Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
noż toć tu sami zboczeńce
-
Spoty Olsztyńskie
a tak jakoś mnie wzięło na te różowe
-
Spoty Olsztyńskie
ale o co chodzi ?
-
Spoty Olsztyńskie
:>
-
Spoty Olsztyńskie
a co tu taka cisza ?
-
Spoty Olsztyńskie
w sumie mogłeś zgłosić że ci fure zasypał śniegiem, ale chyba najlepszym sposobem będzie odpuszczenie bo szkoda nerwów.
-
Spoty Olsztyńskie
kórna, myślałem że ta zima się kończy a na noc znowu -17 zapowiadają ja już mam dosyć skrobania tych szyb
-
Spoty Olsztyńskie
a czy ty czasem nie masz bliżej pod uranię
-
[B5 AFN] Brakuje jakiegoś przekaźnika? (foto)
nie Zbyszku Od spryskiwaczy jest w miejscu czarnego 377 no to się zdziwiłem bo w sam naprawiam jest napisane że od sprysków
-
Spoty Olsztyńskie
no proszę bardzo - a gdzie byłeś ?
-
[B5 AFN] Brakuje jakiegoś przekaźnika? (foto)
jeżeli masz spryski do xenonów to może i brakuje bo to chyba o sprysków
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
O jest Michał- Spoty Olsztyńskie
a co tu taka cisza ?- [B5 1Z] Szarpanie silnikiem przy przyspieszaniu + logi
jak zrobisz komplet to dowiesz się więcej o bolączkach twojej b5 (obowiązkowo 011)- [ALL B5] Same działają wycieraczki z przodu i z tyłu, nie można wyłaczyć !
może być jakieś zwarcie w instalacji lub prawdopodobnie manetka ale sprawdź przed tym przekaźnik (podmień na dobry i jeżeli dalej wycieraczki będą machać no to manetka albo kabelki)- [B5 1Z] Szarpanie silnikiem przy przyspieszaniu + logi
najpierw podłącz komputer i sprawdź jakie są błędy, a później logi (wszystko opisane w dziale http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag-b24.0/)- Spoty Olsztyńskie
też się wybieram na tego avatara - ale boję się że skończy się jego emisja do czasu aż się wybiorę słyszałem że scenariusz to kiszka ale warto dla efektów (oczywiście oglądanie w okularach bo tu chodzi tylko o zobaczenie efektów w 3d)- Spoty Olsztyńskie
zawsze to taniej wychodzi niż b7 ale efekt z przodu całkiem fajny. Choć podejrzewam że patrząc od tyło to już może mniej ciekawie wyglądać- YouTube - filmy warte obejrzenia
nie podniecajmy się że gościu jedzie 240 - pewnie niejeden z nas miał 200 na zegarkach. W filmiku wcześniejszym chodziło o pokazanie głupoty (niedoświadczony gościu pakuje ile wlezie i na zakończenie pokazuje co sie dzieje w takich przypadkach). a tu link jak można się pobawić w zimę quattrówką: http://vimeo.com/9018945- [B5 AFN] Poważny wyciek oleju!
tak jak wcześniej napisane - rurka mogla po prostu być źle dokręcana lub przerdzewieć. Co do ciśnienia to może być za duże z kilku powodów np. przez uszkodzoną chlodniczke oleju. Odma to raczej byś widział wycieki spod pokrywy zaworów.- Spoty Olsztyńskie
trzeba było powiedzieć że ma rację że to jest jego miejsce ale że zapomnial odśnieżyć reszty swojego miejsca pod blokiem - resztę ulicy- YouTube - filmy warte obejrzenia
gdyby ktoś chcial zobaczyć tych idiotów to podaję działający link: http://www.sadistic.pl/210-km-h-na-liczniku-jeeedzieeemy-vt30180.htm?sid=77b2e0b13634400268a4cfe70dc50171- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
a znaleźć Q w dobrym stanie to prawdziwa sztuka- Spoty Olsztyńskie
ja bedę :> Zbyszek weź dla mnie wiesz co już spakowane - Spoty Olsztyńskie