Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
coś będzie trzeba zadziałać z tą szukajką[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 20:54_________________________________________________a jak tam twój hihot się spisuje Grzesiu ?
-
Spoty Olsztyńskie
[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 20:25_________________________________________________ jesteś pewien ? u mnie czy pod operą czy pod ie nie działa
-
Spoty Olsztyńskie
nie nie Grzesiu - popytam sie w aso bo nie jestem pewny czy to ta część.
-
Spoty Olsztyńskie
być może nr 4 ale nie jestem pewny bo tamto oslania wał a tu nie wiem czy nie znajduje się przy ściance od strony kabiny dzięki Grzesiu za pomoc [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 20:10_________________________________________________nie wiem czy coś sie dzieje z forum czy mi tak od przestała działać szukajka na forum
-
Spoty Olsztyńskie
aluminiowy kawałek ktory siedzi pod podporą wału napedowego - oczywiście przenoszącego napęd na tył czyli q[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 19:58_________________________________________________nie wiem czy to jest tylko w q bo moze to oslona służy do czegoś innego również
-
Spoty Olsztyńskie
szukam szukam i nie mogę znaleźć w etce jaki numer ma osłona pod podporę wału pomoże ktoś może ?
-
Spoty Olsztyńskie
jakby tak się przeżucić z malucha to i mogło by pasować :>
-
Spoty Olsztyńskie
a co za adp ?
-
Spoty Olsztyńskie
no i Paweł się odezwał :gwizdanie:
-
[B5 ALL] Rozładowywuje akumulator
podłącz amperomierz przy wyłączonym silniku i będziesz wiedział czy coś nie pobiera prądu
-
[B5 ADR] Pali bezpiecznik od świateł prawych postojowych
bezpiecznik tam powinien być wsadzony na 5A więc problem z słabym bezpiecznikiem odpada. Zobacz czy gdzie kabelki nie stoją w wodzie - zacznij od przedniego dywaniku kierowcy.
-
Spoty Olsztyńskie
w końcu mrozy powoli przechodzą - trzeba będzie na ruś zawitać na narty
-
[B5 ADR] Pali bezpiecznik od świateł prawych postojowych
napisz precyzyjniej - bezpiecznik przepala się po włączniu świateł czy po jakimś dłuższym czasie (kilka dni itp.)
-
[B5 AFN] Centralny zamek i oświetlenie wnętrza dziwny problem
wskazuje to na moduł komfortu ale pytanie czy taki jest u ciebie ?
-
Spoty Olsztyńskie
:>
-
Spoty Olsztyńskie
a zdjęcia ze spotu to wy macie już czy nie ?
-
Spoty Olsztyńskie
:> weznę na następnego spota
-
Spoty Olsztyńskie
:>
-
Spoty Olsztyńskie
a nie dałem rady - niedziela i spotkania rodzinne były ostatnio u mnie a no to nie problem - pisz Michał co sie dzieje
-
Spoty Olsztyńskie
a te nasze forum się rozrasta jak tak dalej bedzie to spoty będziemy robić na jakiś większych lotniskach żeby wszystkich pomieścić
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
koleżko staraj się mniej wulgaryzmów używać i czytaj po prostu dokładniej (a zacznij od tematu co to jest torsen)
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
nic dodać nic ująć - i chyba wystarczy wypowiedzi w tym wątku
-
Spoty Olsztyńskie
przejdą mrozy i afn się spokojnie sprzeda
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
też spodobał mi się ten pomysł (nietrudne do zrobienia, a przycisk na konsoli środkowej - hmmm czemu by nie)
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
jak wyciągniesz bezpiecznik to nie będziesz mial abs-u