Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
na majorkę nad krzywe
-
Spoty Olsztyńskie
a ja jutro urlop
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
o kurna - wchodzę a tu normalnie jak na czat wp spać nie możecie czy co ?- Spoty Olsztyńskie
a najbliższy spot oczywiście za 2 tygodnie w niedziele- Strefa Śmiechu
słyszałem że tam w stanach to przy kupnie fury dostajesz gratis w postaci kajaka- Spoty Olsztyńskie
widzę że nawet ognisko było- [B5 AFN] Świece żarowe Jakie wymiary?????
jak beru to GN 855- [B5 AFN] Szyba zamarza od środka
albo nie włączaj ogrzewania jak nie musisz- Spoty Olsztyńskie
:polew: [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:37_________________________________________________po za tym na awx'ie to przepiekna maszynka by była ale bardzo bardzo ciężko na taki trafić a co dopiero w dobrym stanie ;( ale zawsz można sobie walnąć afn'a i na 140 kucyków go zrobić jakby mocy brakowała- Spoty Olsztyńskie
no to kup sobie quattro- Spoty Olsztyńskie
no to jutro pogadamy- YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.autokrata.pl/artykul/dlaczego-warto-wypoyczy-samochd-7660- [B5 AFN] Czy ten zestaw halogenów podpasuje???
w hokeju to bym sobie darował, ale to już jak kto woli- [B5 AFN] Czy ten zestaw halogenów podpasuje???
a po co te dziury (rozumię że myślisz o centralnej kratce) ?- [B5 AFN] Czy ten zestaw halogenów podpasuje???
no więc tak moi koledzy dziś ściągnąłem moją lewą krateczkę bo zaniepokoił mnie ten brak dziurek. Odwróciłem, a tam numerki z audi. Po zaglądnięciu do etki okazało się że mam ori krateczkę ale z silniczka ADR (dlatego nie ma w niej otworów). Tak więc dziś rezanko na mojej kratce. Jeżeli chodzi o te kratki z halogenami to do naszych silniczków (z ic) można porezać te otworki z tym że nie będą one takie duże jak w ori bez halogenów, ale podejrzewam że powinny wystarczyć (oczywiście zrobiłem test z jazdą bez tej kratki ale tak jak pisałem nie odczułem różnicy choć pewnie coś to dało).- [B5 AFN] Czy taki filtr na odmę podejdzie?
widzę że jak zwykle Sztomel zadziałał z pełnym rozmachem - fajnie poczytać takie posty (znów dowiedziałem się czegoś ciekawego). Tak tylko chciałem spytać o te uszczelnienia, które najbardziej dostaną po tyłku po założeniu tego filtra: - wiem że będą to na pewno uszczelki pod pokrywą zaworów, a czy uszczelka pod miską również (myślę oczywiście o opcji bez przeróbki zaworku regulacji ciśnienia na pokrywie)?- [B5 AFN] Czy ten zestaw halogenów podpasuje???
dobra bo trochę za dużo OT :gwizdanie:- [B5 AFN] Czy ten zestaw halogenów podpasuje???
i takie też się kleją ale przynajmniej mniej roboty przy nich (a cena podobna)- [B5 AFN] Czy ten zestaw halogenów podpasuje???
tak przy okazji to lewa strona jest właśnie od strony kierowcy (no chyba że macie z angli coś sprowadzone ;0 ) osobiście to chyba bym wolał powiercić te dziury w tych kratkach z allegro z halogenami niż rezać jak w warsztacie (trochę dużo pracy). Po za tym trochę bym się wkurzył jakbym spędził tyle czasu przy ich rezaniu i ktoś je w nocy zakosił (bo czasami kleją się do rąk co poniektórym łajzom)- [B5 AFN] Czy ten zestaw halogenów podpasuje???
no to mnie zaskoczyłeś (jutro idę zdjąć kratkę i zobaczyć czy na pewno ori bo u mnie nie ma dziur - oczywiście myślę o lewej bo w prawej dziury mam). Przy okazji zobaczę czy będzie odczuwalny wzrost mocy jak zdejmę tę kratkę (co prawda nie powinien być zbyt duży ale zobaczymy )- [B5 AFN] Czy ten zestaw halogenów podpasuje???
nie wiedziałem że to aż taka różnica - w ori te listewki i tak są pełne (bez otworów) - rozumie, że lewe nadkole też masz z eski.- [B5 AFN] Czy ten zestaw halogenów podpasuje???
mozna zamiast rezania zamontowac takie cos http://moto.allegro.pl/item805484204_halogeny_lampy_przeciwmgielne_audi_a4_1994_98.html- [ALL B5] Skrzypiące siedzenie kierowcy
to powinno pomóc http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t44003.0.html;highlight=siedz- [B5 AFN] Spory ubytek płynu chłodniczego?
albo przy pompie wody :gwizdanie: - Spoty Olsztyńskie