Treść opublikowana przez zbychzz
-
[B5 AFN] Wzrost spalania
ten element to 3 świece co ogrzewają płyn chłodniczy, a włączają sie jak jest mniej jak 5 stopni, temp.silnika mniej jak 70 i obciążenie elektryczne nie jest za duże
-
Spoty Olsztyńskie
cześć Patryk, kiedy wpadasz do nas na spota
-
Spoty Olsztyńskie
no jakby Skrzypek przyjechał byłoby fajnie :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
skoro tak to obstajemy przy tej sobocie w dżinie
-
Spoty Olsztyńskie
sobota byłaby ok, niedziele u mnie też odpada. Jeżeli nie teraz to może ustalimy jakąś dalszą sobotę ?
-
[B5 AFN] Wzrost spalania
różnicę może zawsze spowodować spadek temp. na zewnątrz. A tak przy okazji to zwróć uwagę czy ci się silnik nagrzewa do prawidłowej temperatury (90stopni) bo może tu tkwi problem - możę niedogrzewa się i stąd te spalanie.
-
[B5 AFN] Zapowietrzenie silnika
po prostu rozwaliło mnie twoje podejście (zamiast pomyśleć o zalaniu filtra, od razu na pych a przecież kolega mógł wziąść klucze - jeżeli ich nie miał) a tak przy okazji to sam napisałeś, że o tym wiedziałeś jak ci mechanik powiedział ale przynajmniej w przyszłości będziesz wiedział co zrobić przepraszam za OT w temacie
-
Spoty Olsztyńskie
no to miejsce już mamy ciekawe ilu jeszcze chętnych będzie :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Zapowietrzenie silnika
no cycki opadają jak się takie coś czyta no to kolega ten co holował potfił dojechać z ropą ale kluczy już nie mógł przywieźć (dziesiątka do ściągnięcia osłony na silnik jeżeli jeszcze taką masz i ewentualnie śrubokręt) ? Na pewno zalanie ropą filtra dało by lepszy efekt niż jeg ociąganie. Tylko czekam na następny wątek jak napiszesz dlaczego silnik nierówno pracuje albo gdzie można regenerować pompę.
-
Spoty Olsztyńskie
na następną sobotę trzeba zrobić spota w pub'ie na piwku
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
ups chyba się machnąłem nie na ten silnik a może by tak zamontować tam świece żarowe na pewno było by cieplej- Spoty Olsztyńskie
tak jak pisze Grzesiek cena 135zł + uszczelka za 5zł a no i płyn możnabyłoby wymienić jeżeli jest już tam długo naturalnie zobacz jeszcze czy to na pewno termostat (choć prawdopodobieństwo duże, no i kupuj tylko u palmowskiego bo na podróbach możesz się przejechać jak inni jeżeli chodzi o termostat). Dobrze byłoby gdybyś jeszcze sprawdziła świece od dogrzewania płynu chłodzącego bo to one mogą być przyczyną słabego nagrzewania się- [B5 ADR] Jak szybko w waszych niuniach robi się ciepło?
a więc tak: najpierw sprawdź czy to termostat czy nie czujnik temp. - można to sprawdzić na klimatroniku wpisując (kod 49 albo 51) - jeżeli będzie tam temperatura taka sama jak na liczniku to wymiana termostatu, jeżeli inna to wymiana czujnika temperatury (oczywiście jeżeli będzie większ różnica np. na liczniku 70 a na klimatroniku 90).- YouTube - filmy warte obejrzenia
nie kozak tylko debil !- Spoty Olsztyńskie
:polew:- Spoty Olsztyńskie
ja już nie mogę się doczekać jak taktuś wstawi swoją fotkę do konkursu- Spoty Olsztyńskie
no jak na razie 3 miejsce- Spoty Olsztyńskie
albo b5 2001 albo jakaś starsza b7 - jakoś te b6 nie przemawiają do mnie, ale obowiązkowo x4, a przy tym może być dość dużo szukania bo tych pierwszych bardzo mało a tych drugich dużo wadliwych (oczywiście myślę o dieselku)- [B5 AFN] Antena na błotniku
o kurcze - nie widziałem jeszcze takich faktycznie musiały być montowane ori te anteny w taki sposób- Spoty Olsztyńskie
heheheeheee może po zimie będzie okazja ale jak na razie to się zastanawiam bo trochę w nią wpakowałem a następne półroczne szukanie nie mam ochoty choć mi bardzo się podobają nowsze a4-ki- [B5 AFN] Antena na błotniku
no tak ale to chyba w b4 widziałeś- [B5 AFN] Antena na błotniku
też jeszcze takiego cuda nie widziałem ... jak dla mnie to było tylko na dachu i nigdzie więcej (w etce też tylko na dachu). Coś się wydaje że poprzedni właściciel zrobił małe rezanko.- Spoty Olsztyńskie
no się trafił problem ale z czasem pewnie się go rozwiąże (może wszystko jest powiązane z padniętym ecu) ale za to furka ładna w sumie myślę o jakiejś nowszej a4 ale jak pomyślę to nie jestem pewien czy ryzykować[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 20:45_________________________________________________ no będe musiał podjechać bo dawno cię już nie było widać- Spoty Olsztyńskie
no i teraz się chwalisz jak tydzień temu wymieniłem - Spoty Olsztyńskie