Treść opublikowana przez MARTiiii
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Fuuu ale Clarion :eek:
-
Auto bylo malowane ?
Ja na tym foto to nawet nie widze co to jest
-
CICHY ALARM????
Ten alalr to i tak jak by go nie bylo wiec wiele nie tracisz. Lamak w zamek i tyle alarmu coz :eek:
-
Polecane opony letnie
Z tej pólki każde Fierywolf beda sie kleic do drogi.
-
Zbyt duży rezonans w układzie wydechowym!!!, ?
Z tą kierownicą to nie wiem poszukaj moze cos znajdziesz na forum - moze jednak poducha ktoras nie wyrabia. U mnie ta plecionka też wygladala jak nowa ale to z jej winy uklad wpadal w rezonans. Po wymianie swiety spokuj. Skoro wstawil ci tam gdzies plecionke to raczej musial wyciag kawal rury - wiec teraz bedizesz mial dziure, musi cos wspawac. ZNajdz takich co tylko ukladami wydechowymi sie zajmuja. Poszukaj no forum - gdzies jest temat o tej plecionce.
-
Zawieszenie przednie w B5 2000r
To że miales ORI nie znaczy ze nie bylo wymieniane ... :biggrin: Az tak dobrze to nie jest - chyba :eek: .
-
Kratki w przednim zderzaku - halogeny
Zderzak S4 ma jescze więcej tych kratek - odpada. Plaga bo latwo ukrasc tak jak kolapki, czy te zaslepki od felg, wklady lusterek. Dobry pomysł z tymi wkrętami. A nie widać ich? Może jakieś foto jak to u cibie wygląda :biggrin:
-
Zbyt duży rezonans w układzie wydechowym!!!, ?
Jest głośniej przez tą kolejną siatkę, która nie jest tam potrzebna, powienien ta za trubina wymienic bo to z pewnoscia przez nia. Kierownia drga :eek: , a to było wcześniej - to nie jest normalne??? Z tych rzeczy ktore tutaj piszesz nic tu nie jest normalne!!! Kołysze ci lekko budą przy gaszeniu i odpalaniu? Tylko przy gaszeniu i odpapalaniu. Ta cała siatka moze stukac o podwozie przy gaszeniu Sory ty powinieneś speca raczej zmeinić bo on nie ma pojecia co gada :eek:
-
[ALL] Koszt malowania dokladek ?
Od tego są sklepy lakiernicze. Najbardziej popularne lakiery są gotowe do kupna - MOTIP najlepszy chyba. Jak kolor jest jakiś szczególny i nie ma odpowiednika gotowego to wymieszają ci na miejscu i nabiją spray lub w puche. Żaden problem... (numer lakieru jest na wlepce bagażnik) Lakiernik/sprzedawca wychodzi z próbkami lakierów i ci dobiera kolor jakiego potrzebujesz i według próbnika miesza w razie czego. Oczwyście jak nie ma jak to klapka jest najlepsza. Czasami, jak u mnie starczy tylko numer lakieru (naklejka).
-
Dziwny przycisk
Wylacza dzialanie czujek od alarmu w srodku - np jak zostawiasz psa, czy kogos w samchodzie a chcesz go zamknac.
-
Kratki w przednim zderzaku - halogeny
Jak mi te kratki znowu ukradna to zminie pewne caly zderzak. Bo pojde z torbami wydajac coraz 100zl prawie na kratki glupie.
-
Kratki w przednim zderzaku - halogeny
W sumie tak ale ja bym pomalowanych nie kupil. Pozostaje zakleić na amen albo zderzak inny.
-
Kratki w przednim zderzaku - halogeny
No jak ci przypasi taki kolor akurat ...
-
Kratki w przednim zderzaku - halogeny
Jakieś patenty... Mi tylko zaklejenie na amen przychodzi ale to chyba nie najlepsze wyjscie. Pomalowałem pare mc temu na kolor nadwozia, może to trochę zniechęci,a przy okazji fajnie wygląda.
-
Zbyt duży rezonans w układzie wydechowym!!!, ?
Po diabla jeszcze jedna... :eek: jakieś czast mary Poduszki odpadaja, przy nich inaczej wali.
-
Zawieszenie przednie w B5 2000r
Zaden - ten niby model 2000 >
-
[ALL] Koszt malowania dokladek ?
No tak zmatowić jeszcze. Bez przesady samemu też można dobrze zrobić, no i taniej... ja malowałem kratki do zderzaka - przód i jakoś narazie nic się nie łuszczy. Podkład normalny, nie przesadzajmy. Prędzej mi je ukradną znowu niż ta farba zejdzie.
-
Zbyt duży rezonans w układzie wydechowym!!!, ?
Raczej na bank masz to samo co ja miałem i reszta. Do wymiany plecionka na początku kładu wydechowego zaraz za turbiną. Poszukaj było dużo o tym na forum. Koszt do 200zł (wymiana, spawanie)
-
[ALL] Koszt malowania dokladek ?
Nie wiem jak ze zdjęciem tego ale to można samemu pomalować. Spray MOTIP i do dzieła - . Jakieś paprochy się przykleją zapewne ale progi są tak nisko że i tak tego nie będize widać. Jedna duża pucha powinna starczyć na oba progi spokojnie + przeźroczysty. 40zł i macie pomalowane. Nie zapomnijcie odtłuścić np. beznzyną ekstrakcyjną.
-
[ALL] Jakie śruby zabezpieczające do alusów?
Było pomóc Jak stwierdzili u góry co felga Audi to stożek lub kula. Pewnie od producenta - dostawcy danego modelu felgi to zależy.
-
[ALL] Polerowanie lakieru, czyli jak pozbyć się drobnych rys
Oj to powodzenia ciężko idzie. Ja oddaje do polerki przez fachowców (3 pasty) - 150zl pół dnia i będzie jak nowy. W beznadziejnym stanie mam teraz lakier, o dziwo przez mycie ręczne - przez takich fachowców. Koloryzujaca to po prostu wosk. To tylko kamuflowanie rys... Czasami niektóre myjnie też oferuje polerowanie lakieru.
-
I bieg - dosc ciezko wchodzi
Dokładnie jak wiki pisze. No chyba ze diabelnie trudno wchodzi ta 1.
-
Polecane opony letnie
Moje fele ma poczta wiec... narazie nici. Bardzo dobre nowe gumy kupisz już za 300zł, trzeba tylko poszukać.
-
[ALL] Jakie śruby zabezpieczające do alusów?
Czy stożek czy kkula zależy od modelu felg.
-
Polecane opony letnie
Ja dzisiaj dostałem swoje 205 Dunlopa 9000 z promocji i produkacja z maja 2006r. - tak jak przypuszczalem :biggrin: