by pasowały do naszych przedlifowych b5 ?
-
[ALL B5] Silnik tylnej wycieraczki
problem prawdopodobnie istnieje po stronie elektroniki przy silniczku wycieraczki, może wypowie się jakiś elektronik co możnabyłoby tam zrobić. Zastanawiam się czy można to naprawić czy całość do wymiany.[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 17:40_________________________________________________wynika z tego co napisałeś, że ominął elektronike i zmostkował całość - szkoda że nie jest to naprawialne ;(
-
[B5 AFN] Problem z obrotami i do tego kopci na wolnych
proponowałbym najpierw diagnozy przy pomocy vag'a.
-
Spoty Olsztyńskie
albo b7 z tyłem i bokami z 80-ki
-
Spoty Olsztyńskie
dobra trzeba zwiewać
-
Spoty Olsztyńskie
no ostatnio też niby miało być tylko piwko
-
Spoty Olsztyńskie
no to trzeba będzie coś zaplanować
-
Spoty Olsztyńskie
no z przyjemnością kaletka, ale jeszcze nie teraz. a tak w ogóle to kiedy spotykamy się na piwku ?