Treść opublikowana przez MARTiiii
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
Ja dopiero 2 tygodnie śmigam na zimowych i już mnie to wkurza, że ścieram nowe opony. Najgorzej jak za tdzień by sypneło. Na prognozy nie ma co liczyć. Równie dobrze za tydzień może nas zasypać albo i cieplej się zrobić. :zly:
-
[B5] listwy dolne gumowe drzwi
A to ciekwe, w lubelskim ASO kosztują 80zł. Na alegro są w podobnej cenie. Tylko oryginały... Ja musiałem ciąć głupią śrubkę trzymającą tą listwę bo zardzewiała sobie. Nikomu tego nie życze, roboty trochę było.
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
Chce oszczędzić oponki, które w takich warunkach mocniej się ścierają :one:
-
Polecane opony zimowe
A Ja nie wiem po co ja zmieniałem te opony tylko się ścierają :diabel2: no ale do Świąt jeździłęm na letnich ,zawsze jakieś pocieszenie.
-
OC po sprzedaży autka
Do dziada, czyli jeszcze tam trzeba warować. Do tego czasu ponosisz wraz z nim odpowiedzialność solidarną wobec zakładu ubezpieczeń za zapłatę składki ubezpieczeniowej należnej za okres do dnia powiadomienia zakładu ubezpieczeń hmmmm.... Czyli jak nie zgłoszę faktu sprzedaży auta do przykłądowo PZU to za rok przyjdzie mi wezwanie do zapłaty OC chociaż nie jestem właścicielem :galy: tego samochodu, został przerejestrowany itd. :053:
-
OC po sprzedaży autka
Czy po sprzedaniu autka i oddaniu OC kupującemu trzeba samemu jeszcze jechać do Ubezpieczalni? Bo, że wyrejestrować w urzędzie trzeba to wiem, tylko co z OC?
-
Historia serwisowa
Nic darmo U nas serwisanci Danelczyka widoczenie są przyjaźni. Mój kolega niedawno był u nich i tak samo bez problemów mu wydrukowali, darmo. U mnie na wydruku było podane co było wymieniane, kiedy i przy jakim przebiegu.
-
Wyjące opony zimowe
Kurcze a ja też mam kierunkowe i jak narazie jest cisza, pewnie jeszcze za krótko na nich pojeżdziłem. Co do twojego problemu to tak, jak mówią. Skoro były na innym samochodzie to teraz przeżywają szok. Muszą się dostosowć do nowego samochodu, geomterii itd. Pewnie z czasem przetaną tak wyć. Może rzeczywiście pojedź na suchy gładki asfalt i daj z kopa. mocno... :one:
-
Historia serwisowa
Każde ASO powinno ci podać historie serwisu samochodu. Pytanie czy im będzie się chciało. Ochrona danych osobowych ... dobre. Raczej im się niechciało. Na wydruku nie ma żadnych danych osobowych. Mi w Lublinie bez problemów serwis coś takiego druknął. Tylko dowód rejestracyjny i VIN trzeba.
-
Glosniki b5
Z tą tubą miałem na myśli subwoofer właśnie, źle nazwane :one:
-
Glosniki b5
Przód najlepiej panele z 16 + wytłumienie, a na tył tylko tube, lub głośniki z lepszym bassem, jak nie chcesz tuby walić. Oczywiście bez wzmacniacza się nie obędzie. Po co ci super głośniki skoro nawet ich nie wykorzystasz nie mając wzmacniacza, nawet przy lepszym radyjku.
-
Bose zamiast seryjnych.
Pasowac to będzie bo rozmiarowo głośniki są takie same z tego co wiem. Pytanie czy przy seryjnym Bose nie ma przypadkiem innych kabli/lepszych i dodatkowego wytłumienia drzwi. Ja tam nie wiem jak to tam wygląda...
-
Polecane opony zimowe
Chyba nie rozumiem Hugo. Co znaczy że to normalne że wyją? U mnie nic nie wyje i mam nadzieje, że przez conajmniej 3 lata na nich się pojeździ.
-
Polecane opony zimowe
A tu Zonk Frigo są śwetne ale gdy jest dużo śniegu, za to na mokrej naiewrzchni to radze uważać. Ja dziś w zakładzie oponiarskim usłyszałem, jak to UG7 szybko się ścierają i po 20tys zaczną wyć :029:
-
[B5 1.9TDI] Problem ze skrzynią !
To trafiłeś. Może ten jeden z tych przypadków co trociny wsadzili do skrzyni bo jakoś działała przez pare Km. :???: Współczuje. Napisz coś więcej, jak wcześniej się jechało.
-
Kredki do lakieru i inne wynalazki
W każdym dobrym sklepie lakierniczym dobiorą ci odpowiedni kolor do twego wozidełka - spray lub taki gęsty (zaprawkowy) z pędzelkiem. Kolor nadwozia jest na plakietce w bagażniku. Kredki to dla dzieci zostaw...
-
jakie najlepiej kupić zimowki do A4 B6
Ja tam mam UG7 Made in Germany , chociaż ciągle nie na kołach, zima kijowa.
-
Ile kosztuje obicie tapicerki skora ???
Murzyn dawaj fotki tej tapicerki !!! :mrgreen:
-
Prośba o VT - lampy tył Avant
Jeszcze może te LED RED ale Ori po lifcie najładniejsze z nich wszystkich.
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
W PZU przy AC cykają. Również ogólnie samochód, VIN.
-
Głośniki w tylnych drzwiach - same basy
Z tyłu chyba Niskotonowe w drzwiach wsadzili. Nieźle dudni aż roleta bagażnika podskakuje :mrgreen:
-
Głośniki w tylnych drzwiach - same basy
Otóż jak przeniose dźwięk tylko na tylne głośniki te w drzwiach to słychać chyba tylko niskie tony, no chyba że takie kijowe głośniki. Przód pięknie gra. Wiecie co tam Audi wsadzało, że tak grają tylko basami? No chyba że coś się rypneło.
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
Bo dopiero po liftingu są z tyłu :mrgreen: Ja się dziwie że tylu z was nie ma podłokietnka :shock: . Jak szukałem wozidełka to w każdym był.
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Sorry - brzydki ten Concert :mrgreen: Zreszta jak prawie każde radyjko kupowane z wozikiem. Tego Pioniera 5800 podpasujesz kolorami pod A4, do tego bardzo dobrze gra. Nie jest to Alpine ale audiofilem to z pewnością nie jesteś więc styknie
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Zawsze cykają zdjęcie klucza/kluczy przy ubezpieczeniu nowego. Najlepiej ten co cykną schować do szafki, a jeżdzić z tym drugim.