Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zbychzz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbychzz

  1. noż toć tu sami zboczeńce
  2. a tak jakoś mnie wzięło na te różowe
  3. ale o co chodzi ?
  4. :>
  5. a co tu taka cisza ?
  6. w sumie mogłeś zgłosić że ci fure zasypał śniegiem, ale chyba najlepszym sposobem będzie odpuszczenie bo szkoda nerwów.
  7. kórna, myślałem że ta zima się kończy a na noc znowu -17 zapowiadają ja już mam dosyć skrobania tych szyb
  8. a czy ty czasem nie masz bliżej pod uranię
  9. nie Zbyszku Od spryskiwaczy jest w miejscu czarnego 377 no to się zdziwiłem bo w sam naprawiam jest napisane że od sprysków
  10. no proszę bardzo - a gdzie byłeś ?
  11. jeżeli masz spryski do xenonów to może i brakuje bo to chyba o sprysków
  12. O jest Michał
  13. a co tu taka cisza ?
  14. jak zrobisz komplet to dowiesz się więcej o bolączkach twojej b5 (obowiązkowo 011)
  15. może być jakieś zwarcie w instalacji lub prawdopodobnie manetka ale sprawdź przed tym przekaźnik (podmień na dobry i jeżeli dalej wycieraczki będą machać no to manetka albo kabelki)
  16. najpierw podłącz komputer i sprawdź jakie są błędy, a później logi (wszystko opisane w dziale http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag-b24.0/)
  17. też się wybieram na tego avatara - ale boję się że skończy się jego emisja do czasu aż się wybiorę słyszałem że scenariusz to kiszka ale warto dla efektów (oczywiście oglądanie w okularach bo tu chodzi tylko o zobaczenie efektów w 3d)
  18. zawsze to taniej wychodzi niż b7 ale efekt z przodu całkiem fajny. Choć podejrzewam że patrząc od tyło to już może mniej ciekawie wyglądać
  19. nie podniecajmy się że gościu jedzie 240 - pewnie niejeden z nas miał 200 na zegarkach. W filmiku wcześniejszym chodziło o pokazanie głupoty (niedoświadczony gościu pakuje ile wlezie i na zakończenie pokazuje co sie dzieje w takich przypadkach). a tu link jak można się pobawić w zimę quattrówką: http://vimeo.com/9018945
  20. tak jak wcześniej napisane - rurka mogla po prostu być źle dokręcana lub przerdzewieć. Co do ciśnienia to może być za duże z kilku powodów np. przez uszkodzoną chlodniczke oleju. Odma to raczej byś widział wycieki spod pokrywy zaworów.
  21. trzeba było powiedzieć że ma rację że to jest jego miejsce ale że zapomnial odśnieżyć reszty swojego miejsca pod blokiem - resztę ulicy
  22. gdyby ktoś chcial zobaczyć tych idiotów to podaję działający link: http://www.sadistic.pl/210-km-h-na-liczniku-jeeedzieeemy-vt30180.htm?sid=77b2e0b13634400268a4cfe70dc50171
  23. a znaleźć Q w dobrym stanie to prawdziwa sztuka
  24. ja bedę :> Zbyszek weź dla mnie wiesz co już spakowane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.