Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zbychzz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbychzz

  1. zbychzz odpowiedział(a) na macko temat w 1.9TDI
    ten element to 3 świece co ogrzewają płyn chłodniczy, a włączają sie jak jest mniej jak 5 stopni, temp.silnika mniej jak 70 i obciążenie elektryczne nie jest za duże
  2. cześć Patryk, kiedy wpadasz do nas na spota
  3. no jakby Skrzypek przyjechał byłoby fajnie :gwizdanie:
  4. skoro tak to obstajemy przy tej sobocie w dżinie
  5. sobota byłaby ok, niedziele u mnie też odpada. Jeżeli nie teraz to może ustalimy jakąś dalszą sobotę ?
  6. zbychzz odpowiedział(a) na macko temat w 1.9TDI
    różnicę może zawsze spowodować spadek temp. na zewnątrz. A tak przy okazji to zwróć uwagę czy ci się silnik nagrzewa do prawidłowej temperatury (90stopni) bo może tu tkwi problem - możę niedogrzewa się i stąd te spalanie.
  7. po prostu rozwaliło mnie twoje podejście (zamiast pomyśleć o zalaniu filtra, od razu na pych a przecież kolega mógł wziąść klucze - jeżeli ich nie miał) a tak przy okazji to sam napisałeś, że o tym wiedziałeś jak ci mechanik powiedział ale przynajmniej w przyszłości będziesz wiedział co zrobić przepraszam za OT w temacie
  8. no to miejsce już mamy ciekawe ilu jeszcze chętnych będzie :gwizdanie:
  9. no cycki opadają jak się takie coś czyta no to kolega ten co holował potfił dojechać z ropą ale kluczy już nie mógł przywieźć (dziesiątka do ściągnięcia osłony na silnik jeżeli jeszcze taką masz i ewentualnie śrubokręt) ? Na pewno zalanie ropą filtra dało by lepszy efekt niż jeg ociąganie. Tylko czekam na następny wątek jak napiszesz dlaczego silnik nierówno pracuje albo gdzie można regenerować pompę.
  10. na następną sobotę trzeba zrobić spota w pub'ie na piwku
  11. ups chyba się machnąłem nie na ten silnik a może by tak zamontować tam świece żarowe na pewno było by cieplej
  12. tak jak pisze Grzesiek cena 135zł + uszczelka za 5zł a no i płyn możnabyłoby wymienić jeżeli jest już tam długo naturalnie zobacz jeszcze czy to na pewno termostat (choć prawdopodobieństwo duże, no i kupuj tylko u palmowskiego bo na podróbach możesz się przejechać jak inni jeżeli chodzi o termostat). Dobrze byłoby gdybyś jeszcze sprawdziła świece od dogrzewania płynu chłodzącego bo to one mogą być przyczyną słabego nagrzewania się
  13. a więc tak: najpierw sprawdź czy to termostat czy nie czujnik temp. - można to sprawdzić na klimatroniku wpisując (kod 49 albo 51) - jeżeli będzie tam temperatura taka sama jak na liczniku to wymiana termostatu, jeżeli inna to wymiana czujnika temperatury (oczywiście jeżeli będzie większ różnica np. na liczniku 70 a na klimatroniku 90).
  14. nie kozak tylko debil !
  15. :polew:
  16. ja już nie mogę się doczekać jak taktuś wstawi swoją fotkę do konkursu
  17. no jak na razie 3 miejsce
  18. albo b5 2001 albo jakaś starsza b7 - jakoś te b6 nie przemawiają do mnie, ale obowiązkowo x4, a przy tym może być dość dużo szukania bo tych pierwszych bardzo mało a tych drugich dużo wadliwych (oczywiście myślę o dieselku)
  19. o kurcze - nie widziałem jeszcze takich faktycznie musiały być montowane ori te anteny w taki sposób
  20. heheheeheee może po zimie będzie okazja ale jak na razie to się zastanawiam bo trochę w nią wpakowałem a następne półroczne szukanie nie mam ochoty choć mi bardzo się podobają nowsze a4-ki
  21. no tak ale to chyba w b4 widziałeś
  22. też jeszcze takiego cuda nie widziałem ... jak dla mnie to było tylko na dachu i nigdzie więcej (w etce też tylko na dachu). Coś się wydaje że poprzedni właściciel zrobił małe rezanko.
  23. no się trafił problem ale z czasem pewnie się go rozwiąże (może wszystko jest powiązane z padniętym ecu) ale za to furka ładna w sumie myślę o jakiejś nowszej a4 ale jak pomyślę to nie jestem pewien czy ryzykować[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 20:45_________________________________________________ no będe musiał podjechać bo dawno cię już nie było widać
  24. no i teraz się chwalisz jak tydzień temu wymieniłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.