Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Important

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Important

  1. Important opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Jestem posiadaczem audi a4 b7 1.9 tdi BRB z 2007 roku, skrzynia manual piątka. I mam następujący problem, podczas wrzucania pierwszego biegu słychać jakieś uderzenie, jakby młotkiem albo innym kluczem delikatnie uderzał i dzieje się to tylko przy wrzucaniu pierwszego biegu, dodam że nie za każdym razem słychać ów stuknięcie. Ktoś miał taką przypadłość ? może ktoś wie co należy zrobić?
  2. za***iste to jest Zaraziłeś mnie tematem chyba.
  3. Chcesz mieć pewne ledy do swojej Audiczki pisz to Tomnik'a chłopak z forum ogarnia temat bardzo dobrze i za niezłą kasę. Adres email wysłałem Ci w PW.
  4. Ja u siebie w okolicy widziałem jedną w takim kolorze, w Lublinie. A co do foli to będzie juz naprawdę ciepło to się coś pomyśli
  5. Fajny efekt, mam taki sam kolor auta i zastanawiałem się jak to wygląda )
  6. Papiery stały na Ciebie? Ukradli Anglika czy już przerobionego? Mam identyczne auto w tym samym kolorze na takich samych felgach, tyle że kupione w grudniu tamtego roku i z klapą s-line, więc chyba nie Twoje
  7. Wygląda fajnie, szkoda że cena ponad 3 kafle
  8. Siema. Podpinam się pod temat ? Ma ktoś sprawdzone źródło do kupna wahaczy z firmy MS ?
  9. Gdyby mi się nie podobał to bym go nie kupił Wyróżnia się na tle tysiecy czarnych i srebrnych b7
  10. priv
  11. Tych czarnych z pseudo sportowymi napisami juz nie ma a te Petex narazie są wporządku
  12. o to chodziło żeby auto było ciut żwawsze.
  13. Uporządkowalem trochę też pierwszy post Doszedł mały programik Po pierwszym hamowaniu miła niespodzianka 130 KM w serii
  14. Witam Byłem dzisiaj u kolegi z forum Daron7 na strojenie mojej B7. Jak się okazało silnik jest całkiem zdrowy można powiedzieć że bardzo bardzo zdrowy i po hamowaniu wyszło w serii prawie 130 KM. Wstawiam niżej wykres do oglądnięcia .
  15. Moim zdaniem nie wygląda to dobrze, nie komponuje się z całą sylwetką.
  16. Kolego ile chcesz za te bixy i kto Ci robi ledy ?
  17. Kolor wspaniały, sam bym taki chciał mieć
  18. Achaun Lublin 3.40 ON ale już pisiory wprowadzają podatek który obejmie również paliwa
  19. Siema. Szukam namiaru na Darka z poniatowej:) jak ktoś ma to proszę na PW
  20. Important opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam. Szukam kogoś z forum bądź z polecenia do przyciemnienia szyb w mojej A4 sedan w woj. Lubelskim a najlepiej okolice Lublina. Pozdrawiam wszystkich.
  21. Wymień, płyn drogi nie jest.
  22. Ja u siebie dolewałem płyn hamulcowy w poprzedniej audi ( b5 ) miał być mieszalny ale niestety się nie zmieszał i raz że stracił swoje właściwości to jeszcze zniszczył właśnie uszczelniacze w pompie hamulcowej, wymieniłem ją oczyściłem układ, zalałem świeży płyn i wszystko hulało jak trzeba.
  23. Nie chodzi o pompe abs. Raczej chodzi o tą małą co jest bezpośrednio do servo przykręcona.
  24. Stawiam na pompę hamulcową, ja u siebie miałem tak że hamował słabiej słabiej w końcu raz jechałem i hamulców już nie miałem wcale ;] Pedał w podłogę a hamowania zero praktycznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.