Treść opublikowana przez zbychzz
-
Spoty wrocławskie
Dzięki Maciek za pomoc z tą A4-ką
-
Spoty Olsztyńskie
fajne zdjęcie zobaczyłem u naszych koleżków z wrocka
-
Spoty Olsztyńskie
hamuje za to tak samo jak ośka
-
Spoty Olsztyńskie
no nie wiem czy do jutra kupie furke a do cudzych nie wsiadam bo się boje krawężników
-
Spoty Olsztyńskie
po 21 na realowskim parkingu :slina:
-
Spoty wrocławskie
jeżeli mógłbyś rzucić okiem byłbym wdzięczny
-
Spoty Olsztyńskie
Skrzypek - najlepszego wszystkiego
-
Spoty wrocławskie
Witajcie, Wpadłem do Was bo pomyślałem, że możebyście troszke pomogli Jako że szukam furki i znalazłem takową w waszych okolicach, to i pomyślałem, że może coś o niej wiecie :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-5-tdi-quattro-xenon-czarna-skora-i2106814110.html Jeżeli ktoś z Was miałby możliwość na nią spojrzeć było całkiem fajnie, bo mam kawałeczek do Was
-
Spoty Olsztyńskie
a szukam szukam ale na spokojnie - bez pospiechu myśle o a4, a6 lub bmw - obowiązkowo 4x4
-
Spoty Olsztyńskie
jazda po jeziorku to fajna sprawa, bym miał furke to bym się z wami wybrał (albo wcześniej )
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
kupujesz i problem z zakupem opon zimowych masz z głowy :polew: http://otomoto.pl/volkswagen-golf-mega-okazja-4x4-w-dieslu-partr-C22590160.html- Spoty Olsztyńskie
zobaczymy co tam się znajdzie, narazie szukam ... Arek zobaczy tylko czy będziesz miał miejsce gdzie go powiesić bo przy zbyt małej odległości od tv możesz nie mieć zbyt wygodnie (normalnie patrzy się 40" dla 4m itp.). Ja mam u siebie 37" i 3,3m od tv i jakbym miał mieć 40" to bym już narzekał na niewygode.- Spoty Olsztyńskie
szukam narazie i jestem coraz to bardziej niecierpliwy, a dziś to już w ogóle jak zobaczyłem mesia z napędem na 4 pod realem jak się bawil Jeżeli chodzi o ledy to zakładałem tylko oświetlenie właściwe (kabiny) - bardziej mi chodziło o wzmocnienie moiej b.dobrej pamięci aczkolwiek krótkiej jak zapominałem zagasić światełka na noc przy -25 to wtedy taki pomysł mi do głowy też przyszedł- Spoty Olsztyńskie
yo yo- Spoty Olsztyńskie
hmmm... czemu mnie to jakoś nie dziwi jak tam PANY, bo u mnie całkiem nie źle!!! no to fajnie mnie podsumowałeś Kwiatek - miło mi : P po za tym to chyba była nie taka zła zabawa - nawet mi się Grzesiu nagrał z taktusiem na poczte- Spoty Olsztyńskie
no i jednak mnie nie będzie miłej zabawy chopy- Spoty Olsztyńskie
może po prostu mijali jakieś nieckiekawe miejsce (miałem tak samo jak przejeżdżałem kiedyś koło pewnej przetwórni oleju i tez myślalem, że coś się szykuje przez jakieś 5min bo zapach się utrzymywał, a jechałem dość szybko bo w trasie). Mi na myśl o zapachach przychodzi tylko sprzęgło albo nie zwolniony ręczny (choć co prawda te zapachy trochę są inne).- Spoty Olsztyńskie
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM 2012- Strefa Śmiechu
nie wiem co ma być śmiesznego w innowacyjnym systemie opon (dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz przejmować się przedziurawioną oponą w drodze - normalnie boki są zakryte i wygląda to jak normalna opona a na zdjęciach jest po prostu wersja demonstracyjna aby pokazać myśl rozwiązania). A żeby nie było OT:- Spoty Olsztyńskie
zapowiada się dobra ekipa na spocik piwny- Spoty Olsztyńskie
męska- Spoty Olsztyńskie
nic specjalnego po za tym, że szukam furki ...- Spoty Olsztyńskie
a u zbycha po staremu, ale więcej się dowiecie na spociku piwnym- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum - Strefa Śmiechu