Treść opublikowana przez Important
-
Stukanie w skrzyni
Witam. Jestem posiadaczem audi a4 b7 1.9 tdi BRB z 2007 roku, skrzynia manual piątka. I mam następujący problem, podczas wrzucania pierwszego biegu słychać jakieś uderzenie, jakby młotkiem albo innym kluczem delikatnie uderzał i dzieje się to tylko przy wrzucaniu pierwszego biegu, dodam że nie za każdym razem słychać ów stuknięcie. Ktoś miał taką przypadłość ? może ktoś wie co należy zrobić?
-
Przeróbka przednich lamp na styl b8 (samoróbka)
za***iste to jest Zaraziłeś mnie tematem chyba.
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Chcesz mieć pewne ledy do swojej Audiczki pisz to Tomnik'a chłopak z forum ogarnia temat bardzo dobrze i za niezłą kasę. Adres email wysłałem Ci w PW.
-
Audi A4 B7 1.9 TDI 116 KM BRB Sedan ;)
Ja u siebie w okolicy widziałem jedną w takim kolorze, w Lublinie. A co do foli to będzie juz naprawdę ciepło to się coś pomyśli
-
Przeróbka przednich lamp na styl b8 (samoróbka)
Fajny efekt, mam taki sam kolor auta i zastanawiałem się jak to wygląda )
-
Skradzione
Papiery stały na Ciebie? Ukradli Anglika czy już przerobionego? Mam identyczne auto w tym samym kolorze na takich samych felgach, tyle że kupione w grudniu tamtego roku i z klapą s-line, więc chyba nie Twoje
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Wygląda fajnie, szkoda że cena ponad 3 kafle
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Siema. Podpinam się pod temat ? Ma ktoś sprawdzone źródło do kupna wahaczy z firmy MS ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI 116 KM BRB Sedan ;)
Gdyby mi się nie podobał to bym go nie kupił Wyróżnia się na tle tysiecy czarnych i srebrnych b7
-
Wewnętrzne oświetlenie LED
priv
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Audi A4 B7 1.9 TDI 116 KM BRB Sedan ;)
Tych czarnych z pseudo sportowymi napisami juz nie ma a te Petex narazie są wporządku
-
1.9 TDI BRB by Daron7
o to chodziło żeby auto było ciut żwawsze.
-
Audi A4 B7 1.9 TDI 116 KM BRB Sedan ;)
Uporządkowalem trochę też pierwszy post Doszedł mały programik Po pierwszym hamowaniu miła niespodzianka 130 KM w serii
-
1.9 TDI BRB by Daron7
Witam Byłem dzisiaj u kolegi z forum Daron7 na strojenie mojej B7. Jak się okazało silnik jest całkiem zdrowy można powiedzieć że bardzo bardzo zdrowy i po hamowaniu wyszło w serii prawie 130 KM. Wstawiam niżej wykres do oglądnięcia .
-
Dokładka zderzaka przód a'la s-line B8
Moim zdaniem nie wygląda to dobrze, nie komponuje się z całą sylwetką.
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Kolego ile chcesz za te bixy i kto Ci robi ledy ?
-
B7 S-Line Piękny Kolor lecz mało Atrakcyjny
Kolor wspaniały, sam bym taki chciał mieć
-
Ceny paliwa marzec 2026
Achaun Lublin 3.40 ON ale już pisiory wprowadzają podatek który obejmie również paliwa
-
Chiptuning 1.9 TDI 110 AFN gdzie w woj. lubelskim?
Siema. Szukam namiaru na Darka z poniatowej:) jak ktoś ma to proszę na PW
-
Przyciemnianie szyb
Witam. Szukam kogoś z forum bądź z polecenia do przyciemnienia szyb w mojej A4 sedan w woj. Lubelskim a najlepiej okolice Lublina. Pozdrawiam wszystkich.
-
Auto nie hamuje po nocy
Wymień, płyn drogi nie jest.
-
Auto nie hamuje po nocy
Ja u siebie dolewałem płyn hamulcowy w poprzedniej audi ( b5 ) miał być mieszalny ale niestety się nie zmieszał i raz że stracił swoje właściwości to jeszcze zniszczył właśnie uszczelniacze w pompie hamulcowej, wymieniłem ją oczyściłem układ, zalałem świeży płyn i wszystko hulało jak trzeba.
-
Auto nie hamuje po nocy
Nie chodzi o pompe abs. Raczej chodzi o tą małą co jest bezpośrednio do servo przykręcona.
-
Auto nie hamuje po nocy
Stawiam na pompę hamulcową, ja u siebie miałem tak że hamował słabiej słabiej w końcu raz jechałem i hamulców już nie miałem wcale ;] Pedał w podłogę a hamowania zero praktycznie