Treść opublikowana przez MARTiiii
-
Jak odłączyć zamek klapy bagażnika od z.centralnego?
Czy da się odłączyć zamek w klapie bagażnika (kombi) od centralnego? Przekręcając kluczyk otwieram lub zamykam tylko klape bagażnika bez wpływu na reszte zamków - centralny (alarm).
-
Dioda alarmu - czy pomaga złodziejowi?
Jak uważacie czy obecnośc diody od alarmu pomaga złodziejowi znelaźć i deaktywować alarm? Bo mi się wydaj, że lepiej jak nie takiej diody nie ma. Zwłaszcza jak są 2 od osobnych systemów to chyba tą druga lepiej usunąć.
-
Głośniki - Hertz, JBL... z może innej firmy
No to za***iście bo chciałem to szybko zrobić, a tu widze że się pomęcze. Z głośnikami jeszcze pomyślę, teraz jestem na etapie wyboru mat do oblepienia blachy. Chyba postawie na PB, bo wzmacniacz będzie za jakiś czas. Mam nadzieje, że nie będę żałował.
-
[A4-96-1.6]"Siadło" wspomaganie
Tu raczej tylko mechanik cos poradzi . Ja bym stawiał na pompę i oby tak było.
-
1.9TDI - Temperatura silnika poczas jazdy
No tak myślałem, że termostat, a miałem wymienić przy rozrządzie tfu tfu... Bo czujnik to wątpię. Jakieś konretnej firmy termostat warto kupować, czy co tańsze? Piotr gdy silnik jest niedogrzany to i paliwa więcej pochłania, a dieslki lubia ciepełko.
-
Głośniki - Hertz, JBL... z może innej firmy
No ja też właśnie o tych CK6 słyszałem bardzo dobre opinie, tylko ja chcę wsadzić 13 nie 16. Dlatego interesuje się tymi 13'PB Poza tym podobno jeszcze dobra jest seria Helix blue MK2
-
jak czesto myjecie swoje auto?
Na tej tunelowej myją ręcznie ciśnieniowo przed wjazdem do myjni, szcztoki nie wyglądają tak jak na stacjach paliw - mają jakieś takie szerokie pasy materiału na rolce i reszcie urządzeń. Poza tym bardzo dużo wody leją, piany... Byłem tam swoim starym samochodem i porównaniu ze stacjami plaliw i ich myjnami to niebo, a ziemia. Byłem bardzo zadowolony no ale pozostaje ta nie pewność
-
1.9TDI - Temperatura silnika poczas jazdy
Jaką temperature wskazuje wam wskaźnik podczas jazdy poza miastem? Bo mi 80C na trasie i dopiero w mieście dochodzi do 90C ale wolno. Czy to 80C w trasie jest prawidłowe, nie powinien mieć jednak tych 90C?
-
Głośniki - Hertz, JBL... z może innej firmy
No zbytnio niechcę szaleć właśnie. Ja za to doszukałem się czegoś takiego PowerBass S-5C tańszy 299zl lub... PowerBass PB-CK5v.2 Chrome 339zl Nie wiem na które się zdecyduje.
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
No to moge się pochwalić, że u mnie problem z brakiem mocy zniknął. Wczoraj pogrzebałem sam przy silniku i okazało się, że zacisk na rurze od filtra powietrza do turbiny był luźny - niedokręcony. Po dokręceniu głupiego zacisku mój problem jak narazie zniknął . I jak tu oddawać nasz niunie mechanikom, jak nawet takiego bzdetu nie zauważyli :shock:. Wniosek... spradzać samemu co się tylko da i dopiero jechać do speców.
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Jak najłatweiej usunąc te znaczki z tylnej klapy? Oczywiście nie nieszcząc przy okazji lakieru.
-
jak czesto myjecie swoje auto?
A co sądzicie o tych myjniach tunelowych? Zwłaszcza tej w Lublinie koło Gajka.
-
Głośniki - Hertz, JBL... z może innej firmy
Mam Pionera DEH4700MPB i chciałem wymienić głośniki z przodu na coś porządnego. Nieche mi za bardzo z tym bawic i włożę 130mm, być może przy okazji położe maty wygłuszające na blachę. Zamierzam kupić jakiś zestaw midabasy+tweetery+zwrotnice. Jedyny mój problem to jakiej firmy głośniki kupić. Do wydania mam ok.300zl , nie jestem jakimś audiofilem i więcej nie mam zamiaru wydawać . W tej chwili przychylam się bardziej za Hertz ESK130 lub tym tańszym Hertz DSK130 . Brać tańszy, czy droższy? Nie znam się na parametrach głośników. Może coś poradzicie. Może jakieś inne głośniki polecicie z jbl albo innch firm. W przyszłości chciałbym wstawić jakiś wzmacniacz ale tuby-skrzynki bassowej napewno nie będę wsadzał.
-
blenda
No te daszki to raczej się w kombi montuje. W Sedanie raczej sobie takiego daszka nie wyobrażam, co innego jakiś delikatny spojler na bagażniku. Mnie tylko zastanawia jakosć tych daszków, a dokłądniej ich spasowanie z A4. Bo z daszkiem kombi fajniej wygląda...
-
blenda
Ktoś montował to, czy sprawa ucichła? Bo sam chętnie bym taki daszek zamontował.
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
Ja tam byłem pewien, że tam przy baku tez jest pompa paliwa - chodź u mnie nic nie brzęczy.
-
[B5 1,8] WAŻNE! - wymiana rozrzadu
Ale kretyńskie gadanie. Jak nie mógł dostac takiej rolki? Raczej mu się nie chciało. Jedź tempo do innego niech ci zrobi jak trzeba. Na przyszłość lepiej samemu kupować co trzeba - dobra rada.
-
czy u was tez tak jest??ze slychac wiatr przez uszczelki.
Poza tym się czepiasz . Ja jechałem A4 w któym przy 100 wiało ze szpar w drzwiach - samochodzik niezbyt dorbze zrobiony po wypadku. U mnie przy 160 w środku cisza.
-
Podswietlenie
Oj wymień żarówki czy co tam jest i będzie świeciło, przecież reszta ci świeci więc to żarówki - no chyba że coś nie łączy. Tylko podświetlenie elektrycznych szyb, lusterek świeci sie bez włączonych świateł. Schowek, zapalniczka itd. przy włączonych.
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
Spokojnie żartowałem - jeszcze mnie nie powaliło by takie eksperymenty przeprowadzać :razz: .
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
Za sprawą Jeremiego z Top Gear. Jutro sprawdze jadąc do Warszawy na ile straczy tej rezerwy. Ciekawe czy też umie jeździć na powietrzu
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
To teraz juz znajda bo temat jest tylko o tym
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
Kolejny głupi temat bo nie ma instrukcji do tego samochodu . Zbiornik wiem, że mieści 62l. Gdy rezerwa się zapala to ile litrów zostało w baku?
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
No to jak ją rozruszać bez wyjmowania?
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
Czy przy zawieszajacym się turbo będzie ubywać oleju w silniku, kopcenie? Czy da się rozruszać te kierownice turbo bez wyciągania turbo z silnika? Dałem już mu popalić na drodze ale nadal czasami go przycina, jakaś inna metoda?