Treść opublikowana przez zbychzz
-
[ALL B5] czy zderzak przedni z USA będzie pasował do wersji europejskiej
ok - dzięki za pomoc
-
[ALL B5] czy zderzak przedni z USA będzie pasował do wersji europejskiej
mocowanie-rozumię że ślizgi, a co to są sztyce ?
-
[ALL B5] czy zderzak przedni z USA będzie pasował do wersji europejskiej
Tak jak w temacie - czy wersja zderzaka przedniego z USA różni się czymś od wersji europejskiej (oczywiście mowa o B5). Przy okazji napiszę że ten z USA ma spryski.
-
Spoty Olsztyńskie
szkoda że tak to sie skończyło - ciekawy jestem jak zajechał ci drogę (jak zatrzymał się nieprzepisowo to trzebabyło mu lekko bok podrasować). Ja też miałem taką akcję że gościu zajechał mi drogę, a jak go wytrąbiłem to zatrzymał się i wyszedł bo to on niby jest dobrym kierowcą i wie jak ma jeździć. Zobaczyłem starego dziadka ledwo na nogach się kołysał ale do bójki się rwał - no i co ? póściłem mu wiązankę i pojechałem dalej. ps. taktuś - mała prośba: zmień datę spotu
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
no masakra - 10min oglądania i nic. Myślalem że coś sie wydarzy, a tu jedzie cały czas to samo. niedługo bedą tu załączać odcinki szansy na sukces jak tak dalej bedzie !
-
[B5 AFN] Zapowietrzenie silnika
no jest coś między filtrem a bakiem ;( zobacz czy wszystko drożne no i czy czasem co nie zamarzło w baku
-
Spoty Olsztyńskie
rownież wszystkim wesołych, spokojnych i radosnych
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
Szef szefów wybrał się na jezioro odpocząć. Po zaparkowaniu swojej bmk'i, zdjęciu skóry, wypakowaniu pałki (używanej oczywiście tylko do gry w bejsbola) i posmarowaniu łysej głowy olejkiem położył się na trawce razem z swoim pitbulem. Leżąc sobie smacznie zasnął. Obudził się i w zdenerwowaniu zaczął szukać pistoletu, świecącego sygnetu i potężnego złotego łańcucha na swoim grubaśnym karku, ale po chwili przestał bo zrozumial, że go ktoś okradł. Gwałtownie wyciągnął komóre, z ktorej przedzwonił do chłopaków - dawać dawać koorva tu nad jezioro bo mnie szefa nie bali się i obrobili Po chwili wyskoczyło 40 łysych ze swoich beemek - tu jest jakaś wioska nie daleko - tam na pewno jest złodziej. Po przeszukaniu, plondrowaniu i wytarmoszeniu wszystkich mieszkańców nic nie znaleziono. Nagle jeden odzywa się: - hej tam w lesie jakiś dym widać, to na pewno ten skoorvysyn ! Po sekundzie znalezli się na polanie przed domkiem. Po wejściu do chatki ukazał się gościu, siedzący przy stoliku i czyszczący pistolet. Na jego palcu u dłoni świecił się duży sygnet i zwisał mu na szyji potężny złoty łańcuch. Szef szefów wściekle ryknął: - kim jesteś skoorvysynu i skąd masz ten pistolet, sygnet i łańcuch ! - jestem leśniczym - odparł facet. Szedłem sobie lasem przy jeziorze, aż natknąłem się na jakiegoś śpiącego frajera z psem. Wyruchałem psa, wyruchałem tego frajera, a na pamiątkę wziąłem sobie pistolet, sygnet i łańcuch. Łysy podszedł do leśniczego, swoją ogromną łapą szarpnął za łańcuch i przysunął go energicznie razem z leśniczym do siebie, udając że chce się przyjżeć lepiej rekwizytom: - NIE, TO NIE MOJE !!! - zabrzmiała odpowiedź.- [ALL] Legalność ksenonów
oczywiście ale zaleta w spryskach jest taka, że nie musisz pamiętać bo jak szybę masz brudną to poprostu ja czyścisz spryskując, a w tym samym czasie sa też czyszczone lampki. Chodzi o to, że jak zapomnisz to raczej nie oślepisz mając spryski (mniejsze prawdopodobieństwo niż to, że zawsze do wejścia do auta będziesz czyścił lampki) - a jadący z przeciwka raczej nie zwróci ci uwagi, że go oślepiasz.- [ALL] Legalność ksenonów
