Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty Olsztyńskie
zależy jak duży ten wyciek i czy dawałeś ostro po tyłku
-
[B5 TDI] Silnik TDI + quattro - czy to dobre rozwiazanie ?
q w dieslu to b.dobry pomysł - jedną z niewątpliwych zalet to spalanie
-
Spoty Olsztyńskie
gdzieś około 150 zł ale pytanko jak tam turbinka ?
-
[B6 AWX] Problem.Nie zamyka się centralny zamek
jeżeli znalazłeś problem, to podziel się swoimi informacjami na forum z innymi !
-
Spoty Olsztyńskie
no już nie czepiajcie sie tego zajączka bo on nie jest taki zły
-
Spoty Olsztyńskie
tak tak
-
Spoty Olsztyńskie
ty młody tak nie kozacz bo za chwile hajtniesz się wtedy będzie dopiero płacz
-
[B5 AFN] Audi A4 1.9 TDI Wyciek oleju!!!
podejrzewam że sprawdziłeś ale dla pewności jeszcze napisze że może lecieć spod pokrywy zaworów, choć tam nie powinien być tak duży wyciek żeby kałuże robił pod autkiem. Może ktoś mocował się z przewodem od smarowania turbinki i teraz leci z niego ?
-
Spoty Olsztyńskie
i co bije też ?
-
Spoty Olsztyńskie
nie no ja to jestem wytłumaczony bo mnie żona bije ale Patryk żony nie ma
-
Spoty Olsztyńskie
nie wierzę żeby taki kozaczek jak Patryk nie zjawił sie w kaletce
-
Spoty Olsztyńskie
hejka Skprzypuś, a może masz jakieś fotki ?
-
Spoty Olsztyńskie
robimy robimy
-
[ALL B5] Losowe działanie lampki drzwi prawych i podświetlenia nóg pasażera
wtyczka jest z jednej strony w przełączniku w drzwiach (rozbieranie tapicerki) a z drugiej strony w słupku A (za gumką od strony kabiny)
-
Spoty Olsztyńskie
no od czasu do czasu coś trzeba
-
[ALL B5] Losowe działanie lampki drzwi prawych i podświetlenia nóg pasażera
jeżeli zapala się światło podsufitki po otwarciu drzwi to znaczy że włącznik działa natomiast jego podłączenie nie trzeba zobaczyć kabelek brązowo-czerwony między włącznikiem w drzwiach pasażera a słupkiem A (przy nogach pasażera). Możliwe że w włączniku jest kabelek ktory nie łączy się w wtyczce - można spróbować kontakt-u w spray'u.
-
Spoty Olsztyńskie
no właśnie wesołych wesołych i mokrych
-
[ALL B5] Ramka czy osłona?
np w aso lub w sklepie: http://sklep.gajos.com.pl/sklep/
-
[ALL B5] Ramka czy osłona?
ramka konsoli środkowej 8d0 863 263 i w zależności od koloru dodatkowy znaczek lub http://www.allegro.pl/item947249520_panel_ramka_w_konsole_audi_a4.html ale ogólnie to wystarczy tylko poszukać
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
najpierw trzeba wyjaśnić parę istotnych spraw i jeżeli będzie wszystko po naszej myśli to wydaje mi się, że mamy szansę na zrobienie niezapomnianego spotu ogólnopolskiego i to pod własnym oknem :>- Spoty Olsztyńskie
no proszę no to i w końcu się sprzdał - będziesz musiał dziadka odwoływać teraz z kwietnia- Spoty Olsztyńskie
dziś nietylko tobie nie udało się dotrzeć na spota- Spoty Olsztyńskie
zastanowię się jeszcze raz nad tym, a o cenie to powiesz na spocie czy kiedy przy okazji- Spoty Olsztyńskie
[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 21:21_________________________________________________Grzesiu zapodaj linka do tego kata jak możesz - Spoty Olsztyńskie