Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zbychzz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbychzz

  1. na majorkę nad krzywe
  2. a ja jutro urlop
  3. o kurna - wchodzę a tu normalnie jak na czat wp spać nie możecie czy co ?
  4. a najbliższy spot oczywiście za 2 tygodnie w niedziele
  5. słyszałem że tam w stanach to przy kupnie fury dostajesz gratis w postaci kajaka
  6. widzę że nawet ognisko było
  7. jak beru to GN 855
  8. albo nie włączaj ogrzewania jak nie musisz
  9. :polew: [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:37_________________________________________________po za tym na awx'ie to przepiekna maszynka by była ale bardzo bardzo ciężko na taki trafić a co dopiero w dobrym stanie ;( ale zawsz można sobie walnąć afn'a i na 140 kucyków go zrobić jakby mocy brakowała
  10. no to kup sobie quattro
  11. no to jutro pogadamy
  12. http://www.autokrata.pl/artykul/dlaczego-warto-wypoyczy-samochd-7660
  13. w hokeju to bym sobie darował, ale to już jak kto woli
  14. a po co te dziury (rozumię że myślisz o centralnej kratce) ?
  15. no więc tak moi koledzy dziś ściągnąłem moją lewą krateczkę bo zaniepokoił mnie ten brak dziurek. Odwróciłem, a tam numerki z audi. Po zaglądnięciu do etki okazało się że mam ori krateczkę ale z silniczka ADR (dlatego nie ma w niej otworów). Tak więc dziś rezanko na mojej kratce. Jeżeli chodzi o te kratki z halogenami to do naszych silniczków (z ic) można porezać te otworki z tym że nie będą one takie duże jak w ori bez halogenów, ale podejrzewam że powinny wystarczyć (oczywiście zrobiłem test z jazdą bez tej kratki ale tak jak pisałem nie odczułem różnicy choć pewnie coś to dało).
  16. widzę że jak zwykle Sztomel zadziałał z pełnym rozmachem - fajnie poczytać takie posty (znów dowiedziałem się czegoś ciekawego). Tak tylko chciałem spytać o te uszczelnienia, które najbardziej dostaną po tyłku po założeniu tego filtra: - wiem że będą to na pewno uszczelki pod pokrywą zaworów, a czy uszczelka pod miską również (myślę oczywiście o opcji bez przeróbki zaworku regulacji ciśnienia na pokrywie)?
  17. dobra bo trochę za dużo OT :gwizdanie:
  18. i takie też się kleją ale przynajmniej mniej roboty przy nich (a cena podobna)
  19. tak przy okazji to lewa strona jest właśnie od strony kierowcy (no chyba że macie z angli coś sprowadzone ;0 ) osobiście to chyba bym wolał powiercić te dziury w tych kratkach z allegro z halogenami niż rezać jak w warsztacie (trochę dużo pracy). Po za tym trochę bym się wkurzył jakbym spędził tyle czasu przy ich rezaniu i ktoś je w nocy zakosił (bo czasami kleją się do rąk co poniektórym łajzom)
  20. no to mnie zaskoczyłeś (jutro idę zdjąć kratkę i zobaczyć czy na pewno ori bo u mnie nie ma dziur - oczywiście myślę o lewej bo w prawej dziury mam). Przy okazji zobaczę czy będzie odczuwalny wzrost mocy jak zdejmę tę kratkę (co prawda nie powinien być zbyt duży ale zobaczymy )
  21. nie wiedziałem że to aż taka różnica - w ori te listewki i tak są pełne (bez otworów) - rozumie, że lewe nadkole też masz z eski.
  22. mozna zamiast rezania zamontowac takie cos http://moto.allegro.pl/item805484204_halogeny_lampy_przeciwmgielne_audi_a4_1994_98.html
  23. to powinno pomóc http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t44003.0.html;highlight=siedz
  24. albo przy pompie wody :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.