Treść opublikowana przez Kuba A4
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
ładna maszyna super wyposażenie, obyś jeździł szczęśliwie i bezawaryjnie, mnie nie do końca kolor się widzi ale to rzecz gustu. pozdrowionka
-
[B5 AJM] Angielskie oznaczenie części??
dzięki!!
-
[B5 AJM] Konsola 2 din???
wiem jak wyglada radio 1 din i 2 din chodzi mi tylko o różnicę w wyglądzie kosza.
-
[B5 AJM] Angielskie oznaczenie części??
Witam!! Czy nakładka pedału sprzęgła o numerze 8D1721173 podejdzie do wersji europejskiej czy oznaczenie początkowe 8D1.... to tylko anglik?? pozdrowionka!!
-
[B5 AJM] Konsola 2 din???
Witam!! Jaka to jest konsola 1 czy 2 din? Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak rozpoznać konsolę 2 din? Pozdro
-
[B5 AJM] Amorki tylne od limuzyny AHH???
od kombi przedlifta tez??
-
[B5 AJM] Amorki tylne od limuzyny AHH???
może ktoś mi napisać jaki numer wg Etki mają moje tylne amorki zawieszenie 1BA, limuzyna, AJM, rok 2000. ewentualnie napiszcie mi od jakiego motoru i wersji jeszcze podejdą. pozdrowionka!!!
-
[ALL] Głośnik drzwi przednich?? A3 8L0
Witam!!! Czy ktoś z Was jest w stanie podać mi numer głośnika drzwi prawych do A3`99 z systemem BOSE?? Z góry dziękuje i pozdrawiam!!
-
[B5 AJM] Amorki tylne od limuzyny AHH???
Witam!! Czy amorki tylne od limuzyny z silnikiem 1,8 AHH rok `00 podejdą do mojej limuzyny `00 silnik 1,9 tdi AJM. To samo pytanie mam do przedniej półosi.
-
[B5 AJM] Brak łączności z kanałem 35 centralnego zamka
no więc właśnie i co dalej?? a gdzie A4 ma jakiś odbiornik "pilota" centralnego zamka??
-
[B5 AJM] Brak łączności z kanałem 35 centralnego zamka
Witam!!! Nie mogę połączyć się z kanałem 35 centralnego zamka. Efekt nie mogę zaprogramować ani też zaadoptować kluczyka. Może gdzieś wyhaczył się jakiś kabelek? Proszę o podpowiedź!! Pozdrawiam!!
-
[B5 AJM] Problem z adaptacją kluczyka pilota
to co podrzucisz te skany??
-
[B5 AJM] Problem z adaptacją kluczyka pilota
a ja mam w ogole modul komfortu? to z kluczami sprobuje. próbowałem zadoptować tak jak kolega pisał i nic... POMOCY!!!!!!!!!!!
-
[ALL] Gdzie jest filtr kabinowy w A6 4F0
Witam!! Mam następujący problem nie mogę znaleźć filtra kabinowego w Audi A6 `06 2,7 tdi Quattro?? Szukałem w podszybiu i w okolicach schowka? Może ktoś ma jakiś "etkowy" schemat?? Pozdrawiam!!
-
[B5 AJM] Problem z adaptacją kluczyka pilota
Witam!! Mam problem z adapatacją kluczyka pilota. Widziałem temat z filmikiem. Niestety u mnie jest inny problem nie można się zalogować na kanał 35. Kluczyk do odpalania działa, niestety po zmianie baterii pilot przestał działać wcześniej działał mi tylko z bliska. Adaptacja przez zamykanie drzwi pilotem, drugi kluczyk w stacyjce nie daje efektu. Kierunki migają. Miał ktoś może podobny problem?? Pozdrawiam!!
-
[B5 AJM] Zmiana liczby cylindrów przy zmianie licznika
akcja opanowana dziekuje!!!
-
[B5 AJM] Zmiana liczby cylindrów przy zmianie licznika
wiem o tym ze musze zmienic kodowanie licznika, ale pytam jak mam to zrobic
-
[B5 AJM] Zmiana liczby cylindrów przy zmianie licznika
możesz napisać trochę prostszym językiem?
-
[B5 AJM] Zmiana liczby cylindrów przy zmianie licznika
Witam!! Mam w moim audi uszkodzony licznik jego symbol to 8D0 920 900, mogę kupić taki licznik oczywiście z używki ale jeździł w 2,5 tdi AKN czyli 6 cylindrów a u mnie 4 czy możliwa jest zmiana liczby cylindrów VAGiem jeśli tak to jak to zrobić? Chociaż szczerze mówiąc nie do końca chce mi się wierzyć żeby w 2,5 tdi był licznik z 4 a nie z 6 zegarami. Czy ktoś mnie może oświecić w tej kwestii? pozdrowionka
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Witam!! Temperatura na wskaźniku idzie mi do 120 jak włącze klimatronik spada na 90, faktycznie na VAGu jest cały czas 90 co obstawiacie?
-
[ B5 AJM ] Prośba o analizę czujnika G2/G62
możecie podpowiedzieć mi gdzie znajduję sie czujnik g2/g62 to ten w głowicy silnika z zieloną obwódka?
-
[B5 AJM] Test liczników??
mam problemy z temp silnika ktoś mi sugerował żeby zrobić test liczników dlatego go zrobiłem i pytam sie jak powinno to wyglądać.
-
[B5 AJM] Test liczników??
Witam!! Mam pytanie dotyczące testu liczników mianowicie jak mają się zachowywać wskazówki. Początkowo zamykają licznik, później idą w pion i opadają. U mnie wskazówki od poziomu paliwa i temp nie opadły po teście tylko zostały w pionie. Opadły dopiero po odpaleniu i zgaszeniu silnika czy to znaczy, że mam uszkodzony licznik czy to normalne zachowanie? Pozdrowionka
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Witam!! Test klimatronika wykazał mi następujące błędy: 1. 1278 - czujnik EDS J623 2. 1028 - J323 3. 65034. Jestem nowy w temacie VAG-owania i proszę o pomoc.
-
[B5 AJM] Niebieski czujnik, klima i temp silnika...
Witam!! Mam następujący problem, przy jeździe bez klimatronika temperatura na liczniku idzie mi na 120 (rzeczywista mierzona VAGiem ok 90) po włączeniu klimy temp na wskaźniku spada na 90. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być?? Może wpływ na to ma niebieskie czujnik temp w chłodnicy na 4 piny co?? PS ten zielony czujnik temp na próbe miałem włożony ORI nowy i nic nie dało.