a spryskiwacze masz po to żeby od czasu do czasu przemyć lampki, żeby dzięki tobie ktoś nie wjechał w drzewo jak go oślepisz (światło ze xenonow jak zresztą każde inne rozprasza się jak masz brud na lampach, a że takie są mocne więc wtedy możesz oślepić kogoś jadącego z przeciwka)- Spoty Olsztyńskie
:polew:- [B5 AFN] Wyciek oleju spod miski
dzięki za info - miałem właśnie jutro kupować sprzęcik na wymianę ale sprawdzę bo kaszanka by była gdybym wymienil uszczelkę a okazało się że leci skąd indziej (a wymiana uszczelki to nie takie chop siup)- [B5 1Z] (1.9 tdi 1z) Wyciek oleju pod kolektorem
u mnie było widzać wycieki pod kolektorem. Po za tym takie wycieki za dużo oleju ci nie wezmą (nawet b.b.mało bym napisał - nieodczuwalne)- [B5 1Z] (1.9 tdi 1z) Wyciek oleju pod kolektorem
u mnie był taki wyciek (olejowaty) - a tak przy okazji to jakieś ponad pół roku u siebie wymieniałem uszczelkę tylko pod ssącym, a wydechowy dokręciłem i wszyskto gra (czyściutko i bez wycieków)- Strefa Śmiechu
Pewna kobieta z znanych sobie przyczyn, chciała popełnić samobójstwo. Chcąc zrobić to szybko i bezboleśnie, wybrała strzał w serce - usłyszała że jest to najlepsza metoda. Pech chciał, że nie wiedziała gdzie jest serce i dlatego też poszła do lekarza po informację. Od lekarza dowiedziała się, że znajduje się ono tuż pod lewą piersią. Kobieta poszła do domu, wzięła rewolwer w rękę i strzeliła sobie prosto w lewe KOLANO ...- [B7 BLB] Czy wraz z rozruchem można dać lekko gazu?
gazu można dać zawsze tylko po co - i tak komputer steruje obrotami w fazie rozruchu u ciebie- [ALL B5] Pytanie o nagrzewnice
niestety trzeba kokpit rozebrać- [B5 AFN] Prawie cały czas dymi na czarno
trzeba po prostu poszukać a tam jest ładnie wszystko opisane dziura w dolocie pewnie się zrobiła - załatasz i bedzie miodzio- Spoty Olsztyńskie
a zimno dzisiaj ... jak tak oglądałem ten zderzak grześka to zastanawiam się, czy ten gościu z tico to czasem po drodze od obcierki z zderzakiem grześka o jakąś latarnia czasem nie zahaczył (na zderzaku taka mała ryska)- [B5 AFN] Czy Varta nic nie warta?
w sumie to im zimniej tym aku ma ciężej a i chyba te napięcie jego też powinno się zmieniać ale wracając do problemu to jeszcze jedną rzecz sprawdź - przy zapalaniu sprawdź czy świeci się kontrolka od ładowania i jak zapalasz to zobacz czy obr. nie skaczą za wysoko- [B5 AFN] Pasek przeskoczył, klin ścięty na kole czy inna przyczyna ???
dobrze że nowa furka się pojawiła bo będzie czym na spota podjechać tu liniki które mogą coś pomóc w rozwaleniu problema http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8697.0.html;highlight=afn+00550 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8147.0.html;highlight=afn+00550 ciekawe czy ktoś mial jeszcze taki przypadek - może nam się pochwali co może być- [B5 AFN] Czy Varta nic nie warta?
hmm... trzebabyłoby zobaczyć kilka rzeczy - przede wszystkim czy aku jest sprawny (w sklepach z akumulatorami mają takie testery - chodzi o to czy nie sprzedali ci jakiejś padliny) - sprawdzic czy nie ma obciążenia aku po wyłączeniu auta (najlepiej miernikiem i sprawdzić prąd jaki płynie w obwodzie ale nie wiem jakiego rzędu powinien być, może ktoś z garażem da info bo przy tym mrozie to nienajciekawiej się mierzy ) lub najprościej będzie odłączyć jedną kleme po zaparkowaniu i na drugi dzień przy odpalaniu podłączyć spowrotem. - możliwe że tulejki przy rozruszniku zaczynają się odzywać (trzebabyłoby wyjąć rozrusznik i przesmarować lub coś więcej) i przez to rozrusznik ma ciężko- Spoty Olsztyńskie
ja przyjadę również ale pod uranię tylko- [B5 AFN] Czy Varta nic nie warta?
a ja bym sprawdził czy alternatora na pewno dobrze ładuje (no chyba że specjalista z orzesza sprawdził jak należy) - Strefa Śmiechu