Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARTiiii

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARTiiii

  1. Dokładnie. Oddajesz starą dają ci w zamizna regenrowaną. Jeśli wiedzą co robią to po regeneracji maglownica jest jak nowa.
  2. Deep Crystal Paint Cleaner, Body Scrub, Scratch X. Pytanko co do tych produktów. Czym te produkty właściwie się różnią, siłą z jaką ścierają lakier, czy czym bo za bardzo nie mogę tego zczaić? Używa się ich w ten sam sposób, wcierać aż się wetrze tą pastę w lakier? W sumie z opisów wychodzi że każdy jest tym samym. Deep Crystal Step 2 Polish - jakieś porady eksperta jak się go prawidłowo powinno używać?
  3. No i zmień mechników bo to ciecie jakieś... - było pytać się na forum i samemu naprawić
  4. No to może mi coś ekspert doradzi . Mam problem z tylnią klapą.Zawsze po umyciu,wytarciu jest jak by trochę tłusta,zmatowiona w porównaniu z resztą samochodu.Gdy zaczynam polewrować to lakier odyzskuje swój prawidłowy kolor ale to trzeba się natrzeć, a po myciu znowu jest jakby tłusta.
  5. Jakiej firmy wstawiłeś, wiesz jakiej były te wybite górne?
  6. Niesłuchaj tych u góry tak czasami mają. Niestety zawiecha ma dużo elementów, nie wiem co masz za speców jeśli coś jest poszło sie walić to widać. Przez jeden drążek może stukać albo przez wszytkie. Znajdź innego speca, najlepiej z szarpakiem wtedy napewno dojdziesz, gdzie, co stuka bo to widać. Forum wiele ci nie pomoże przy zawieszeniu. Kto kupuje A4 powinien być przygotowany na częste wymiany elementów zawieszenia. Reszta cacy.
  7. GOścio miał zły dzień pewnie mu przygrzało przez tą pogodę. Bezyniaki raczej nie mają dwumasa bo i po co. Chyba zwykłe koło jest ale raczej to nie ulega awarii.
  8. Czy centralny nie jest podłączony pod alarm albo coś tam się rozłączyło. Czy ten wozik masz od niedawna? Działało wszytko wcześniej czy tak już kupiłeś? Bo jak kupiłeś i już tak było to poprostu poprzedni właścicieł mógł odłączyć alarm od zamka by wraz zo twarciem tylko zamka alarm nie był deaktywowany przez nie pożądanych osobników.
  9. To napewno nie wina pomki. Centralka od pilot jest nie podłączona do centralnego, coś nie kontakuje itp. Czy alarm się załącza przy zamykaniu drzwi kluczykiem? Pilot w ogóle sprawny - bateria ?
  10. No to super. Mam nadzieje, że u mnie też tlyko plecionka. Jakby ktoś nie mógł jej dostać, to na alegro jest facet, który sprzedaje te plecionki do każdego samochodu.
  11. Nie wiem czy to robiliście. Bez włączania silnika kilka razy depnijcie pedał hamulca, po kilku depnieciach powinien ztwardnieć na głaz, jak uruchomicie silnik to powinien zmięknąć cofnąc się pod nogą. Jak pedał nie twardnieje to znaczy, że nie działa wspomaganie hamowania, czyli pompa. U mnie do podłogi nie wpada
  12. Mi się też wydaje, że po polerowaniu będzie glanc. Polecam Politure Regeneracyjną - autoland.
  13. Lee byłem pewien, że tak samo. To pewnie nie podpasuje ale spróbować warto.
  14. A np. ze Skody bym taka część nie podpasowała - może taniej.
  15. Najczęsciej to powodują czujniki przy kołach, nie tlyko w Audi.
  16. Dwumas nic nie ma do sprzęgła. Nie trzeba go wymieniać ze sprzęgłem. Dwumas z czasem u każdego idzie do wymiany tak samo jak sprzęgło. Niesety wszsytko się zużywa wraz z przebiegiem.
  17. ALe to wszędzie tak jest. Koncerny w dużej części zarabiają na częściach.
  18. Nie dziw się cenom w ASO . Głupi przycisk od świateł przeciw mgielnych kosztuje 90zł.
  19. Skoro wahacz umiera to dlaczego reszta też ma być od razu do wymainy. Jak się wahacz szybko zrobi i niegdzie więcej nie ma luzów to po cholere wszystko wymieniać?
  20. Bierz co ci wpadnie. Jak ładny samochód to z każdego silnika poza 90KM będziesz zadowolny . Jeśłi w jakimś B5 będzie siedział silnik 130PD to go tam włożyli po wypadku. Odpuść sobie taki samochód lepiej . Ja na giełdzie, jak szukałem swojego pełno widziałem Audic z nieswoimi silnikami.
  21. Róznie , tu nie ma żadnych ograniczęń bo nic nie oświetlają. Ja widziałem podłużne diodowe i takie jak przeciwmgielne.
  22. Ja daje tak jak Audi podaje po 2,0. No i raczej tyle powinno być skoro na klapce wlewu pisze.
  23. No jak to nie. Jest sens zakładnia takich lampek, zwłaszca że często są diodowe dla oszczędności na lampach, żarówkach. Zwłaszcza przy xenonach. Dla mnie sensowne jest założenie takich dodatkowych lampek gdy ma się xenony.
  24. Napisałem, że warto w przypadku xenonów. Po co je niepotrzebnie wypalać, nie są tak tanie jak H7, czy H4.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.