Treść opublikowana przez Important
-
Auto nie hamuje po nocy
Miałem podobny problem w swojej B5 kilka lat temu, servo odpowiada za wspomaganie hamowania więc pedał hamulca przy awarii servo powinien być raczej twardy niż miękko wchodzić w podłogę, jesli wymiana tej gumki nie pomoże to stawiałbym na pompkę hamulcową.
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Witam, również w moim aucie wje*ało kontrolkę od zużycia hamulców, czy a a4 b7 także jest ten pin32 w zielonej kostce w liczniku odpowiedzialny za te czujniki ? Bo chcę to wyłączyć, nie będę wywalał klocków które mają 50% okładzin.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Sprawdź dział sprzedam ostatnio ktoś wystawił przerabiane od A6 C6 za niecałe 900zł chyba. btw. te od sedana i avanta czymś się róznią ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/345575-przerobione-lampy-tylne-z-a6c6-do-a4-b7/
-
Audi A4 B7 1.9 TDI 116 KM BRB Sedan ;)
Chip jakiś to obowiązek bo trochę brakuje mu mocy, kolor to kwestia gustu, o tym się nie dyskutuje. Srebrne i czarne mają wszyscy ;] Najważniejsza modyfikacja wykonana Światełka od użytkownika Tomnik i klubowe ramki
-
Wewnętrzne oświetlenie LED
2x ba9s i ja u siebie mam 2x 42mm offtop : Widzę kolega z tego samego regionu
-
Wewnętrzne oświetlenie LED
36mm bedą dobre, ja u siebie ostatnio wymieniałem.
-
Wycieraczki do Audi A4 B7 Sedan
Podepnę się pod temat ;O chciałem dzisiaj zmienić wycieraczki więc udałem się do znajomego po nowe pióra a tu niespodzianka brak odpowiedniej końcówki do zamocowania nowego pióra Jakie wycieraczki polecacie ? EDIT: już wiem jakie kupić
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
w tej cenie to DEPO nowe też na polskim allegro kupisz ;]
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Napisane w opisie aukcji że do sedana te lampy.
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Świetnie te lampy wyglądają ale cena... masakra, w tych pieniądzach to założyć można Bixy z całym osprzętem.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Kurde że tej aukcji nie widziałem ;P
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
możesz jakieś zdjęcie wrzucić jak to wygląda na samochodzie?
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Czy ktoś może reza lampy LED do B7 i je sprzedaje ??
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam;) Czytam ten wątek ale ponad 110 stron to ponad moje siły szukam jakiegoś speca w Lublinie do mojego 1.9 w B7 pozdrawiam
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Faktycznie cena wysoka ale wyglądają na porządne. http://sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-36mm-6x-SMD-5630-C5W-C10W-12V-Bialy-Zimny-CANBUS-G2/1687#prettyPhoto Identyczne kupiłem na allegro też miały być zgodne z CAN BUS. Tyle że tu kosztują 2x tyle
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Witam, odświeżam temat. Czy ktoś ma sprawdzone zarówki LED do podświetlenia tablicy i pozycje ? Próbowałem skontaktować się z Tomikiem ale bez skutecznie, a drażni mnie to zółte podświetlenie. Kupiłem jakieś żarówki LED CAN BUS 15zł za sztukę lecz wywala błąd.
-
Demontaż uchwytu osłony przeciwsłonecznej.
Witam. Czy ktoś ma pojęcie jak zdemontować uchwyt osłony przeciwsłonecznej ? Dorzucam zdjęcie poglądowe. Niestety uchywt się złamał
-
Audi A4 B7 1.9 TDI 116 KM BRB Sedan ;)
Sprzedawca mówił że auto miało tą klapę od nowości.
-
Audi A4 B7 1.9 TDI 116 KM BRB Sedan ;)
Tak, klapa jest od S-line. Jak coś pyknę to wstawie większe
-
Audi A4 B7 1.9 TDI 116 KM BRB Sedan ;)
Witam Chce pochwalić się swoim nabytkiem Jestem świeżo po zakupie więc jeszcze nic nie było robione przy niej. Myślę że z biegiem czasu będą jakieś zmiany wizualne i mechaniczne Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów. Auto jest z 2007 roku. Co do modyfikacji to raczej nie będę się bawił w kompletowanie S-line, bixy itd, ponieważ nie kupiłem auta zeby wsadzać w nie kolejne 10-15 tys złotych. Skupię się raczej na jakichś subtelnych zmianach nie wiążących się z dużym nakładem finansowym. I tak o to zmieniłem: oświetlenie wewnątrz auta oraz podświetlenie rejestracji ramki klubowe żarówki przód OSRAM NIGHT BREAKER czarne dywaniki gumowe PETEX wymiana wkładów lusterek na grzane spryskiwacze mgiełkowe chip by Daron7 Do zrobienia na pewno w najbliższym czasie : osłona podszybia,akumulatora bo brakuje parktronic tył być może lampy LED na tył oświetlenie drzwi i nóg Co życie przyniesie zobaczymy, jak będę miał wolną gotówkę na jakieś dodatki do auta to na pewno jakieś mody będą się pojawiać, większe lub mniejsze Poniższe zdjęcia są na starych blachach jeszcze
-
Immobilizer
operacja sie powiodła narazie wszystko działa
-
Immobilizer
Witam. Mam zamiar wziąć się za ten temat bo tak samo immo mi świruje, dzisiaj pod sklepem 15 minut stałem i kur*iałem... Mam jeszcze pytanie... bo w stacyjce jest wyraźny luz, czy to jest wina kostki czy bębenek jest do d*py ?
-
Problem z błędami.
Wyjąłem turbo, sztanga stała.... Znajomi z Bosh serwisu wyczyścili mi w specjalnej myjce dodatkowo rozebrali poczyścili i śmiga jak nowa;)
-
Problem z błędami.
turbo już wyjmowałem sam także to nie problem, gorzej z jej rozebraniem
-
Problem z błędami.
moj samochod jest z 96r i za cholere tego g71 nie moge zlokalizowac. patrzylem na zdjecia w necie ale czegos takiego u mnie pod maską nie ma. ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- zapewne geometria turbiny stoi. Czy mogę ns własną rękę naprawić?