Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
też widziałem - tzn. jakiś spocik z A6 klubu chłopaki zrobili sobie i stąd te flagi w ich oknach
-
Spoty Olsztyńskie
o to się zabardzo nie spóźniłam - też miałam przerwę techniczną zatem STO LAT dzieki Monia
-
Spoty Olsztyńskie
hejka, dzięki za życzonka komputer padł mi i nie za bardzo jest dostęp do netu w domciu
-
Spoty Olsztyńskie
hejka szwaqier oficjalnie w gronie
-
Spoty Olsztyńskie
albo porysuj je na krawężnikach
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
nie paplać tylko zdjęcia pokazywać no i kto pucharki zdobył ?- Spoty Olsztyńskie
no to udanej zabawy tam i oby pogoda mimo co dopisała- Spoty Olsztyńskie
dla Moniki wszystkiego najlepszego- Spoty Olsztyńskie
pochwal sie coś to za opony sobie sprezentował- [ALL B5] Podświetlenie schowka
tak jak z lodówką nie dowiesz sie do póki nie zrobisz dziury a tak na prawdę, gaśnie po zamknięciu- Strefa Śmiechu
super pakiet rs4 tdi http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12681613- Spoty Olsztyńskie
no i odezwał się dziadek :>- Spoty Olsztyńskie
na pewno mnie? pewnie Monikę o kuźwa - to podpadłem- Spoty Olsztyńskie
ale Grzesia wczoraj wytrąbili na lubelskiej- [B5 AFN] Zaworek n75
to że jesteś laikiem to nie znaczy że nie można użyć opcji szukaj a ten zawór znajdziesz jak zobaczysz gdzie idzie podciśnieniowy wężyk od turbiny- Spoty Olsztyńskie
tico to ostatnio głośny samochód na naszym forum. Dziś jak mi taki jeden zaparkował (zablokował) to o mało go nie przestawiłem właśnie na wspominanym parkingiem- Spoty Olsztyńskie
a ja dziś obok srebrnej ajm-ki parkowałem pod realem już miałem sprawdzić czy czasem kluczyki nie pasują- Spoty Olsztyńskie
na Towarowej, na bazie PKS-u POLECAM. najpierw z układu ściągają stary czynnik i później napełniają nowym miła obsługa, rzetelne podejście potwierdzam, a do tego za niewielką sumę można tam ozonowo odgrzybić klimę.- [ALL] Zakpup opon przez internet. Anulowany przez sprzedawcę
jak pamiętam to kiedyś był wielki skandal bo po złym wpisaniu ceny (pomyłka z zerami czy tam przecinkami), ktoś tam musiał sprzedać furę za kilka złotych - coś w tym musi być.- Uważaj! Twój samochód może być następny! - artykuł
ale co za idiota zostawia dowód rejestracyjny w samochodzie ???? w takiej sytacji złodziej jest w lepiej niż komfortowej sytuacji.- [B6 AWX] Problem.Nie zamyka się centralny zamek
tak od razu lepiej- Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
też dobry pomysł ale trzeba z sobą wziąść kluczyk lub przynajmniej wytłumaczyć jak go odkręcić bo prawdopodobnie większość pracowników ze złomu go ukręci.- [ALL B5] Problem z hamulcem ręcznym
od spodu jest mały plastikowy klinek (kołeczek) który trzeba wyjąć i wtedy już tylko pozostaje jej zdjęcie - Spoty Olsztyńskie