Treść opublikowana przez zbychzz
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
zgadza się, ale jak wejdzie w siłownik to i wtedy stwarza pewien opór, którego chcemy uniknąć dla otworzenia klapy do tego tracisz ok. 0,5mm na siłowniku przy podkładkach więc raczej ma wpływ na to czy klapa się otworzy czy też nie oczywiście najbardziej istotny wpływ wywiera tu temperatura przy tej konfiguracji.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Dziś zauważyłem, że uszczelka chowa mi się w tłoczysku siłownika (w siłowniku jest jakiś 1mm wgłębienia) i to chyba jest powód niesystematycznego otwierania się kalpy w automacie (raz uszczelka się tam chowa, a raz wyłazi). Mam wrażenie, że dodanie drugiej uszczelki powinno załatwić sprawe (druga już nie będzie miała miejsca na schowanie się w siłowniku)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, w końcu porządny mechanik się tu pojawił
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
i ja będę na niebieskie zmieniał bo ta sama sytuacja u mnie.
-
klakson? wysoki czy niski ton?
8E0951223 - wysokotonowy
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
no dziś dołożyłem podkładki i pięknie zaczęło działać tak więc u mnie 4 podkładki na stron (grubość podkładki = 1,5mm) na zielonych sprężynkach. Dziś testowałem przy temp. 10 stopni
-
Strefa Śmiechu
mały przekręt BELIEF - YouTube
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
będę kombinować z dokładką podkładek - później niebieskie sprężynki bo leżą tak sobie na półce
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
siłowniki oczywiście krosno
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
u mnie zainstalowane zielone sprężynki, oring i 3 podkładki na strone i lipa (klapa odskakuje ale nie podnosi się nadal - jeszcze dodam z 2 podkładki i zobacze wynik a później wymiana na niebieskie). Dodam, że testuje już powyżej 10 stopni ciepła i dalej jak leżała tak nadal leży w miejscu ta klapa nieszczęsna...
-
Strefa Śmiechu
Po interwencji europy w sprawie Ukrainy pozostaje tylko jedno napisać: odwiedź rosje, zanim rosja odwiedzi ciebie
-
Spoty Olsztyńskie
no właśnie - wszystkiego najlepszego
-
Spoty Olsztyńskie
nie wiem czy tam rade podjechać bo nie wiem czy będę w olsztynie
-
Spoty Olsztyńskie
już to zrobiłem bo wyczytałem wcześniej
-
Spoty Olsztyńskie
dziś doszły do mnie spryski mgiełkowe - jak czas pozwoli to w sobote montaż bo już leżą przygotowane na półce (chyba że się nie doczekam do soboty i jutro zamontuje )
-
Spoty Olsztyńskie
ano ake sobie sprawiłem - oczywiście w q
-
Spoty Olsztyńskie
Jacek oglądałeś może już te spryski ?
-
Spoty Olsztyńskie
takich samcyh zaczynam poszukiwać (narazie widziałem na aledrogo ale nowe w tej samej cenie co w aso, a używane to nie wiem czy warto ryzykować)
-
Spoty Olsztyńskie
fajno - pochwal się jak znajdziesz te spryski bo fajna sprawa (potrzebujesz podgrzewane czy bez grzałek ? )
-
Spoty Olsztyńskie
narazie sprysków nie brałem żadnych więc nic nie podpowiem
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
dzięki Wladi
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
wie ktoś może czy jest jakakolwiek różnica w spryskiwaczach o numerach poniżej ? 5M0 955 985 C a 5M0 955 985 C 9B9
-
Spoty Olsztyńskie
prosiaczki kto mi pomoże ze sprawdzeniem radyjka ? potrzbny ktoś kto ma concert II u siebie grający (kupiłem sobie takie i chce sprawdzić czy działa prawidłowo i dlatego bym potrzebował podłączyć się do kogoś) - oczywisto kluczyki do demontażu radyjka mam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Spoty Olsztyńskie
chciałem się z nim umówić, żeby zobaczyć te fotele ale nie udało mi się (ciężko było mi się z nim umówić w pasującym czasie). Sprzedaje to pan, który robi felgi na szarych szeregów