Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARTiiii

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARTiiii

  1. Ja dopiero 2 tygodnie śmigam na zimowych i już mnie to wkurza, że ścieram nowe opony. Najgorzej jak za tdzień by sypneło. Na prognozy nie ma co liczyć. Równie dobrze za tydzień może nas zasypać albo i cieplej się zrobić. :zly:
  2. A to ciekwe, w lubelskim ASO kosztują 80zł. Na alegro są w podobnej cenie. Tylko oryginały... Ja musiałem ciąć głupią śrubkę trzymającą tą listwę bo zardzewiała sobie. Nikomu tego nie życze, roboty trochę było.
  3. Chce oszczędzić oponki, które w takich warunkach mocniej się ścierają :one:
  4. A Ja nie wiem po co ja zmieniałem te opony tylko się ścierają :diabel2: no ale do Świąt jeździłęm na letnich ,zawsze jakieś pocieszenie.
  5. Do dziada, czyli jeszcze tam trzeba warować. Do tego czasu ponosisz wraz z nim odpowiedzialność solidarną wobec zakładu ubezpieczeń za zapłatę składki ubezpieczeniowej należnej za okres do dnia powiadomienia zakładu ubezpieczeń hmmmm.... Czyli jak nie zgłoszę faktu sprzedaży auta do przykłądowo PZU to za rok przyjdzie mi wezwanie do zapłaty OC chociaż nie jestem właścicielem :galy: tego samochodu, został przerejestrowany itd. :053:
  6. Czy po sprzedaniu autka i oddaniu OC kupującemu trzeba samemu jeszcze jechać do Ubezpieczalni? Bo, że wyrejestrować w urzędzie trzeba to wiem, tylko co z OC?
  7. Nic darmo U nas serwisanci Danelczyka widoczenie są przyjaźni. Mój kolega niedawno był u nich i tak samo bez problemów mu wydrukowali, darmo. U mnie na wydruku było podane co było wymieniane, kiedy i przy jakim przebiegu.
  8. Kurcze a ja też mam kierunkowe i jak narazie jest cisza, pewnie jeszcze za krótko na nich pojeżdziłem. Co do twojego problemu to tak, jak mówią. Skoro były na innym samochodzie to teraz przeżywają szok. Muszą się dostosowć do nowego samochodu, geomterii itd. Pewnie z czasem przetaną tak wyć. Może rzeczywiście pojedź na suchy gładki asfalt i daj z kopa. mocno... :one:
  9. Każde ASO powinno ci podać historie serwisu samochodu. Pytanie czy im będzie się chciało. Ochrona danych osobowych ... dobre. Raczej im się niechciało. Na wydruku nie ma żadnych danych osobowych. Mi w Lublinie bez problemów serwis coś takiego druknął. Tylko dowód rejestracyjny i VIN trzeba.
  10. Z tą tubą miałem na myśli subwoofer właśnie, źle nazwane :one:
  11. Przód najlepiej panele z 16 + wytłumienie, a na tył tylko tube, lub głośniki z lepszym bassem, jak nie chcesz tuby walić. Oczywiście bez wzmacniacza się nie obędzie. Po co ci super głośniki skoro nawet ich nie wykorzystasz nie mając wzmacniacza, nawet przy lepszym radyjku.
  12. Pasowac to będzie bo rozmiarowo głośniki są takie same z tego co wiem. Pytanie czy przy seryjnym Bose nie ma przypadkiem innych kabli/lepszych i dodatkowego wytłumienia drzwi. Ja tam nie wiem jak to tam wygląda...
  13. Chyba nie rozumiem Hugo. Co znaczy że to normalne że wyją? U mnie nic nie wyje i mam nadzieje, że przez conajmniej 3 lata na nich się pojeździ.
  14. A tu Zonk Frigo są śwetne ale gdy jest dużo śniegu, za to na mokrej naiewrzchni to radze uważać. Ja dziś w zakładzie oponiarskim usłyszałem, jak to UG7 szybko się ścierają i po 20tys zaczną wyć :029:
  15. To trafiłeś. Może ten jeden z tych przypadków co trociny wsadzili do skrzyni bo jakoś działała przez pare Km. :???: Współczuje. Napisz coś więcej, jak wcześniej się jechało.
  16. W każdym dobrym sklepie lakierniczym dobiorą ci odpowiedni kolor do twego wozidełka - spray lub taki gęsty (zaprawkowy) z pędzelkiem. Kolor nadwozia jest na plakietce w bagażniku. Kredki to dla dzieci zostaw...
  17. Ja tam mam UG7 Made in Germany , chociaż ciągle nie na kołach, zima kijowa.
  18. Murzyn dawaj fotki tej tapicerki !!! :mrgreen:
  19. Jeszcze może te LED RED ale Ori po lifcie najładniejsze z nich wszystkich.
  20. MARTiiii odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    W PZU przy AC cykają. Również ogólnie samochód, VIN.
  21. Z tyłu chyba Niskotonowe w drzwiach wsadzili. Nieźle dudni aż roleta bagażnika podskakuje :mrgreen:
  22. Otóż jak przeniose dźwięk tylko na tylne głośniki te w drzwiach to słychać chyba tylko niskie tony, no chyba że takie kijowe głośniki. Przód pięknie gra. Wiecie co tam Audi wsadzało, że tak grają tylko basami? No chyba że coś się rypneło.
  23. Bo dopiero po liftingu są z tyłu :mrgreen: Ja się dziwie że tylu z was nie ma podłokietnka :shock: . Jak szukałem wozidełka to w każdym był.
  24. Sorry - brzydki ten Concert :mrgreen: Zreszta jak prawie każde radyjko kupowane z wozikiem. Tego Pioniera 5800 podpasujesz kolorami pod A4, do tego bardzo dobrze gra. Nie jest to Alpine ale audiofilem to z pewnością nie jesteś więc styknie
  25. MARTiiii odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Zawsze cykają zdjęcie klucza/kluczy przy ubezpieczeniu nowego. Najlepiej ten co cykną schować do szafki, a jeżdzić z tym drugim.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.