Treść opublikowana przez MARTiiii
-
Wycieka plyn do wspomagania
Dokładnie. Oddajesz starą dają ci w zamizna regenrowaną. Jeśli wiedzą co robią to po regeneracji maglownica jest jak nowa.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Deep Crystal Paint Cleaner, Body Scrub, Scratch X. Pytanko co do tych produktów. Czym te produkty właściwie się różnią, siłą z jaką ścierają lakier, czy czym bo za bardzo nie mogę tego zczaić? Używa się ich w ten sam sposób, wcierać aż się wetrze tą pastę w lakier? W sumie z opisów wychodzi że każdy jest tym samym. Deep Crystal Step 2 Polish - jakieś porady eksperta jak się go prawidłowo powinno używać?
-
Pomocy, Moja A4 nierównomiernie przyspiesza
No i zmień mechników bo to ciecie jakieś... - było pytać się na forum i samemu naprawić
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
No to może mi coś ekspert doradzi . Mam problem z tylnią klapą.Zawsze po umyciu,wytarciu jest jak by trochę tłusta,zmatowiona w porównaniu z resztą samochodu.Gdy zaczynam polewrować to lakier odyzskuje swój prawidłowy kolor ale to trzeba się natrzeć, a po myciu znowu jest jakby tłusta.
-
Pukanie w zawieszeniu z prawej strony
Jakiej firmy wstawiłeś, wiesz jakiej były te wybite górne?
-
Pukanie w zawieszeniu z prawej strony
Niesłuchaj tych u góry tak czasami mają. Niestety zawiecha ma dużo elementów, nie wiem co masz za speców jeśli coś jest poszło sie walić to widać. Przez jeden drążek może stukać albo przez wszytkie. Znajdź innego speca, najlepiej z szarpakiem wtedy napewno dojdziesz, gdzie, co stuka bo to widać. Forum wiele ci nie pomoże przy zawieszeniu. Kto kupuje A4 powinien być przygotowany na częste wymiany elementów zawieszenia. Reszta cacy.
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
GOścio miał zły dzień pewnie mu przygrzało przez tą pogodę. Bezyniaki raczej nie mają dwumasa bo i po co. Chyba zwykłe koło jest ale raczej to nie ulega awarii.
-
Pomka zamka centralnego
Czy centralny nie jest podłączony pod alarm albo coś tam się rozłączyło. Czy ten wozik masz od niedawna? Działało wszytko wcześniej czy tak już kupiłeś? Bo jak kupiłeś i już tak było to poprostu poprzedni właścicieł mógł odłączyć alarm od zamka by wraz zo twarciem tylko zamka alarm nie był deaktywowany przez nie pożądanych osobników.
-
Pomka zamka centralnego
To napewno nie wina pomki. Centralka od pilot jest nie podłączona do centralnego, coś nie kontakuje itp. Czy alarm się załącza przy zamykaniu drzwi kluczykiem? Pilot w ogóle sprawny - bateria ?
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
No to super. Mam nadzieje, że u mnie też tlyko plecionka. Jakby ktoś nie mógł jej dostać, to na alegro jest facet, który sprzedaje te plecionki do każdego samochodu.
-
[B5 AFN] Miękki pedał hamulca
Nie wiem czy to robiliście. Bez włączania silnika kilka razy depnijcie pedał hamulca, po kilku depnieciach powinien ztwardnieć na głaz, jak uruchomicie silnik to powinien zmięknąć cofnąc się pod nogą. Jak pedał nie twardnieje to znaczy, że nie działa wspomaganie hamowania, czyli pompa. U mnie do podłogi nie wpada
-
delikatne zmiany w mojej C(zw)oreczce
Mi się też wydaje, że po polerowaniu będzie glanc. Polecam Politure Regeneracyjną - autoland.
-
Pęknięta gumowa opaska między rurą intercoolera a kolektorem
Lee byłem pewien, że tak samo. To pewnie nie podpasuje ale spróbować warto.
-
Pęknięta gumowa opaska między rurą intercoolera a kolektorem
A np. ze Skody bym taka część nie podpasowała - może taniej.
-
Pęknięta gumowa opaska między rurą intercoolera a kolektorem
A zamienników nie ma, sklep, alegro?
-
[B5 AHU] Włączająca się kontrolka ABS?
Najczęsciej to powodują czujniki przy kołach, nie tlyko w Audi.
-
Do sprzęgła jest linka czy jakaś pompa albo coś takiego??
Dwumas nic nie ma do sprzęgła. Nie trzeba go wymieniać ze sprzęgłem. Dwumas z czasem u każdego idzie do wymiany tak samo jak sprzęgło. Niesety wszsytko się zużywa wraz z przebiegiem.
-
Pęknięta gumowa opaska między rurą intercoolera a kolektorem
ALe to wszędzie tak jest. Koncerny w dużej części zarabiają na częściach.
-
Pęknięta gumowa opaska między rurą intercoolera a kolektorem
Nie dziw się cenom w ASO . Głupi przycisk od świateł przeciw mgielnych kosztuje 90zł.
-
wachacz ma luz na jabłuszku
Skoro wahacz umiera to dlaczego reszta też ma być od razu do wymainy. Jak się wahacz szybko zrobi i niegdzie więcej nie ma luzów to po cholere wszystko wymieniać?
-
[AJM AWX]Który silnik mam kupić 1.9 tdi 115 czy 130 KM ??
Bierz co ci wpadnie. Jak ładny samochód to z każdego silnika poza 90KM będziesz zadowolny . Jeśłi w jakimś B5 będzie siedział silnik 130PD to go tam włożyli po wypadku. Odpuść sobie taki samochód lepiej . Ja na giełdzie, jak szukałem swojego pełno widziałem Audic z nieswoimi silnikami.
-
Swiatla do dziennej jazdy
Róznie , tu nie ma żadnych ograniczęń bo nic nie oświetlają. Ja widziałem podłużne diodowe i takie jak przeciwmgielne.
-
[ALL] Ciśnienie?
Ja daje tak jak Audi podaje po 2,0. No i raczej tyle powinno być skoro na klapce wlewu pisze.
-
Swiatla do dziennej jazdy
No jak to nie. Jest sens zakładnia takich lampek, zwłaszca że często są diodowe dla oszczędności na lampach, żarówkach. Zwłaszcza przy xenonach. Dla mnie sensowne jest założenie takich dodatkowych lampek gdy ma się xenony.
-
Swiatla do dziennej jazdy
Napisałem, że warto w przypadku xenonów. Po co je niepotrzebnie wypalać, nie są tak tanie jak H7, czy H4.