Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zbychzz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbychzz

  1. coś będzie trzeba zadziałać z tą szukajką[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 20:54_________________________________________________a jak tam twój hihot się spisuje Grzesiu ?
  2. [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 20:25_________________________________________________ jesteś pewien ? u mnie czy pod operą czy pod ie nie działa
  3. nie nie Grzesiu - popytam sie w aso bo nie jestem pewny czy to ta część.
  4. być może nr 4 ale nie jestem pewny bo tamto oslania wał a tu nie wiem czy nie znajduje się przy ściance od strony kabiny dzięki Grzesiu za pomoc [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 20:10_________________________________________________nie wiem czy coś sie dzieje z forum czy mi tak od przestała działać szukajka na forum
  5. aluminiowy kawałek ktory siedzi pod podporą wału napedowego - oczywiście przenoszącego napęd na tył czyli q[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 19:58_________________________________________________nie wiem czy to jest tylko w q bo moze to oslona służy do czegoś innego również
  6. szukam szukam i nie mogę znaleźć w etce jaki numer ma osłona pod podporę wału pomoże ktoś może ?
  7. jakby tak się przeżucić z malucha to i mogło by pasować :>
  8. a co za adp ?
  9. no i Paweł się odezwał :gwizdanie:
  10. podłącz amperomierz przy wyłączonym silniku i będziesz wiedział czy coś nie pobiera prądu
  11. bezpiecznik tam powinien być wsadzony na 5A więc problem z słabym bezpiecznikiem odpada. Zobacz czy gdzie kabelki nie stoją w wodzie - zacznij od przedniego dywaniku kierowcy.
  12. w końcu mrozy powoli przechodzą - trzeba będzie na ruś zawitać na narty
  13. napisz precyzyjniej - bezpiecznik przepala się po włączniu świateł czy po jakimś dłuższym czasie (kilka dni itp.)
  14. wskazuje to na moduł komfortu ale pytanie czy taki jest u ciebie ?
  15. :>
  16. a zdjęcia ze spotu to wy macie już czy nie ?
  17. :> weznę na następnego spota
  18. :>
  19. a nie dałem rady - niedziela i spotkania rodzinne były ostatnio u mnie a no to nie problem - pisz Michał co sie dzieje
  20. a te nasze forum się rozrasta jak tak dalej bedzie to spoty będziemy robić na jakiś większych lotniskach żeby wszystkich pomieścić
  21. koleżko staraj się mniej wulgaryzmów używać i czytaj po prostu dokładniej (a zacznij od tematu co to jest torsen)
  22. nic dodać nic ująć - i chyba wystarczy wypowiedzi w tym wątku
  23. przejdą mrozy i afn się spokojnie sprzeda
  24. też spodobał mi się ten pomysł (nietrudne do zrobienia, a przycisk na konsoli środkowej - hmmm czemu by nie)
  25. jak wyciągniesz bezpiecznik to nie będziesz mial abs-u

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.