Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
co do piwka to zobaczcie ten filmik: http://popatrz.pl/?849357 no to kto będzie dziś na spociku ?
-
Spoty Olsztyńskie
a skąd ty ściągniesz takie mocne sanki, co by utrzymały się za quattrówka ? a tak na serio to również nie uważam żeby to był dobry pomysł - nie chciałbym nikogo wyciągać spod samochodu, a po za tym rowerem do pracy tylko w lecie jężdżę i nie zmuszać mnie żebym musiał przerzucać sie już w lutym :bicz3:
-
Spoty Olsztyńskie
oj jest jest
-
Spoty Olsztyńskie
no dziś to nie trzeba jechać na parking pod real żeby sie pobawić
-
[B5 AFN] Spory ubytek płynu chłodniczego?
pod tapicerką podłogową ?
-
Spoty Olsztyńskie
[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:02_________________________________________________dobra, czas zmykać
-
Spoty Olsztyńskie
nie ma sprawy - na którymś ze spotów fure mi wymyjesz i będziemy kwita
-
Spoty Olsztyńskie
ogólnie ten schowek jest dość nieregularny - nie jest to czysty prostopadłościan: jeżeli będziesz chciał wsadzić coś o przekroju prostokąta to zmieści się tam coś o głębokości 11cm a wymiary wysokości i szerokości to albo: 7x13cm lub 3,5x17cm
-
Spoty Olsztyńskie
mam ledy w środku -ogólnie jeżeli inna niż w technologii smd to sobie odpóść bo będzie za słabo świecić (kupiłem jakieś trzy rurki i dopiero po raz czwarty kupiłem coś najmocniejszego dostępnego i może być)
-
[B5 AFN] Problem z przyśpieszaniem -log do analizy :)
dobre pytanie ale chyba pozostaje tylko manometr ;(
-
Spoty Olsztyńskie
rurkowe polecam najmocniejsze dostępne bo większość to kiszka - słabo świeci
-
[B5 AFN] Czujnik ciśnienia doładowania
a skąd wiesz że nie n75 albo jaki wężyk podciśnienia nie spadł ? podpiąć komputer i zrobić logi
-
Spoty Olsztyńskie
dziś ma być ponoć jeszcze zimniej - co jak co ale narazie odpalają
-
[ALL B6] Podgrzewana przednia szyba.Robił ktoś?
jeździłem jakiś rok czasu fiestą z podgrzewaną szybą przednią i nigdy nie przeszkadzały mi te paseczki (są mało widoczne i trzeba na prawde się wpatrywać właśnie w te paski żeby to przeszkadzało - normalnie są niezauważalne). Żeby te paski zobaczyć, to trzebabyłoby zrobić zdjęcie z makrozbliżeniem.
-
[B5 AFN] Problem z przyśpieszaniem -log do analizy :)
miałem też problem z tymi wężykami podciśnieniowymi, a dokładnie to jeden wężyk nie był dziurawy a przeginał sie i blokował dojście podciśnienia do wysterowania ale jak sprawdzałeś wężyki to pewnie nie to. Po logach dziwne rzeczy widać - raz przeładowanie a raz za mało ciśnienia. Jeżeli turbinka chodzi łagodnie i wykonuje pełny ruch to pozostaje jeszcze ten n75 lub czujnik przy ecu (a sprawdź jeszcze przy okazji czy przewód i wtyczka przy n75 są ok - mało prawdopodobne ale nic nie stracisz jak sprawdzisz).
-
[B5 AFN] Problem z przyśpieszaniem -log do analizy :)
to przykładowa tabelka, która jest zamieszczona w dziale: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html poczytaj sobie ten dział i bedziesz dokłanie i powoli i bedziesz wiedział jak to wykonać a przy okazji pare innych na pewno fajnych rzeczy się dowiesz.
-
[B5 AFN] Problem z przyśpieszaniem -log do analizy :)
zrób coś z tą tabelką - tak to powinno wyglądać: http://www.postimage.org/image.php?v=gxvLUbA
-
[B5 AFN] Problem z przyśpieszaniem -log do analizy :)
działający link na filmik jak sprawdzić turbawkę: http://rapidshare.de/files/38658431/Audi_-_Zrob_to_sam_-_VAG-_lmm_i_turbo.wmv.html a co do tego zaworku to podciśnienie czyli sprawdź co bedzie jak zaciągniesz powietrza
-
[B5 AFN] Problem z przyśpieszaniem -log do analizy :)
tutaj wszystko o djagnostyce vag: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html a tu filmik jak sprawdzić sztangę: http://rapidshare.com/files/12717275/S4023737.AVI
-
[ALL] Zwykły grill, i siatka al'a RS4??
ale ta atrapa wygląda fatalnie
-
[B5 AFN] Problem z przyśpieszaniem -log do analizy :)
że sztanga podnosi sie i opada to nie świadczy że jest ok - powinna się przesuwać o jakieś 2cm.
-
[B5 AVG] Wyższe wskazanie temperatury na wskaźniku jaka przyczyna?
najpierw proponuje porównianie temperatury na klimatroniku (jeżeli taki posiadasz) wskazania na kanale 49 i 51
-
[B5 AFN + DFK] Jaka przyczyna wysokiego spalania
jest parę powodów a to co trzeba to sprawdzić kilka rzeczy: -czy nie cieknie gdzieś ci paliwo (przy silniku - nie bedę wskazywał baku bo podejrzewam że byś to na pewno zauważył po kałuży ropy pod furą) -może być coś z pompą wtryskową -czujnik temperatury płynu chłodzącego -termostat -filtr powietrza czy nie jest zarąbany -przepływomierz ma też trochę do powiedzenia To kilka powodow które mają wpływ na spalanie ale pewnie jeszcze coś inni dopiszą
-
Spoty Olsztyńskie
no wiesz nowe fury a tu w końcu zimno sie zrobi - na onecie -19 więc zobaczymy czy to wszystko odpali [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 21:32_________________________________________________zobaczym czy taktuś nie zmieni ogłoszenia sprzedam afn na sprzedam ajm
-
Spoty Olsztyńskie
no słyszałem że w weekend ma być zimniej to co poniektórzy będą mogli wytestować fury - co nie taktuś ?